Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    163
depend 160 boy 62 kilo için hangi beden önerirsiniz kızlar? özellikle daha önce kullananlar bilir belki

Kızlar okuduğum kitaplarda ve takip ettiğim doktorlardan hep gördüğüm doğumdan hemen sonra kordonu kestirmeyin 5 dakika bekletin başkası bebeğinizi almadan ilk sizin ten tene temasınız olsun ve bebeği yıkatmayın sildirin inanılmaz kolay bir işlem ama kime söylesem doğduğu gibi çat kesiyorlar vs diyor doktorum ters biri değil ama bu konuyu konuşmaya çekiniyorum nedense siz ne düşüyorsunuz bu konuda
Ya benim de o kadar kafam takılıyor ki bu mevzuya ☹️ Benim hastanemde doğum yaptıran başka bi doktorun videolarını izledim, yıkamıyorlar siliyorlar ama ten tene temas olayı ve kordon kesimi hiç düşündüğüm gibi değil 😕 Kara kara düşünüyorum doktoruma nasıl söylesem diye

Ya benim de o kadar kafam takılıyor ki bu mevzuya ☹️ Benim hastanemde doğum yaptıran başka bi doktorun videolarını izledim, yıkamıyorlar siliyorlar ama ten tene temas olayı ve kordon kesimi hiç düşündüğüm gibi değil 😕 Kara kara düşünüyorum doktoruma nasıl söylesem diye
Canım bunda kıracağın üzecegin bir durum yok. Karsina sık sık bu konuda videolar ciktigini söyle

depend 160 boy 62 kilo için hangi beden önerirsiniz kızlar? özellikle daha önce kullananlar bilir belki
Doğuma yakın alırsan daha mantıklı olur şu an m beden alırsın küçük gelir belki doğumdan sonra en iyisi doğuma yakın beli ölçüp hesap yapıp almak eczane de çalışan kız bana öyle söylemişti yoksa bnde hata yapıp alacaktım çoktan

Pijama takımı linki atar mısın canim

Doktorların bizden daha iyi biliyorsunuz tavrı varya onunla karşılaşmak istemiyorum doğuma az zaman kala soğumaktan korkuyorum sanırım o yüzden bende henüz soramadım

Canım bunda kıracağın üzecegin bir durum yok. Karsina sık sık bu konuda videolar ciktigini söyle
Doktorların bizden daha iyi biliyorsunuz tavrı varya onunla karşılaşmak istemiyorum doğuma az zaman kala soğumaktan korkuyorum sanırım o yüzden bende henüz soramadım
Bence zaten konuşulması gereken bi konu ama Fatmaben Fatmaben dediği gibi doktorların sen de herşeyi de bilme tavrından çekiniyorum ben de biraz. Tatlı birisi ama bakalım ne tepki alacağım 🥲 mecbur bi noktada doğum şekli vs. konuşulurken soracağım

Bu arada kızlar ben aptamilin eğitimine katılmıştım. Orda yenidoğan için Yataş Juno yatağı önerdiler. Hatta öneri değil ana rahmine çok yakın olduğu için alınmalı gibi konuşuldu da bana çocuğu olan bi arkadaşım herhangi bi reflü yatağı da olur demişti, ben de o zaman almıştım standart birini. Sizce Juno’yu almalı mıyım? Siz n’aptınız?

Açıkçası ben depende ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum. Bu ikinci doğum olacak, sadece gece pedi yeterli diyorum. Öyle aşırı aşırı bir kanama söz konusu değil zaten. Normal ped bile olabilir. Esnek, pamuklu, rahat 2 külot ve 1 paket ped işimizi görecektir.☺️

Yaa bende ondan korkuyorum zaten çünkü kahvaltıdan 2-3 saat sonra ben de arada bi çok acıkma durumu oluyor bunu yaşamak istemiyorum. Kilolu değilim 8 kilo falan aldım ama 72yimm şuan. Cihaz da aldım başladım bugün ölçmeye. Senin 50 lik sonucu neydi 100 lükte şeker çıkmadı mı yani canım
Çıkmadı 🙈

50 lik testte açlık 90 tokluk 180 çıkmıştı

Bu arada kızlar ben aptamilin eğitimine katılmıştım. Orda yenidoğan için Yataş Juno yatağı önerdiler. Hatta öneri değil ana rahmine çok yakın olduğu için alınmalı gibi konuşuldu da bana çocuğu olan bi arkadaşım herhangi bi reflü yatağı da olur demişti, ben de o zaman almıştım standart birini. Sizce Juno’yu almalı mıyım? Siz n’aptınız?
Ben aldim yataş juno canım illa reflu yatagi alcaksan kesinlikle bunu al

X