Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    163
Ben şimdilik sadece manuel aldım canım. Wee babyninkini aldım. Baya tavsiye eden oldu ama bakalım. İlerde gerek olursa elektriklide alırım. Suan süt durumumu bilmediğim için manuelle yetindim
Elektırıklı daha iyi cnm benim kıde aynısı Özlüyor bazen ellım yoruluyor yorulmayı gectım elektırıklı kadar sagım olmuyor

Geçmiş olsun canım şekerin kaç çıkıyor. Benim de suyum fazla çıktı şekerim sınırda doktorum 100 lük yükleme istedi
Şekerim açlık 90 civarları çıkıyor tokluk 120 civarları ama onu istiyorlar o yüzden diyet yapıyorum o şekilde çıkmasını sağlıyoruz şeker yüklemesine gerek duymadık o yüzden

Ben de onceki hamileligimde bu sebebple bikaç kez hastaneye gittim ama normal dediler. Genelde normal ama su sızıntısı ihtimalide yok değil tabi bunu ölçen şeyler satılıyormus eczanelerde. Onlardan alıp bakabilirsin için rahat etsin diye.
peki 30.haftada sulu akıntı artışı normal mi biraz önce basıma geldi endise etsem mi etmesem mi bilemedim :/ bir iki pecete silince su gibi bisey geldi. Cok seffaf ve asırı sulu olunca aklıma takıldı amniyon mudur acaba diye
Ne kadar normal deseler de ben de fazla akıntıda hafif panikliyorum maalesef🙈🙈 mesela bugun yuruyusten geldim. Eşofmanıma kadar cıkmıs izi. Max 3 saattir üstümdeydi. Yururkenmi oncemi oldı bilmiyorum. Ama ne kadar bu sebeple hastaneye gidip gelmiş olsam hep normal deselerde bi korkmuyor değilim

Kızlar çanta olarak ne aldınız var mı öneriniz?
Ben bunu aldım, geldi, gayet güzel içi çok geniş, yanlarda falan da cepleri var, ön gözün içinde biberon için bölmeler var ısıyı koruyan, fiyatı da uygun

Eklentiler

• Screenshot_20240628-092753_Trendyol.jpg
    Screenshot_20240628-092753_Trendyol.jpg
    56,4 KB · Görüntüleme: 75
Kızlar okuduğum kitaplarda ve takip ettiğim doktorlardan hep gördüğüm doğumdan hemen sonra kordonu kestirmeyin 5 dakika bekletin başkası bebeğinizi almadan ilk sizin ten tene temasınız olsun ve bebeği yıkatmayın sildirin inanılmaz kolay bir işlem ama kime söylesem doğduğu gibi çat kesiyorlar vs diyor doktorum ters biri değil ama bu konuyu konuşmaya çekiniyorum nedense siz ne düşüyorsunuz bu konuda

Kızlar okuduğum kitaplarda ve takip ettiğim doktorlardan hep gördüğüm doğumdan hemen sonra kordonu kestirmeyin 5 dakika bekletin başkası bebeğinizi almadan ilk sizin ten tene temasınız olsun ve bebeği yıkatmayın sildirin inanılmaz kolay bir işlem ama kime söylesem doğduğu gibi çat kesiyorlar vs diyor doktorum ters biri değil ama bu konuyu konuşmaya çekiniyorum nedense siz ne düşüyorsunuz bu konuda
5 dakika değilde atım kesilene kadar diyorlar. Kordon kesimi biraz flu bolge heralde bende bikere soylemiştim bebek ölsün mü dediler😂

Kordonu bilmiyorum da bebeği yıkamıyolar ki zaten siliyolar. Yani gittiğim son iki doğumda da öyle olmuştu.

Canim ben doktoruma söyledim bekliyoruz hemen kesmiyoruz zaten dedi

Ay kızlar uzun süre girmediğimde burayı özlüyor olduğumu fark ediyorum alışmışız valla birbirimize 💖🥹. Nasılsınız keyifler nasıl?
İdare eder cnm sen nasılsın gözükmüyor dün ne zamandır

Canim ben doktoruma söyledim bekliyoruz hemen kesmiyoruz zaten dedi
Devlette doğuma annem gırmıstı yanına bayan alıyolar doğum anına kadar doğum anında odadan cıkarıp gerı cagırmıslardı onu geçtim kayın valıdem de gelmıstı ben odaya çıkmadan annemi bildiklerı için anneme vermıslerdı yanımda kaynanam isteyınce vermedıler sen kımsınkı şan averıcez demişlerdı nerden bılıcez bayan yarı baygın demıslerdı kadına kaynanam dememe rağmen vermeyız dedıler al kucagına çocuğunu dıyıp yürüme odaya cıkmıstım kım olursa olsun kolay kolay vermeyız demıslerdı her hastane bu konuda bır degıl malesef

X