Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Geçmiş olsun canım kalsiyum eksikliğindendir diş ağrısı çok zor Allah yardım etsin takviye alıyor musun doktoruna da sor mutlaka. İleri düzeyde diş kırılmasına kadar gidebiliyormuş
27 sınde randevum var ilaç istiycem ıkı haftada bır agrı yaşıyorum bu sekılde

Gecenin köründe uyuyup sabahın nurunda uyanmanın çaresini bulan var mı kızlar 1 saattir ayaktayım uykular haram oldu daha bebik gelmeden
Ben alıstım bır gecede altı kere kalkıyorum kalkunxada hıç uykudan kalkmış gibi olmuyorum göZlerım hemen acılıyo

Ben alıstım bır gecede altı kere kalkıyorum kalkunxada hıç uykudan kalkmış gibi olmuyorum göZlerım hemen acılıyo
Aynı bende bi uyku sersemligi bile olmuyor bu saatlerde bi daha uykum geliyo cocuklardan uyuyamiyorum bu seferde deliricem artık lavaboya bile kalksam bi daha uyuyamiyorum

Vücudumuz doğum sonrasına alıştırıyor kendini bence, uykusuz gecelere hazırlık
Gecenin köründe uyuyup sabahın nurunda uyanmanın çaresini bulan var mı kızlar 1 saattir ayaktayım uykular haram oldu daha bebik gelmeden

Aynı bende bi uyku sersemligi bile olmuyor bu saatlerde bi daha uykum geliyo cocuklardan uyuyamiyorum bu seferde deliricem artık lavaboya bile kalksam bi daha uyuyamiyorum
Zar zor uyuyorum Allah'tan bendekıler gündüz uyurken bakıyolar bır saatte olsa çocuğa

Vücudumuz doğum sonrasına alıştırıyor kendini bence, uykusuz gecelere hazırlık
ben sıze en başta demıstım uyuyun uyuya bıldıgınız kadar dıe yakında dönerken yatakta dahada zorlanıcaksınız bunu dıyen ben sankı zorlanmıycam

kasık ve vajinal ağrı yaşayan var mı baya böyle sol tarafından vajinanın hafif hafif sancı vuruyor ya ayakta dururken özellikle baya oluyor doktora gidip gitmemek arasında gidip geliyorum iki üç saattir anlamadım ya

canım benim de dünden beri iki üç kez vajinal ağrı oldu. minik minik elektrik veriyorlarmış gibi içeri sızlamalar oluyor. dün akşam tedirgin oldum baya ama sonra su içtim uzandım geçti. bugün de aynı şekilde oldu, normal herhalde. 28. haftada birdenbire büyüdü karnım ya çok şaşırdım aynada bakınca

Merhaba ben 2024 Ekim annelerindeyim fakat zorunlu sezeryan olacağım için Eylül sonu doğum olabilir. 2 tane evladim var bu 3. Dogum olacak Allah nasip ederse.Bugün tam 23.Haftamiza girdik bu ara karnımda sertlesme ve bi ağrı yaşıyorum bugün 2 defa oldu aranızda böyle birsey yaşayan var mı acaba? daha onceki hamileliklerimde erken donemde boyle bisey yasamamistim

Canım bende 26. Haftada başladı dediğin durum. Doktoruna ilettin mi bu durumu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…