2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
Aa geçmiş olsun ama üzülme güzel bi diyetle kontrol altında tutuluyor. Birinci derece ailende var mı şekeri olan?
Bakallım canım inşallah çarşamba endokronoloji doktorundan randevu aldım. Vardı baba tarafımda çok. Ama bende bugüne kdr bi şey yoktu

Bakallım canım inşallah çarşamba endokronoloji doktorundan randevu aldım. Vardı baba tarafımda çok. Ama bende bugüne kdr bi şey yoktu
Canım benimde ilk kontrollerde bir sorun yoktu sonrasında kanda çıktı uzman dahiliyeye gittim işte 1 hafta açlık tokluk kan şekerine bak yediklerine dikkat et dedi dikkat etmeme rağmen açlık şekerim düşmüyor yarın gideceğim bakalım belki gebelik sürecinde insülin kullandırır. Bende de kilo ve annemde şeker var gebelikte bizde çıkması normal gibi yani. Bebek önden gidiyor mu şeker bebeği önden götürürmüş

Şeker yüklemesini doktor mu sağlık ocağı mı yapıyor birde kaçıncı haftada benim bu konuda hiç bilgim yok

Benim sağlık ocağında doktorum istersen yaparız kanların fln iyi tokluk şekerin gayet normal dedi kilo artışında yok dedi (daha 1 kilo aldım) gerek yok bana sorarsan dedi ailemde de yok şeker ama eğer istersen tabi yaparız ama ben gerek duymuyorum dedi bende yaptirmicam boş boşuna kollarımı deldirmeye gerek yok
Şeker yüklemesini doktor mu sağlık ocağı mı yapıyor birde kaçıncı haftada benim bu konuda hiç bilgim yok

Ben varım canım ama hastane olarak değil doktorum hastane dışında özel muayenehanesinde de çalışıyor ben oraya gidiyorum konu nedir yardımcı olabilirim gayet ilgili bir doktor kndisi
Hangi muayenehane acaba canım ? Bende şu an görev yerindeyim yazın İzmirde olacağım muayeneler için iyi bir doktor arıyorum

Hiçbi belirti yoktu kuzum. Sadece kilo vardı o endişelendiriyordu beni ama tüm kan değerlerim vs normaldi :/
Canım üzülecek birşey yok iyi ki yaptırdın ve artık diyetine dikkat edeceksin , şükür anlaşılan ve çözümü olan birşey , ne kadar kilo aldın acaba, ilk gebeliğimde ben de çok kilo aldım şüphelendiler çıkmadı şuan o kadar kilo almadım ama gene de tedirgin oluyorum o yüzden yaptıracağım sanırım bende tekrar.

Canım sen çok kontrollü gidiyorsun bide doktorda risk görmemiş 1 kilo alan birinde şeker olmaz diye düşünüyorlar haklı olarak, senin bence de yaptırmaman mantıklı

Anladım kuzum Allah yardımcımız olsun ne diyim aşırı canım sıkıldı ama pozitif düşünmeye çalışıyorum. Sen kaç haftadasın? bebeğim uyumlu gidiyor aslında sadece birkaç gün önde demişti doktorumuz en son

tatlım haklısın aslında ama elimde değil yapım gereği de biraz stresli birisiyim zaten sorma dün gözüme uyku girmedi.. hamileliğimde 5 kilo falan almışımdır çok değil aslında ama kendim zaten kiloluydum endişem o yüzdendi. gerçi her zaman kiloya bakmıyor bu şeker işi ama ne bileyim belki etkisi vardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…