Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Günaydın hanımlar son 55 gün 🥰🤗 Gece uyuyamaz sabah yataktan kalkamaz biri oldum iyice hala yatıyorum bebişin ütüleri beni bekliyor sıcaktan yapamıyorum da 🤗 Bir an önce bitirip çantayı hazırlıcam artıkkk
Çok az kaldı ya sağ sağlim gelsinler kavusalim bebişlerimize 🥰 benim ev boyama işim var sonra ev temizliği sonra bebek eşyaları yıkanıp utulenecek çanta hazırlanacak ve bebişin gelmesi beklenecek çok isim var çok

Çok aşağıda olduğunu falan kendin hissettin mi kuzum peki. Ya çok soru sordum sana da bunca sıkıntın içinde. Hakkını helal et
Helal olsun hiç önemli değil benim karnım aşağıda duruyo zaten görümcem filanda öyle dedi aşağıda baskı oluyodu zaten
Üzüldüm canım ya. Hamilelik zaten zor birde aile içinde huzursuzluk çıkınca saha zorlaşıyor:KK43: Kaç yıllık evlisiniz eşin hep böyle miydi ?
İki yıl olacak tam Eylül de değildi ben hamile kaldıktan sonra değişti biraz

Sen kayanın kovuğundan mı çıktın , o yokken annen baban vardı o kadar iyi anlıyorum ki görümcem tam bu sebepten boşandı bazısı da böyle oluyor ya😕
Evet buna da çok fazla boyun egemem düzeldi düzeldi kabul etti etti buna alışmak zorunda yoksa da boşanicam kararlıyım kesin düzeltmek için bı şans o da çocuğumun hatrina

Çocuğunla mi tehdit ediyor nasıl yani bunu anlayamadım bir insan nasıl böyle birşey yapbilir hamile bir insana aklım almadı şuan sizin büyük bir sıkıntıniz var galiba biraz da senin kayınvalide karıştırıyor ortalığı
Aynen öyle evimi ayiricam o zaman düzeldi düzeldi çocuğum için sabrediyorum sadece

Çok az kaldı ya sağ sağlim gelsinler kavusalim bebişlerimize 🥰 benim ev boyama işim var sonra ev temizliği sonra bebek eşyaları yıkanıp utulenecek çanta hazırlanacak ve bebişin gelmesi beklenecek çok isim var çok
Erkenden yapanlara diyordum ki niye acele ediyolar yıkama ütülemeden ne olabilir minicik şeyler ama hiç öyle olmuyormuş elim gitmiyor bi türlü ütüye 😅

Kuşum biz 32 haftaya girdik şu zamana kadar bebek hep baş aşağıydı güçlü tekmelerim hep göğüs altında mideme doğru hatta, şuan iyiyim ama 3 gün önce 2 gün boyunca karnım aşırı sertti ve geçmiyordu doktor normal dedi sonra birazda psikolojik herhalde rahatladım şimdi iyiyim sertlik geçti arada yokluyor o kadar demek istediğim yaptığımız panikte çok etkiliyor sen bol bol dinlen herşey olacağına varıyor 🥰
Haklısın canım psikolojik de olabilir. Hem yaşam sınırını geçtik hem doğum da yaklaştı ya ister istemez vücudunu dinleyebiliyor insan. İnşallah bebeklerimiz de biz de iyi olalım hep beraber 🥰

Kuşum biz 32 haftaya girdik şu zamana kadar bebek hep baş aşağıydı güçlü tekmelerim hep göğüs altında mideme doğru hatta, şuan iyiyim ama 3 gün önce 2 gün boyunca karnım aşırı sertti ve geçmiyordu doktor normal dedi sonra birazda psikolojik herhalde rahatladım şimdi iyiyim sertlik geçti arada yokluyor o kadar demek istediğim yaptığımız panikte çok etkiliyor sen bol bol dinlen herşey olacağına varıyor 🥰
Benim karnım da aşağıda duruyor ama bebek yan duruyodu baş aşağı değildi. Böyle olunca da yorulsam baskı hissediyorum bence çok fark olmuyor ya😄 baş aşağı eminim daha rahattır bir alt karnımdan bir üst göbeğimden iki yana gerdiriyor beni çok ilginç yani

Helal olsun hiç önemli değil benim karnım aşağıda duruyo zaten görümcem filanda öyle dedi aşağıda baskı oluyodu zaten

İki yıl olacak tam Eylül de değildi ben hamile kaldıktan sonra değişti biraz
Anladım canım benim. Çok teşekkür ederim. Bu arada eşin konusunda bence çok ani ve büyük kararlar vermemeye çalış çünkü çok sağlıklı bir psikolojinin içinde değiliz hiçbirimiz. Hele ki senin durumunda anladığım kadarıyla kv ortalığı çok karıştıran kişi ki yuva üstüne yuva olmaz. Bence evleri ayırsanız sorunlarınız büyük oranda çözülür gibi. İnşallah hakkında hayırlısı olur, en kısa sürede gönlün ferahlar 🙏🏼

Kızlar lökosit 3+ cıkmış bende idrarda wbc lökosit de yüksek. Yaşayan oldu mu bunu
Kuzum bende de lökosit ve bakteri çok yüksek çıktı. İdrar kültürü istedi kadın doğumcum. Ama kültürde de bişey çıkmadı ben anlamadım bunu. Manurol yazdı onu kullandım şimdi bol su içerek devam ediyorum

Evet buna da çok fazla boyun egemem düzeldi düzeldi kabul etti etti buna alışmak zorunda yoksa da boşanicam kararlıyım kesin düzeltmek için bı şans o da çocuğumun hatrina
İnşallah düzelir şu bebeğin hatrına ya erkekler zamanla olgunlaşıyor belki değişir inşallah

Kuzum bende de lökosit ve bakteri çok yüksek çıktı. İdrar kültürü istedi kadın doğumcum. Ama kültürde de bişey çıkmadı ben anlamadım bunu. Manurol yazdı onu kullandım şimdi bol su içerek devam ediyorum
Bende lökosit ve wbc lökosit yüksek canım. Ne der blmyorm hemsireye yzdım sglık ocagındaki .

Aynı dert bendede var ağustos ortası gıbı boya yapmayı düşünüyorum temızlıktır doğuma hazırlıktır çok işimiz var resmen akrabalara herkeze mesaj atıcam zaten kımse gelmesın zıyarete dıe 🤣🤣🤣 lohusayken kımseyı çekemem oğlan da kımseyı almamıstım kapıya yazı yazmıstım resmen lohusa bıtene kadar mısafır kabul etmıyorum dıe 🤣🤣🤣🤣

Haklısın canım psikolojik de olabilir. Hem yaşam sınırını geçtik hem doğum da yaklaştı ya ister istemez vücudunu dinleyebiliyor insan. İnşallah bebeklerimiz de biz de iyi olalım hep beraber 🥰
Evet kuşum en büyük tesellimiz bu zaten yaşam sınırını geçtiler çok şükür 37. Haftadan sonra gelsinler diye bekleyeceğiz zaten

X