Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    164
Güle güle kullan canım kapıda sıra bekledim resmen açılmasını bekledim bim in kirli sepetini aradım bulamadım sordum görevliye yerini tarif etti bi bey efendi benden duyup hemen gitti ben alicaktim dedi bende size nasip değilmiş diyip elinden aldım kısmet dedi gitti adam cifter çifter aldı herşeyden
Bu sefer de kendim çıktım farklı iki Bime daha gittim bunları da buldum. Gerçekten fiyatlar çok iyiydi bu haftanın 🤗🤗

Eklentiler

• IMG_20240628_140947_503.jpg
    IMG_20240628_140947_503.jpg
    142,4 KB · Görüntüleme: 70
Kızlar ben de hareketleri 2 gundur kasıkta hissediyorum ya. Cıkmaya calısmıyordur demi🙈
Hahahahahhahah bunu da kendi kendime sorguladım bu soruyu da hiç yadırgamıyorum djdjdjddj 😂😂🥲
Ay o bende de başladı ya. Prematüre doğan bebekleri falan inceliyorum, kaç gün küvezde kalmış, kaç kilo doğmuş falan filan onlara bakar oldum ☹️ Az önce kontrolden geldim 38-39 cm, 1251 Gr olmuş bizim oğluş 🥰 Allah'tan doktor bi sıkıntın yok dedi de içim rahatladı bi nebze 🥹
Of evet aynılarını yapıyorum neden :KK43: maşallah oğluşuna ay büyüyorlar kuşum ya 🥲🩵

Hahahahahhahah bunu da kendi kendime sorguladım bu soruyu da hiç yadırgamıyorum djdjdjddj 😂😂🥲

Of evet aynılarını yapıyorum neden :KK43: maşallah oğluşuna ay büyüyorlar kuşum ya 🥲🩵
Dün yuruyuse gidip geldim baktım eşofmanım ıslanmış baya. Bi evhamlandım karnımda taş gibi. Gece zor gecti sabah cüneyt arkın olan cocugum akşam dedi ben uyuycam rahatsız etmeyin. Sürekli dürte dürte hareketlendirdim gece ama derinden derinden geliyo hareket. Karnım okadar taş oldu ki hissedemıyorum resmen karın hareketini goruyorum ama his zor. Acayip pimpiriklendim şimdi de eczaclara amniyon test pedi sordum. Kalmadı Medikallerde bulabilirsiniz diolar. Bugun de resmen vajinada tepiniyor. Döndü gene heralde biyere

canım biz de heeerrr markaya baktık ettik en son geçen hafta prego smart fold aldık. diğer sitelerde 14 binken hepsiburada da pusetle birlikte 10bine aldık. çok da içime sindi gerçekten. istediğim her özellik var hemen hemen. hafif, tek tuşla açılıp kapanıyor, hem kabin boy hem pusetle kullanılıyor vs. sadece çift yönlü kullanılamıyor ama sırf onun için de bütçeyi o kadar aşmak istemedim. 😬
Kabin boy zor dgl mi hic hareket yok ya😕

Canım ben prego mios aldım. Kurcaladım gayet iyi duruyor kullandıkça belli olur tabii. Ama genel olarak bütçenizi çok aşmıyorsa bebek arabasını bir defa istediğiniz modelden almanızı ve tabii istiyorsanız diğer çocuk vs de kullanmanızı öneririm.
Evet ilk bebek . Gidişi hafifliği vs güzeldi babymallde baktım

Şaka maka son trimestere geldik ve geri sayım yavaştan başladı. Artık çok daha heyecanlı hissediyorum. 🙏💕 son 3 ay egzersizlerini ihmal etmeyin arkadaşlar. Rahat bir doğum ve toparlanma için çok işimize yarayacak. Hepinizi öpüyorum 😘🥰
Bir de 26 haftalık minnoş fotoğrafı ekleyerek görüşürüz diyorum. 🧿 @GKpilates&yoga

Eklentiler

• IMG_8072.jpeg
    IMG_8072.jpeg
    183,3 KB · Görüntüleme: 63
Kabin boy zor dgl mi hic hareket yok ya😕
canım aksine uzun vadede travel sistem kullananlar zorlandıklarını söylüyor ama bu biraz da ne istediğinle ve yaşam tarzınla alakalı. biz sık seyahat etmeyi düşünüyoruz ve muhtemelen uçak kullanırız. bu yüzden kabin boy ve her an taşınabilir olması bizim için önemli ama kendi arabasıyla seyahat edecekler için travel sistemler daha iyi olabilir. ne aradığınıza bağlı yani.

Nasıl gıdıyım adam taklit kafaya köye çıkıcaz hazırlan dıe çıkmamak için direnişteyım markete gidicem haslıgım yok versene dedım veremem dedı gıdemedım ayarlarım lâ çok oynuyor
Ne diyim kuzum ya bu kafayla 5.yide yapalım diyor ama bi halta yaradığı yok kusura bakma da sinir oluyorum şu eşine senin burdan beri

Şaka maka son trimestere geldik ve geri sayım yavaştan başladı. Artık çok daha heyecanlı hissediyorum. 🙏💕 son 3 ay egzersizlerini ihmal etmeyin arkadaşlar. Rahat bir doğum ve toparlanma için çok işimize yarayacak. Hepinizi öpüyorum 😘🥰
Bir de 26 haftalık minnoş fotoğrafı ekleyerek görüşürüz diyorum. 🧿 @GKpilates&yoga
Oy maşallah onaa yerim yaa ağıza bak 🥰🤗🧿

İlk gebeliğin getirdiği evhamlardan olsa gerek kuzum ya 🥹 bence bu ufak anksiyeteler çok tatlı ve çok normal gibi ama dengede tutmamız lazım yoksa manyak oluruz 😂

canım aksine uzun vadede travel sistem kullananlar zorlandıklarını söylüyor ama bu biraz da ne istediğinle ve yaşam tarzınla alakalı. biz sık seyahat etmeyi düşünüyoruz ve muhtemelen uçak kullanırız. bu yüzden kabin boy ve her an taşınabilir olması bizim için önemli ama kendi arabasıyla seyahat edecekler için travel sistemler daha iyi olabilir. ne aradığınıza bağlı yani.
Kafam çok karışık ne istdgmi ben de blmyorum😂

Bu sefer de kendim çıktım farklı iki Bime daha gittim bunları da buldum. Gerçekten fiyatlar çok iyiydi bu haftanın 🤗🤗
Valla amcalar teyzeler kapışıyor du mama sandalyesi için tartisacaklardi ben hemen motoruma atladığım gibi 5 varken kapıda sıraya girdim camdan baktım bebek ürünlerini ne tarafa koymuşlar diye girer girmez hepsini sepete attım 3. Dünya savaşı gibiydi içerisi hepsini benimle birlikte o bahsettiğim bey aldı küveti kanguruyu biberonları çıt çıtlı poşetleri klozet örtülerini heppsinii aldı kirki sepetini de alacaktı uyanık kaptırmadım fiyatlar müthiş iyiydi gerçekten nevresimi vs yedek aldım ay çok mutluyum içim içime sığmıyor 💃

Bana da birkaç gündür ya doğumda bana bir şey olursa korkusu geldi neden böyle oldu :KK43: :KK43:

X