Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar sag kolumda uyusmayla hissiyle uyaniyorum3-4 gundur ama ustune yatmisimdir dedim, dun gecmesi cok uzun surdu, bugun de gecmedi 5-6 saat oldu hala devam ediyor. Bi gariplik var gibi hissetmeye basladim artik, biraz baktim internetten, hamilelikte tabiii ki bu da olabiliyormus😂 Yasayan var mi aranizda benzerini?
Canım benim de ara ara ağrı karıncalanma uyuşma oluyor sabaha azalıyor omzumda oluyor benim de 😔 hamilelik deyip geçtim hep ben de 😁

Kizlar sag kolumda uyusmayla hissiyle uyaniyorum3-4 gundur ama ustune yatmisimdir dedim, dun gecmesi cok uzun surdu, bugun de gecmedi 5-6 saat oldu hala devam ediyor. Bi gariplik var gibi hissetmeye basladim artik, biraz baktim internetten, hamilelikte tabiii ki bu da olabiliyormus😂 Yasayan var mi aranizda benzerini?
Ben uykumda elimin uyuşmasına kalkardım ama yön değiştirince 2-3 saniye de geçerdi. Magnezyum kullanalı olmadıı

Merhaba kızlar💕bugun aradılar aıle hekımınden tetanoz asısı ıcın,ama ben hala cok kararsızım.ne dıyorsunuz sızlerın fıkırlerı nedır bu konuda?canan karatayıda ızlemıstım bı vıdeosunu o yuzdende aklım karısık sanırım biraz,biraz daha bebek büyüncemi vurulsam acaba diye düşünüyorum(20.hafta suan)sizlerde arastırmıssınızdır fikirlerinizi önemsiyorum ne diyorsunuz bu konuda

Canım inan normalde ben korkarım böyle herseyden ama hamılelıkte nabız hep 90-100,her gece el kol uyusması,nefes daralması,bacak krampı,kol altında beze cıkması her türlü şey oluyo banada ama hiç korkmuyorum😀çünkü her noluyosa hamılelıkten olduguna emınım😂üzerine yattıysan bir gün bile sürebilir sıkısmıstır bir sinirin,korkma yarına kesınlıkle gecer😘

Bir şekilde geçiyor bugunler ama gidende anneden gidiyor bebisler doğduğunda o düzene de alisacagiz ama uyuyan çocuk cidden nimet ya
bence de canım insallah bu bebişlerimiz güzel güzel uyurlar. kızlar sizin de aklınızda olsun bebekleriniz ilk zamanlar uyursa 5-6 saat sakın uyandırmayın, tabi sarılık yoksa. çünkü uyku da bi besin kaynağı, doyurcaz diye uykusundan etmeyin nolur 🙏🥰🌷

Merhaba kızlar💕bugun aradılar aıle hekımınden tetanoz asısı ıcın,ama ben hala cok kararsızım.ne dıyorsunuz sızlerın fıkırlerı nedır bu konuda?canan karatayıda ızlemıstım bı vıdeosunu o yuzdende aklım karısık sanırım biraz,biraz daha bebek büyüncemi vurulsam acaba diye düşünüyorum(20.hafta suan)sizlerde arastırmıssınızdır fikirlerinizi önemsiyorum ne diyorsunuz bu konuda
Doktorum vurul dedi bana yanlış da anlatmış olmayayım ama doğum da kapılanilecek enfeksiyona karşı tedbirenmiş. Ne derse yaparım kendisi😄 ben vurulcam. 21. Haftadayım.

Kızlar 18+2 yiz bugün. 18. Haftayla beraber mide yanması güncelleme geldi bana size de oluyor mu :KK43: ne yesem oluyor yani denedim acaba hamur işi filan mı diye ama yok ne yersem oluyor
Benim bir iki kere tatlı denememde yandı Tatlıyı yine kısıtladım Yanma kesildi
Hanimlar sirt ustu uzaniyormusunuz? 20. haftadan itibaren sakincali seklinde aciklamalar yapiyor doktorlar fakat geceleri farkinda olmadan hep sirt ustu donuyorum ve vicdan azabiyla uyaniyorum :olamaz:
Her yöne doğru yatıyorum Hangi taraf rahatsa
Zararlı olduğuna inanmıyorum
Kızlar dünden beri belim tutulmuş gibi agriyor. Sizce ne yapabilirim yani sicak havlu falan koymaya korkuyorum. Kas gevsetici krem var surmeye korkuyorum. Napsam bilemedim😐
hafif masaj yaptırabilirsin eşine Varsa yağ ya da kremle iyi olabilir .Bazen yürümek de iyi geliyor vücudunu dinle bence
Bence bende kurtulamadım yeşil akıntı devam ediyor ilaç yarın bitecek bayağıdır kullanıyorum bakalım cuma günü yine test vercem bende kurtulamıyorum 🤦🏻‍♀️
Kullandığın tuvaletlerde taharet musluğu kısmına dikkat et canım En çok mikrop biriktirip saçan kısım orasıymış aslında İç çamaşırlarını ütüle pamuklu olmasına dikkat et . Kullandığın duş jeli yada sabunnn florana çok kimyasal etki etmemesi için doğal içerikli olmasına da dikkat edebilirsin . Fazla temizleyici madde de kullanmamak su ve kurulama kısmına dikkat etmek lazım sanırım . Bir de bol su tüketmek tabiki Aklıma gelenler bunlar

Ben oldum canım sonraki gün dinlenebileceğim bir güne denk gelmişti O iyi oldu bana Biraz çarpıyor beni iğneler yada denk geldi bilmiyorum Şeker yüklemesi var sorada bu Karatay çok kafa karıştırıyor Ama onu da yaptıracam Şu an ki verilerle doktorlar bunu öneriyorsa dünlemeliyim diye bakıyorum

Yazmıştım ama fikrimi yine yazayım😁 ben vurulacağım doktorum da önerdi ona güveniyorum ki doğum anında hem bebeğin hem senin kapacağın enfeksiyona karşı birincil tedbir. Ben ol derim, ben olacağım

Ben doktor ne derse onu yapıcam canım büyük ihtimal yaptır derr

Geçen yıl kızıma hamileyken yaptırmadım ben rahim kasılması yapma ihtimali varmış kızıma zaten tüp bebekle hamile kaldığım için riske atmak istemedim bu hamileliğimde daha vakti gelmedi doktorumla görüşeceğim canım

Benim bir iki kere tatlı denememde yandı Tatlıyı yine kısıtladım Yanma kesildi

Her yöne doğru yatıyorum Hangi taraf rahatsa
Zararlı olduğuna inanmıyorum

hafif masaj yaptırabilirsin eşine Varsa yağ ya da kremle iyi olabilir .Bazen yürümek de iyi geliyor vücudunu dinle bence

Kullandığın tuvaletlerde taharet musluğu kısmına dikkat et canım En çok mikrop biriktirip saçan kısım orasıymış aslında İç çamaşırlarını ütüle pamuklu olmasına dikkat et . Kullandığın duş jeli yada sabunnn florana çok kimyasal etki etmemesi için doğal içerikli olmasına da dikkat edebilirsin . Fazla temizleyici madde de kullanmamak su ve kurulama kısmına dikkat etmek lazım sanırım . Bir de bol su tüketmek tabiki Aklıma gelenler bunlar

Ben oldum canım sonraki gün dinlenebileceğim bir güne denk gelmişti O iyi oldu bana Biraz çarpıyor beni iğneler yada denk geldi bilmiyorum Şeker yüklemesi var sorada bu Karatay çok kafa karıştırıyor Ama onu da yaptıracam Şu an ki verilerle doktorlar bunu öneriyorsa dünlemeliyim diye bakıyorum
Sağol canım benim hepsini denedim geçiremedim bir türlü sistit artık bendeki herhalde ne yapsam olmuyor 🤦🏻‍♀️

X