Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Benim karnım da aşağıda duruyor ama bebek yan duruyodu baş aşağı değildi. Böyle olunca da yorulsam baskı hissediyorum bence çok fark olmuyor ya😄 baş aşağı eminim daha rahattır bir alt karnımdan bir üst göbeğimden iki yana gerdiriyor beni çok ilginç yani
İşte hertürlü zor ama seninkide ayrı zor benim göbeğimde gerilme yok çok şükür 🙏🏻 baskı nasıl oluyor mesela alt karnında sancı gibi mi ağırlık gibi bişey mi

Aynı dert bendede var ağustos ortası gıbı boya yapmayı düşünüyorum temızlıktır doğuma hazırlıktır çok işimiz var resmen akrabalara herkeze mesaj atıcam zaten kımse gelmesın zıyarete dıe 🤣🤣🤣 lohusayken kımseyı çekemem oğlan da kımseyı almamıstım kapıya yazı yazmıstım resmen lohusa bıtene kadar mısafır kabul etmıyorum dıe 🤣🤣🤣🤣
Ağustosa bırakamam zaten ağırlaştım bu ay bitsin ağustosa sadce bebeğin eşyaları kalsın istiyorum. Bnde kimseyi istemiyorum aslında ama ayıp olur diye düşünüyorum o kafayla kimseyi çekebilecegimi de düşünmüyorum ama bakalım

Ağustosa bırakamam zaten ağırlaştım bu ay bitsin ağustosa sadce bebeğin eşyaları kalsın istiyorum. Bnde kimseyi istemiyorum aslında ama ayıp olur diye düşünüyorum o kafayla kimseyi çekebilecegimi de düşünmüyorum ama bakalım
Yavrum neden ayıp olsun gelen olursada öpturme ellerını yuzlerını yıkatmadan dokundurma mıkrop kapma sın lohusayken hasta olmasınlar zorluyor resmenn

Anladım kuşum hepimizin hakkında hayırlısı olsun cumartesi randevum var doktora soracağım 50 tane sorum var 😂
Kız gıtmışken yatarken neden kalça kemıklerımız acıypr dıe bır sorsana sağ sol yatmaktan kemıkler agrıyor resmen 🤣🤣🤣 benım daha çok var gıtmeme hastaneye

Yavrum neden ayıp olsun gelen olursada öpturme ellerını yuzlerını yıkatmadan dokundurma mıkrop kapma sın lohusayken hasta olmasınlar zorluyor resmenn
Opme konusu asla olmaz bebek görmeye gelenlere gelme demek ayıp olur dedim ama bilemiyorum o anki ruh halime bağlı

Kız gıtmışken yatarken neden kalça kemıklerımız acıypr dıe bır sorsana sağ sol yatmaktan kemıkler agrıyor resmen 🤣🤣🤣 benım daha çok var gıtmeme hastaneye
Sorarım tabi kuşum sadece yatarken mi ağrıyor yoksa normaldede ağrı devam ediyor mu

Sorarım tabi kuşum sadece yatarken mi ağrıyor yoksa normaldede ağrı devam ediyor mu
Yatarken kuzu sağ veya sola yattıgım için kemık lerım agrıyo dönerken zorluyor ama kırap felan hıc bır seyım yok çok şükür sadece bu sıkıntım var 25 de randevum ozamana bızde 33 haftalık olucaz allahın ıznıyle çok da var ozamana 🤗🤗🤗

Yatarken kuzu sağ veya sola yattıgım için kemık lerım agrıyo dönerken zorluyor ama kırap felan hıc bır seyım yok çok şükür sadece bu sıkıntım var 25 de randevum ozamana bızde 33 haftalık olucaz allahın ıznıyle çok da var ozamana 🤗🤗🤗
Oy kıyamam sana ama magnezyum önerecek kesin bende kalça ağrım var dediğimde öyle demişti 🩷 sen magnezyum doğumu geciktiriyor demiştin kuzum kaçıncı haftadan sonra içmemek gerekir

Anladım canım benim. Çok teşekkür ederim. Bu arada eşin konusunda bence çok ani ve büyük kararlar vermemeye çalış çünkü çok sağlıklı bir psikolojinin içinde değiliz hiçbirimiz. Hele ki senin durumunda anladığım kadarıyla kv ortalığı çok karıştıran kişi ki yuva üstüne yuva olmaz. Bence evleri ayırsanız sorunlarınız büyük oranda çözülür gibi. İnşallah hakkında hayırlısı olur, en kısa sürede gönlün ferahlar 🙏🏼
Allah razı olsun ben teşekkür ederim bı de bu erken doğum olayını da duyduktan sonra baya bı canım sıkıldı pek düzgün düşünemiyorum farkındayım

Oy kıyamam sana ama magnezyum önerecek kesin bende kalça ağrım var dediğimde öyle demişti 🩷 sen magnezyum doğumu geciktiriyor demiştin kuzum kaçıncı haftadan sonra içmemek gerekir
35 dolunca içme kuzu normalde zaten doktorda 36 dolunca içme der bana öyle demıstı doktorum 35 + 2 ken doktorum ıkı üç gün daha iç daha içme demıstı ondan sonra zaten yaklasıyor gün kızlar zaten bıraz erkeklerden önce doguyor 🤣🤣🤣 benım kız 36+3 de doğmuştu 3300 dramdı erkekler sankı bekletıyor 🤣🤣🤣 gercı ne zaman gelmek isterse gelıyolar sen normal mı sezeryanmı dusunuyorsun

35 dolunca içme kuzu normalde zaten doktorda 36 dolunca içme der bana öyle demıstı doktorum 35 + 2 ken doktorum ıkı üç gün daha iç daha içme demıstı ondan sonra zaten yaklasıyor gün kızlar zaten bıraz erkeklerden önce doguyor 🤣🤣🤣 benım kız 36+3 de doğmuştu 3300 dramdı erkekler sankı bekletıyor 🤣🤣🤣 gercı ne zaman gelmek isterse gelıyolar sen normal mı sezeryanmı dusunuyorsun
Bana hiç bırak falan demediler ben doguma kadar kullandım magnezyumu

Senin doğumlar normal miydi bunu nasıl dusunuyosun

Bana hiç bırak falan demediler ben doguma kadar kullandım magnezyumu
aa öyle mi? ben cuma gittim kontrole 35 ten sonra magnezyumu bırakacağız demişti doktorum. artık kasılma isteriz o haftalardan sonra diye.. benim de kan ve b12 baya düşük çıktı şimdi hem magnezyum hem diğerlerine başladım. kansızlık doğum anında çok etkiliyormuş sanırım

X