Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    164
Benden de bunlar anca biraz geç gönderdim annemi bunları alabildim 🤗☺️
Güle güle kullan canım kapıda sıra bekledim resmen açılmasını bekledim bim in kirli sepetini aradım bulamadım sordum görevliye yerini tarif etti bi bey efendi benden duyup hemen gitti ben alicaktim dedi bende size nasip değilmiş diyip elinden aldım kısmet dedi gitti adam cifter çifter aldı herşeyden

İyiyim nolsun, sizde de oluyor mu bilmiyorum ama sanırım okuduklarım duyduklarım doğrultusunda erken doğum anksiyete perilerim geldi 🙄
O pıskolojı hepımızde var cnm ya acaba ne olur ne olmaz bazen zaman gecsın doğsun dıyorum bazende tadını çıkarayım dursun dıyorum 🤣🤣🤣

Güle güle kullan canım kapıda sıra bekledim resmen açılmasını bekledim bim in kirli sepetini aradım bulamadım sordum görevliye yerini tarif etti bi bey efendi benden duyup hemen gitti ben alicaktim dedi bende size nasip değilmiş diyip elinden aldım kısmet dedi gitti adam cifter çifter aldı herşeyden
Hahahah helal kız yedirmemişsin hakkını :halay: Kızlar aranızda İncia pişik kremi alacak olan varsa bu linkte bir tane alınca bir tane de hediye ediyorlar kargo dahil 278TL'ye 2 tane almış oluyorsunuz baya avantajlı :KK36:INCIA Bebek Pişik Önleyici Doğal Jel Krem 60 ml | Sachane

Kalmiycak kız kalk koş
Nasıl gıdıyım adam taklit kafaya köye çıkıcaz hazırlan dıe çıkmamak için direnişteyım markete gidicem haslıgım yok versene dedım veremem dedı gıdemedım ayarlarım lâ çok oynuyor

Eşim yine geleceğe yönelik yapmış yatırımını😄

Eklentiler

• 20240628_121633.jpg
    20240628_121633.jpg
    81,5 KB · Görüntüleme: 64
İyiyim nolsun, sizde de oluyor mu bilmiyorum ama sanırım okuduklarım duyduklarım doğrultusunda erken doğum anksiyete perilerim geldi 🙄
Ayyy olmaz mı kuzu, bir de çalışıyorum ya hep onu hesaplıyorum diyorum işleri devredemeden gidersem nolacak falan. Eşim de erken doğumda düşündüğün şey bu mu diye kızıyor :halay:Üzgünüm oğluşum anan biraz işkolik :KK48:

Evet ya sabahın 9 10 geçe gittim birsürü insan alışveriş sepetine kule dikmişler resmen sadece ben kirli sepeti için gitmiştim fizik tedaviye gitmeden ugradık şansa 1 tane kalmıştı aldık. Diğerlerini almıştım zaten keçeli çanta kaşık hurç falan allahtan öncesinde ordan burdan🤷🏻‍♀️

Ayy artık amcalar da mı taaruzda 😂😂

kızlar bir şey soracağım evde şeker takibi yapanlara. Tokluk şekerinize yemeğin ilk lokmasından itibaren bir saat sonra mı son lokmadan sonra mı bakıyosunuz? İkinci saatlere de bakıyor musunuz? Bana doktorun hemşiresi son lokmadan sonra bir saat dedi o şekil bakıyorum hatta internette iki saat yazıyor kafam karıştı

O pıskolojı hepımızde var cnm ya acaba ne olur ne olmaz bazen zaman gecsın doğsun dıyorum bazende tadını çıkarayım dursun dıyorum 🤣🤣🤣
Aynı bende senin gibi diyorum bazen böyle sırt ağrısı bel ağrısı uyumamak doğurayım diye bakıyorum bazen de dursun bebeğim iyice kendine gelsin diyorum 😬

Kızlar ya artık alyansımı takamıyorum parmağıma girmiyor 🥺 sanırım kalan üç ayda yüzüksüz gezicem ellerim çok boşmuş gibi hissediyorum

Kendi doktoruma gidicem bugün inşallah bir saat kaldı umarım güzel şeyler söyler hastane raporlarımı da göstericem birde yattığım hastanedeki doktor beni azarladı hem kan ilaçları dokunuyor içemiyorsun hem de kırmızı et sevmiyorum yemiyorum diyorsun neyine güvenip hamile kaldım felan dedi çıktığım gün sinir oldum ya napayım küçüklüğümden beri oldum olası et yiyemedim sadece köfte yiyebiliyorum ne yapayım yani Demir ve kanım az çıkıyormuş orda takviye serum taktılar napayım serum taksınlar öyle geçireyim o zaman hamileliği sonuçta hiç çözümü olmayan bişey değil yani

Ay o bende de başladı ya. Prematüre doğan bebekleri falan inceliyorum, kaç gün küvezde kalmış, kaç kilo doğmuş falan filan onlara bakar oldum ☹️ Az önce kontrolden geldim 38-39 cm, 1251 Gr olmuş bizim oğluş 🥰 Allah'tan doktor bi sıkıntın yok dedi de içim rahatladı bi nebze 🥹

kızlar bir şey soracağım evde şeker takibi yapanlara. Tokluk şekerinize yemeğin ilk lokmasından itibaren bir saat sonra mı son lokmadan sonra mı bakıyosunuz? İkinci saatlere de bakıyor musunuz? Bana doktorun hemşiresi son lokmadan sonra bir saat dedi o şekil bakıyorum hatta internette iki saat yazıyor kafam karıştı
Canım bana özellikle tembihlediler ilk lokmadan itibaren 1 saat sonra ölçüm yap diye. 1 aydır da o şekilde yapıyorum. Hatta bak şöyle tablo verdiler, 2 haftada 1 bu tabloyla kontrole gidiyorum

Eklentiler

• 1000037318.jpg
    1000037318.jpg
    170,6 KB · Görüntüleme: 46
X