Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    167
Benimde öyle oldu 33 lerde çıkıyordu bi anda 23 felan dediler işte bir hafta hastanede yattım ilaçlarla biraz uzadı ama progestanı kullanmaya devam edicez dediler. Aynen canım ağızdan attığın fitili vajinaya yerleştirceksin bide hemen kalkma çabuk akıyor bu sefer yerleştirdikten sonra 15 dk felan istersen uzan bide hiçbir iş yapma benim doktorum yatıcaksın dinleniceksin sürekli dedi bu durumdan dolayı şuan annemde kalıyorum sürekli yatıyorum
çok sağol canım ❤️ ya ben de aslında 2 aydır neredeyse tamamen istirahat halindeyim ama bu hafta eşim hastalandı öyle olunca onunla ilgilenmek zorunda kaldım iki gün filan. azıcık ayağa kalkmak bile bu kadar etkilemiş demek ki 🥲 bundan sonra doğurana kadar yatarım inş yeter ki bebeğim iyi olsun. senin rahim ağzı ne kadar uzadı tekrar?

Ama çok zor diyorlar normal doğum 🫣🥺
Ya orası öyle ama sezeryanında sonradan agrısı var cnm üsütmıyceksın dıkkat edıceksın o konuda normalde üç dört saat agrı cekıyorsun veya daha kısa sürüyor agrı doğum olınca o sancı mancı herşey gıdıyor dıkiş olursa bır o zorluyor ıkı doğumda da dıkiş oluyor

Ya orası öyle ama sezeryanında sonradan agrısı var cnm üsütmıyceksın dıkkat edıceksın o konuda normalde üç dört saat agrı cekıyorsun veya daha kısa sürüyor agrı doğum olınca o sancı mancı herşey gıdıyor dıkiş olursa bır o zorluyor ıkı doğumda da dıkiş oluyor
Alttan atılan o dikiş aklıma geldikçe ürperiyorum

Kız bebeği görünce gerçekten dıkısı bıle hıssetmıyorsun ben bebegımı aglatmayın dıe aglamıstım doktor da herkez kendını düşünür sende bebegı demişti o an gerçekten umrunda bile olmıycak

çok sağol canım ❤️ ya ben de aslında 2 aydır neredeyse tamamen istirahat halindeyim ama bu hafta eşim hastalandı öyle olunca onunla ilgilenmek zorunda kaldım iki gün filan. azıcık ayağa kalkmak bile bu kadar etkilemiş demek ki 🥲 bundan sonra doğurana kadar yatarım inş yeter ki bebeğim iyi olsun. senin rahim ağzı ne kadar uzadı tekrar?
Aynen canım biraz daha idare et zaten az zamanımız kaldı yatıp dinlenelim bol bol. En son 30 dendi hastaneye yattığımda 22 demişlerdi ama hastanede ilaçlarla uzadı çok şükür bide bebek çok aşağıdaymış benim olması gerekenden aşağıda dedi daha aşağısına inmesini istemiyoruz dedi doktorum

Kuzum benim sezeryan ama acım sızım yok üşütsemde bişey olmuyor. Ekstra his kaybı falanda yok. Her dogum aynı olmuyor. Dogum akşamı uyusukluk gecince cok agrım oldu sadece ama ben bebegimide kaybetmiştim hangisinin acısıydı agır basan hatırlamıyorum. Ama sonra öyle herkesin dedigi gibi bel agrısı bas agrısı kesi yeri agrısı olmadı

Kuzum benim sezeryan ama acım sızım yok üşütsemde bişey olmuyor. Ekstra his kaybı falanda yok. Her dogum aynı olmuyor. Dogum akşamı uyusukluk gecince cok agrım oldu sadece ama ben bebegimide kaybetmiştim hangisinin acısıydı agır basan hatırlamıyorum. Ama sonra öyle herkesin dedigi gibi bel agrısı bas agrısı kesi yeri agrısı olmadı
Herlezın kı bır olmuyor cnm mesela bende normal doğum ilk evladımda doğumdan sonra 1 gün daha sancı cektım ıkıncıde ıkı gun üçüncüde üç gün cektım agrı degısıyoe kısıden kısıye

Katılıyorum üşütünce ağrıyor sızlıyor karnım şişiyor dediklerini hiç yaşamadım. Bel ağrısı da yaşamadım. Ameliyat sonrası bir haftada toplamış oluyosun baya bi. Ama şuan ikinci sezeryan bu dediklerimi yutturursa bilemem🤣

Herlezın kı bır olmuyor cnm mesela bende normal doğum ilk evladımda doğumdan sonra 1 gün daha sancı cektım ıkıncıde ıkı gun üçüncüde üç gün cektım agrı degısıyoe kısıden kısıye
Evet aynen kimisi gunlerce ayaga kalkamıyor kimsiide aksamına bebegini alıp gezmeye gidiyor iki dogum için de

Katılıyorum üşütünce ağrıyor sızlıyor karnım şişiyor dediklerini hiç yaşamadım. Bel ağrısı da yaşamadım. Ameliyat sonrası bir haftada toplamış oluyosun baya bi. Ama şuan ikinci sezeryan bu dediklerimi yutturursa bilemem🤣
Ay inşallah yapısaldır daha iyi gecer😂

Bişey soracağım ya bazen böyle bebeğin hareketi çok canımı yakıyor size de oluyor mu sanki kemiği böyle geliyormuş gibi oluyor acaba diyorum kemiği mi batıyor çocuğun dirseği felan denk geliyorsa diyorum ne bileyim
Oluyor valla irkiliyorum yerinden zıplıyorum. Kaburgama tekme atıyor gibi ya da yanlara. Hatta vajinaya atıyor gibi bazen. Ama bazende hissetmekte cok zorlanıyorum

Evet aynen kimisi gunlerce ayaga kalkamıyor kimsiide aksamına bebegini alıp gezmeye gidiyor iki dogum için de
Çok şükür ayağa kalkma konusunda zorlanmadım doğum haneden kendim cıktım odama eve gelıncede evle ugrastım ama sancı ara ara vurdu bır o zorlamıştı zaten benıde hayırlısıyla bebıslerıde alsak kucagımıza başka bırsey istemiyorum asırı sıcak duşa gırıp duruyorum resmen ter yüzünden kasınıyor insan

Bişey soracağım ya bazen böyle bebeğin hareketi çok canımı yakıyor size de oluyor mu sanki kemiği böyle geliyormuş gibi oluyor acaba diyorum kemiği mi batıyor çocuğun dirseği felan denk geliyorsa diyorum ne bileyim
Bazen bağırtıyo beni çok canımı acıtıyo kemikli bi yeriyle ittiriyo içerden dirseği mi neresiyse artık

X