2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    216
Vücut nemlendiricisinde şaibe var canım yenidoğan şampuan ve pişik kremi zararsız kullanabilirsin

Sebamed in ürünleri nasıl ben onları aldım
Maalesef canım onda da petrol türevi kimyasallar var. Petrol türevi kimyasallar cilt bariyerini koruyor evet ama gözenekleri tıkadığı için tahrişe alerjiye ilerleyen dönemde kansere kadar yol açabildiği söyleniyor. Vazelin kullanmayın demelerinin sebebi de bu zaten. Elindekileri yine kullanırsın o kadarcıktan bir şey olacağını çok sanmam stoklamadıysan eğer ama sonrası için daha temiz ürünler seçmeni tavsiye ederim.

Ecowell nasıl acaba biliyor musunuz

Canım Allah korudu buna da şükür dualarımız seninle

Kızlar size instada hir sayfa önereyim muhendisinoglu baba muhendis oğlu için temiz içerikleri araştırıp paylaştı yıllardır bu hizmeti veriyor yıldızlar listesi adı altında içeriği temiz ürünleri paylaşıyor ben e bebegin kendi markası olan babyme marka şampuan aldım fiyat olarakda bahsettiğiniz markalardann coookk ucuz listesinde neler varsa onlardan aldım ıslak mendilden tutun beze güneş kremine diş macununa hepsinin yıldızlar listesi var ordan alacağınız ürünleri seçebilirsiniz

Kızlar ya sağ tarafım gün içinde kısa kosa taş gibi oluyor bebiş orda toplaşıyor herhalde sizde de oluyor mu böyle ağırlık hissediyorum geçiyor

Kızlarrrrr araba alan var mı cıldıracagımmm ben bi tane prego mios 2066 buldum ondan alayım diyorum 18 bin tl ama sonra da aynı ozelliklere sahip daha uygun araba bulunamaz mı yani oluyorum.. naptınız araba işini.

Kızlar ya sağ tarafım gün içinde kısa kosa taş gibi oluyor bebiş orda toplaşıyor herhalde sizde de oluyor mu böyle ağırlık hissediyorum geçiyor
Bütün gece bu basılmadan toplanmadan uyuyamadım sabahtan hıc ssnkı yemek yememişim gıbı karnım gurulduyor mıde bulantım bsslıyor resmen

Gunaydın hanımlar bebek hareketşerı sabah ları sizde nasıl bizimki yerınde dursmıyor resmen onu gectım göbeğim sağ taragıma toplanıyor sol tarafım resmenn cökük kalıyor yamuluyor karnım şimdiden ysmultmaya başladı benım hem karnımın şeklını degostıgı yetmıyor hemde delı gıbı tekme yiyorum tekme dedıgım bır atıp ıkı üç dakkıka durması degıl saniyeyle yarışiyor sankı saydırıyor gıtsın

Benimkide gece çok kıpır kıpır bide sabaha karşı vuruyor gün içinde de hareketli aöa gece ve sabahın erken saatleri daha da toplanıyor kıpır kıpır

Kızlarrrrr araba alan var mı cıldıracagımmm ben bi tane prego mios 2066 buldum ondan alayım diyorum 18 bin tl ama sonra da aynı ozelliklere sahip daha uygun araba bulunamaz mı yani oluyorum.. naptınız araba işini.
canım biz de heeerrr markaya baktık ettik en son geçen hafta prego smart fold aldık. diğer sitelerde 14 binken hepsiburada da pusetle birlikte 10bine aldık. çok da içime sindi gerçekten. istediğim her özellik var hemen hemen. hafif, tek tuşla açılıp kapanıyor, hem kabin boy hem pusetle kullanılıyor vs. sadece çift yönlü kullanılamıyor ama sırf onun için de bütçeyi o kadar aşmak istemedim.

Ben de Prego Concorde aldım canım Mios'un yeni versiyonu. Vardır illaki ama ilk çocuksa bence paraya kıy al diğer çocuklarda da kullanırsın.

Benimkide gece çok kıpır kıpır bide sabaha karşı vuruyor gün içinde de hareketli aöa gece ve sabahın erken saatleri daha da toplanıyor kıpır kıpır
Bence açık tıkları için böyleler yerlerinde dura mıyolar hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…