Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    166
Normalde hiç sevmem tatlı ama yasak olunca resmeeen rüyalarıma giriyor. Bazen şeker ölçümünden sonra küçük çikolata yiyorum bide diyetisyenim tahin pekmez verdi onu yiyorum ama kendimi çok kasmıyorum suyum normalinden 2 kat fazlaydı 15-20 arası olması gerekiyken benim 33 dü 20 lere kadar düşürdük ama 18 i görsek iyi olur dedi doktor gerçekten çok zor ya

Bende 24. Haftamda detaylı için gitmiştim devlete ordan kendi doktoruma geçtim orda fark edildi rahim ağzım açılmış suyum fazlaymış cm lerini bilmiyorum ama bana dikiş atıldı bi 20-22 gün oluyor suyum 15-20 arası olması gerekirken benim 33 çıktı bu sayı neyin ölçüsü bilmiyorum ama bana böyle açıkladılar sonra tekrar 3 gün hastanede yattım suyum 23 e düştü pazartesi günü tekrar randevum vardı o zamanda 20 ye düşmüştü ama 18 i görelim dediler iğne vuruluyorum 10 günde bir progestan kullanıyorum suyun şekerim çok yüksek değil normal seviyede ama diyet verdiler meyvelerde çok şeker olduğu için şekerimi çıkarıp suyumu yükselten oymuş. Korkmanıza hiç gerek yok biraz dikkat ederseniz büyük ihtimalle suyunuz azalır

Geçmiş olsun canım şekerin kaç çıkıyor. Benim de suyum fazla çıktı şekerim sınırda doktorum 100 lük yükleme istedi

Kızlar anne karnında bebişlere hangi sureleri / duaları dinletiyorsunuz? Uzun süredir aklımdaydı size de sormak istedim. Bugün Yusuf suresini dinledik

Etiket kesmeye başladım ağlıcam galiba çok duygulandım
ben de dün ilk kez bebek çamaşırlarını yıkadım, odasında astık kurusunlar diye. odanın önünden gelip geçerken minicik minicik o kıyafetleri görünce o kadar duygulanıyorum ki sanki doğmuş da buradaymış gibi. sağlıkla sıhhatle giydirelim inşallah

sağlıkla doğsunlar❤❤❤

100 lük yükleme sonucunu doktor nasıl değerlendirdi senin canım? Benim 50lik yükleme sonucu 159 çıktı doktor 100 lük bakalım dedi ama eziyet geliyor bana tamamlayabilir miyim hiç bilmiyorum
Benim yüzlük ikinci saatte 139 üçüncü saatte 57 çıktı

57 şeker çok kötüydü zaten 3 saati yatarak geçirdim çok zordu. Yönlendirmek istemem ama ben kilolu olmasam asla yaptırmazdım 100 lük yüklemeyi. Eczaneden cihaz alıp sürekli kontrol ederdim. Bence doktorunla konuş

Yaa bende ondan korkuyorum zaten çünkü kahvaltıdan 2-3 saat sonra ben de arada bi çok acıkma durumu oluyor bunu yaşamak istemiyorum. Kilolu değilim 8 kilo falan aldım ama 72yimm şuan. Cihaz da aldım başladım bugün ölçmeye. Senin 50 lik sonucu neydi 100 lükte şeker çıkmadı mı yani canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…