Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Karnım sertleşiyor ayaktayken sık sık bebek dönme hareketi sanirim sonra tekmeleri hafif ve içime doğru hissediyorum. Ama sanirim ataktayim hareket ediyorum diye cok hissedemiyorum hareketlerini
Bu bendede oluyor 28+2 deyim suan. Öyle anlatıldığı gibi gümbür gümdür vurma olmuyor. Hareketlerini gün icinde hissediyorum ama narin.

Asgari ücret icin alacagım. 32de izne ayrılacagım
Sgkda çalışan kuzenime sordum, izniniz raporu verdiğiniz günden hesaplanıyormuş. Bir sorun yok yani 16 temmuzda gider alırsın raporu ona göre de iznin başlatılır. Bu arada çoğu zaman 2’ye bölerek veriyorlar parayı yani bir anda 46 bin yatmayabilir bilgin olsun canım.

Aylara bölerek yatırdıklarını hiç duymadım canım ama genelde 2 ay doğum öncesi 2 ay doğum sonrası olarak yatıyor. Bu arada o kısmı sen kendin değil çalıştığın işyerinin muhasebecisi bildiriyor. Muhasebeciye söyle yani o şekilde almak istediğini

Aynı durum bende de var ağrılar da cabası rahat yatamamak istediğin gibi dönememek uykusuzluk aldı başını gidiyor gece yarım saat uyuyorsam 3 saat ayaktayım yarım yamalak uyuyorum bugün artık böyle bunaldım ağladım zaman belki az kaldı ama gitgide de zorlaşmaya başladı

Hamilelikteki bu saçma ve kötü rüyalar gerçekten çok can sıkıcıymış arkadaşlar. Allah hayra çıkarsın ama yani bir de öyle gerçekçi ki, bütün modum düştü. Bebek hareket ediyor mesela ama dün ki kadar güçlü ve yer değiştirmeli değil, hemen aklıma rüyam geliyor :/

Kesinlikle çok zor sıcak bir yandan dönerken ağrılar bir yandan psikolojim bozuldu resmen gün içinde de uyuyamıyorum öyle tuhaf bir durum gerçekten. Uykusuz gecelere mi hazırlanıyoruz nedir

OKızlar nasılsınız bugün 28+5 olduk (karışık olmakla beraber) toplamda 4 kilo almışım sabahları baldır krampları 1 aydır devam ediyor ama masaj yapınca hemen geçiyor ve sizden farkım ben çok uyuyorum hamilelikten midir acaba şekerim hep sınırda çıkıyor bebeğimin hareketleri de yavaşladı sanki biraz kuruntuda olabilir tabi sanırım bayramda çok hamurişi yedim ondan düşmedi şekerim siz neler yapıyorsunuz ne zamandır göbüş fotoğrafları gelmedi atın bakalım teyzoşları

Eklentiler

• IMG_20240619_152402.jpg
    126,9 KB · Görüntüleme: 103
29+1 benim karnım baya büyüdü kilolu hamile kalmıştım üzerine aldığım kilolarda eklenince bu ay hiç kilo almayacağım diye doktor söz verdirdi ama tatilde dikkat etmek pek mümkün olmadı tartı fobisi

Eklentiler

• IMG_4420.jpeg
    152,9 KB · Görüntüleme: 103
kızlar hepinizin yazdıklarını okudum. gece uyumamak, ağrılar, bacak krampları, vajina ağrıları ve en sinir bozucusu da saçma sapan kâbuslar... hepsini sizler gibi ben de yaşıyorum ve ne kadar zor olsa da şimdi okuyunca bir rahatladım en azından yalnız değilim hissi oluşuyor. çünkü düşenin halinden düşen anlıyor cidden ya. anneme, eşime falan ne kadar anlatsam da anlayamıyorlar yani. inşallah bu günleri bir an önce güzellikle, mutlulukla atlatırız

Maşallah size senin göbişini yesinler bende bayramda dikkat edemedim herkese hamilelik şekerimide anlatamadım dayadılar baklavaları önüme sen hiç kilolu durmuyorsun

Kızlar kâbuslar bilinçaltımızda çok fazla kötü senaryo türetmekten kaynaklı malesef hamilelik şekerimi duyunca internetten araştırdım ve ileri gebeliklerde bebek ölümü vs yazısı gördüm tabi yıkıldım 2 gün ağladım bu rüyamada yansıdı haliyle hakikaten hayır olsun diyip yola devam edelim bugünümüzü kıymetini bilelim bebeklerimiz iyi ve hareket ediyor bunları 2.5 ay sonra hissedemeyeceğiz kızlar hamilelikte bitiyor

Aynen öyle hem rapor ucretı hemde süt parası alınıcak ıkısı ayrı

Kızlar sızde bel agrısı kırap var bendede diş agrısı var günlerdir doğru durus hıc bır sey yiyemiyorum agrıdan bugün az da olsa ıyıyım sizin gönüller maşallah buyumüş

Maşallah size senin göbişini yesinler bende bayramda dikkat edemedim herkese hamilelik şekerimide anlatamadım dayadılar baklavaları önüme sen hiç kilolu durmuyorsun
Kocam fotoğraf çekmeyi öğrenmiş diyelim rakamlar öyle demiyor çünkü her ay şok edip üstüne tatlı tatlı azarlanmama sebep oluyor

Kızlar sızde bel agrısı kırap var bendede diş agrısı var günlerdir doğru durus hıc bır sey yiyemiyorum agrıdan bugün az da olsa ıyıyım sizin gönüller maşallah buyumüş
Geçmiş olsun canım kalsiyum eksikliğindendir diş ağrısı çok zor Allah yardım etsin takviye alıyor musun doktoruna da sor mutlaka. İleri düzeyde diş kırılmasına kadar gidebiliyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…