Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    166
Ayyy bu zamanlara da vardık be :cry:
Screenshot_2024-06-28-15-35-03-51_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg

Ne diyim kuzum ya bu kafayla 5.yide yapalım diyor ama bi halta yaradığı yok kusura bakma da sinir oluyorum şu eşine senin burdan beri

Köye getırdı resmen benım yesıllıge oglanında toza alerjımiz var ne yapıcagımı şaşırdım

Kızlar aclik tokluk icin kan tahlilleri verdim bugun kansizlik cikti doktorum kan ilaci verdi fertamır. Kullanan var mi herhangi bir yan etkisi oluyor mu

Bana da birkaç gündür ya doğumda bana bir şey olursa korkusu geldi neden böyle oldu :KK43: :KK43:
Ahh o çok fena. Ben bir de kuzenimi doğumda kaybettim zaten anksiyetem var bu konuda o da 34 haftalık hamileydi. Kafamdan sürekli vasiyet yazıyorum. Dün eşime de dedim bana bir şey olursa bebeğe annemler baksın beni kaybettiler bari onu büyütsünler falan diye adamı da durduk yere tribe sokuyorum sürekli

Ahh o çok fena. Ben bir de kuzenimi doğumda kaybettim zaten anksiyetem var bu konuda o da 34 haftalık hamileydi. Kafamdan sürekli vasiyet yazıyorum. Dün eşime de dedim bana bir şey olursa bebeğe annemler baksın beni kaybettiler bari onu büyütsünler falan diye adamı da durduk yere tribe sokuyorum sürekli
Eşime de bi şey diyemiyorum üzülmesin diye ama kafama girdi nedense bu düşünce. Sürekli kime emanet ederim diye düşünüp duruyorum saçma sapan kafamdan atmam lazım bunu hiç iyi gelmiyo bana :KK43:

Canım bana özellikle tembihlediler ilk lokmadan itibaren 1 saat sonra ölçüm yap diye. 1 aydır da o şekilde yapıyorum. Hatta bak şöyle tablo verdiler, 2 haftada 1 bu tabloyla kontrole gidiyorum
Bunu endokrin bölümü mü verdi canım? Kaç çıkıyor ölçümlerin

Kızlar 30. Haftayı devirdim yavaştan çantayı hazırlayayım diyorum pijamalarımı depend ped çorap havlu falan koyup aynı şekil bebişinkileride hemşireye verilecekler ve yedek diye ayırıp battaniyesi takımı zıbını diye hurçlayayım diyorum benimde aklıma erken gelirse diye evhamlar girmeye. Başladı artık çok çok hareketli bide baş aşağı sürpriz yapmasın allah korusun erkenden zaten rahatsızlıgım geçmedi daha hergün fizik tedaviye git gel yoruldum artık bide sıcak zaten uykuda artık pek kalmadı

X