Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    148
instagramda ya da burda az kilo alanları görmek/okumak beni daha çok telaşlandırıyor açıkçası. 5 ayda 8-9 kilo ne demek diye. bu deneyimleri okumak benim gibi olanlar da var duygusu yaratıyor. ben yazmaya da çekindim açıkçası herkes birer ikişer almış bende bu ne hal diye. 🥲
Yok yok aksine standardı yok die yazdım ben mesela ilk aylarda kilo almamak lazım mesela suan herkes 1-2 kilo aldım yazıyo ama benim ilk hamileligimde 5 falan kilo almıstım ben bu aya geldigimde. Hem de kusa kusa hüçbişey yiyemeden şimdiden boyleysem doguma yuvarlanırım diodum ama ole olmadı. Normalimden kilolu hamile kalmıştım ozaman 59 falandım. Baya laçkaydım spor yok hiçbişey yok. Şümdi daha derli topluyum 😂

Kızlar çatlak için ne kullanıyorsunuz ? Ve neler önerirsiniz?
Ben biooil sarı olanı kulannıyorum sarı ve pembe olan içerik olarak farklı. Sarı olan temiz içerik. Dikkat ediyorsan sarı alabilirsin. Bide doktorum bioderma onerdi onuda aldım da başlamadım. Donusumlu sürerim. İlk hamileligimde biooil ve lierac kullanmıştım. Sabah akşam donusumlu suruyordum. Ama burada kuzlar lieracı temiz bulmuyor. Ben ona takılmıyorumda piyasada bulunmadıgı için alamıyorum suan. Öncekinde catlamamıstım bakalım bunu nasıl olur

Yok yok aksine standardı yok die yazdım ben mesela ilk aylarda kilo almamak lazım mesela suan herkes 1-2 kilo aldım yazıyo ama benim ilk hamileligimde 5 falan kilo almıstım ben bu aya geldigimde. Hem de kusa kusa hüçbişey yiyemeden şimdiden boyleysem doguma yuvarlanırım diodum ama ole olmadı. Normalimden kilolu hamile kalmıştım ozaman 59 falandım. Baya laçkaydım spor yok hiçbişey yok. Şümdi daha derli topluyum 😂

Sağlıkla kavuşalım tek temennim bu. Gerçekten garip bir süreç işte. Neyse veririz heralde 😂

Bence çatlak tamamen genetik kuzum. Yani arkadaslarım dunya para verip lierac bile kullandılar yine de çatladilar. Ablam sadece herhangi bir kremle gobegini nemlendirdi çatlamadı. Bu işe en cok yardimci olan şey su icmek bence. Dıştan sürülen şeyler gerilen göbeği rahatlatıyor o kadar.

Merhaba. Bende 20 haftalık hamileyim. Belli bir haftadan sonra başka bir şehire doğum yapmaya gidecek olan var mı?

Bende pembe bio oil kullanıyorum. Bu arada at kılı fırçasıyla masaj yapıp banyoda sinoz peeling ini de kullanıyorum. Duştan Sonra niveanın vücut sıkılaştırıcısını kullanıyorum. Kakao yağı ve lierac ı çok öneriyorlar kararsız kaldım. Çatlamaya çok meyilli bir vücudum olduğu için dikkat etmeye çalışıyorum. Mesela ergenlikten kalma kalçamda yanlarımda var onlara da sürüyorum geçsin diye

Canım ben bio oil kullanıyorum pembe renk olan. Ama hindistan cevizi yağı fln da kullanan var. Badem yağı fln da kullanıyorlar. Doğal içerikli bunlar var. Bir de weefood dan kakao yağı ve jojoba yağını karıştırıp kullanacağım.

Canım ben bio oil kullanıyorum pembe renk olan. Ama hindistan cevizi yağı fln da kullanan var. Badem yağı fln da kullanıyorlar. Doğal içerikli bunlar var. Bir de weefood dan kakao yağı ve jojoba yağını karıştırıp kullanacağım.
Badem ve Hindistan cevizi yağı kıllandırıyor diyorlar

bio-oil pembe, hindistan cevizi yağı ya da bebe yağı kullanıyorum her duştan sonra. bolca sürüyorum.

Bende pembe bio oil kullanıyorum. Bu arada at kılı fırçasıyla masaj yapıp banyoda sinoz peeling ini de kullanıyorum. Duştan Sonra niveanın vücut sıkılaştırıcısını kullanıyorum. Kakao yağı ve lierac ı çok öneriyorlar kararsız kaldım. Çatlamaya çok meyilli bir vücudum olduğu için dikkat etmeye çalışıyorum. Mesela ergenlikten kalma kalçamda yanlarımda var onlara da sürüyorum geçsin diye
Canım sen bilirsin ama bu kadar kimyasal kullanmasan daha iyi sanki 💞

X