2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    216
Kızlar bu haftalarda kahverengi akıntı yaşayanınız varmı ? Kendimi yorduğum için mi oldu acaba ? Kızım gayet vurup duruyor

Kızlar bugün bebişkomun kıyafetlerini yıkamaya başladım yavaş yavaş yıkayıp ütüler yerleştiririm artık dedim ev miss gibi koktu ya
Ben sırf bebişim için kurutma makinesi aldım bugün kurulumu yapıldı, ben de kıyafetlerini yıkamak için sabırsızlanıyorum

CAnım hangi programa attın kurutmaya çok korkuyorum çeker diye benimkinde bebek programı yok

Çok teşekkür ederim iyi ki varsınız hepimiz sağlıcakla kucağımıza sorunsuz bir şekilde alalım inşallah

Selam kızlar 29+3 haftalığım. Karın sertliği çok yaşıyorum özellikle akşam saatlerinde. Karın sertliği yaşayanlar var mı
Benim bişeyler yedikten sonra oluyor genelde o yüzden gazdan dolayı diye düşünüyorum

Hepsi değil hepsine tek tek bakmadım canım ama şampuan ve pişik kreminde sorun yoktu diğerlerine içerik kısmı var kendi sitesinde tek tek internette yazıp sonuna zararlı mı yazarsan çıkıyor.

markaya güvendiğim için tek tek bakmamıştım açıkçası. inceleyim bakalım teşekkürler.
Sorma çoğu büyük pr yapmış marka aslında çok da temiz değil. Mesela Sudocrem, Bephantol Baby bunlarda petrol türevi madde var. Ama herkes temiz sanıyor. Analık delilik dedikleri bu kendimize Bim'den nemlendirici de süreriz ama konu bebişler olunca içine koydukları su arıtma mı acaba diye bile sorgulayasım geliyor.

Arçelik benim 900 kmx modeli yeni aldık bebek için kolaylık olsun diye dolap kuruluğu dışındakileri hiç kullanmadım daha bir kaç tane tişört çekti bile
Kız sende de var o zaman bebek programı işte hijyenik diye geçiyor ya o bebek kıyafetleri için Benimki de Beko çünkü aynı marka sayılır ikisi malum

m
Kızlar nemlendirici ne aldınız? Mustelaya baktım ama içerikleri internette sorguladığımda hep zararlı ya da zararlı olabilecek içerikler var o yüzden onu eledim
mustela da mı zararlı ya neye elimi atsam kötü bir yorum duyuyorum. kendim içeriğini tek tek araştırmaya da üşenmiştim açıkçası, tavsiye üzerine alıyordum biraz. şampuan, pişik kremi almıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…