Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Göbüş artık belliyor sanki 23. Hafta 🤰🏻💟

Eklentiler

• IMG_3205.jpeg
    IMG_3205.jpeg
    152 KB · Görüntüleme: 31
Kızlar bugün bir ebeyle görüştüm. Bel/sırt ağrılarım için doktorum yönlendirdi. Uzman ebe aslında sadece pilates yaptırmıyor, yoga, meditasyon, nefes egzersizleri filan da dahil. 8 saatlik ders için 4bin fiyat verdi. Bir pilates stüdyosu da 8saat için 4,5 demişti, oradaki hocanın da sertifikası vardı. Ebe birnevi doğuma hazırlıyor aslında daha mantıklı geldi. Ama erken mi diye de düşündüm. Var mı böyle bir yere devam eden aranızda ya da düşünen?

Günaydın kızlar. Eşya almaya başlayan arkadaşlara bir şey soracaktım. Bebek arabası hem uygun fiyatlı hem kullanışlı bir şey arıyorum. Bazılarının fiyatları çok fazla geldi bana. Eğer alan varsa bizimlede paylaşabilir mi
Ben bu konuda daha önce de yazmıstım prego solo alacagım hem ikiz oldıgumuz için ebatları kabın boy gibi hemde puset yerleştirilebiliyor hemde iki araç birbirine bağlanacak bir aparatları var

genetik bir hastalık olup olmadıgının netleşmesı ıcın. Tek arter tek venn olması durumunda down sendromu ,trisomi olma ihtimali oluyormus. butun degerlere bakıldı hersey normal dendi ama emın olmak ıcın onerıyolar.
Anladım çanım bunu hiç bilmiyordum,sağlıkla gelecektir inşallah iyiyi çağıralım gelsin 🙏

Elele den 2 adet sipariş gectim haftasonu kullanıcı yorumlarından etkilenerek gelince ilk izlenimimi yazarım ben oda da yaptıgım için Max 9 ay kullanacak zaten kafasındaydım ama bazı markaların yorumlarını okuyunca korktum bunda karar verdim gelince iade mi oldu yoksa kullanacağım mı bakacagız 😂
Merhaba canım aldığın anne yanının linkini paylaşabilir misin ben de bi anne yanında bi bebek arabasında kararsızım bir türlü karar veremiyorum

X