2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    221
Yok seninki anormal olur mu ya benimki de bazen nefret ediyo o fermuarlı kundağından. Oluyor yani bazen öyle belki arada sımsıkı anam babam kundağı yapmak gerekiyordur deneyeceğim zorda kalırsam.

Ama bebeğin eli ayağı burnu dışarda olduğu için hep soğuk olur kan dolaşımı bizim gibi değil ki oralara bakmayacaksınız diye doktor ve hemşireler hastanede söylemişti bize, hatta fazla giydirmişsiniz çıkarın demişlerdi. Göğsü ensesi sıcaksa üşümüyordur canım oralara bak

Ben de kakasını yapamıyor diye üzülüyordum ama ıkınma gaz için demişti doktor inşallah canım ya

Kuşum uçuk mu ondan da emin değilim hiç uçuk çıkarmadım şimdi baktım küçük bir kesik de var öyle mi çıkıyor onu da bilmiyorum endişe ettim ama…

Kuşum uçuk mu ondan da emin değilim hiç uçuk çıkarmadım şimdi baktım küçük bir kesik de var öyle mi çıkıyor onu da bilmiyorum endişe ettim ama…
belki çatlamıştır. uçuk böyle rahatsız edici bişey, böcek ısırmış gibi tuhaf bi his. içi su dolu bi kabarcık oluyor genelde canım. tedbiren öpme sen, bir gün içinde anlarsın zaten uçuk olup olmadığını. dudağın çatlamış da olabilir. inşallah değildir uçuk

Aman yok yok öper miyim hiç inşallah çatlaktır sağol kuşum

Benim kızın uykuları bozulmuştu 1 haftadır Türk kahvesi içiyordm günde 1 kere o yapıyomuş sanırım 2 gündür içmedim düzeldi

Zeytinyağ kakada işe yarıyor ama probiyotik görevi görmez yani gaza faydası olmaz canım

Ay ben içiyorum ya düşünemedim hiç onu
Ben ilk 50 gün ağzıma koymadım hiç uyumadı son 10 gündür amaann ne olacaksa olsun modundayım gece uykuları düzene girdi Bebekten bebeğe değişir bence kuzu seninki uyuyorsa iç gitsin. Beni de hiç etkilemez kahve uykum varsa uyurum bebem de bana çekmiş demek

Bence düzenimizde bir şey yapmadı ya… emzirmek inşallah iki senelik bir maraton ben artık kahvesiz yapamam gibi kuşum içeceğim napayom

bu 3 aşı hep birlikte mi yapılıyormuş ya? neden ayrı zamanlarda yapmıyorlar bana çok korkutucu geldi. 1 tanede bile çocuk korkudan perişan oluyor, 3 tanede nasıl olur hiç tahmin edemiyorum
En fazla beş dk ağlıyorlar biz yaptırdık sadece öğlenden sonra etkileri başladı heralde ilacın bir saat boyunca durmadan ağlamıştı çok huzursuz bir gün geçirmiştik doktora sormuştuk calpol verin demişti öyle rahatladı yavrum onun haricinde iğne vurdururken çok problem olmuyor sonrası asıl problem maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…