Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

anneden ayrılmak çok zor canım. başaranlar nasıl başarıyor zaten ben anlayamıyorum daha bebek küçükken bile ayırabilen var.benim büyük kızım daha yeni alıştı odasında uyumaya 6 yaşında. ama hala daha her gün bi deniyor yanında yatabilir miyim anne diye ama okula başladığı için artık kandırabiliyorum bi şekilde. bi de kreşe falan gidiyorlar mı canım? belki yeteri kadar yorulmuyor da olabilirler. kreş okul çok yoruyor çocukları o zaman direnemiyorlar fazla uykuya.
kıyamam küçüğü de daha bebiş. ben de çok zorlancam kesin 3. olduğunda ortancam 19 aylık olmuş olucak o da benimle yatıyor ve emiyor saat başı uyanıyor uykusuz geceler daha da yoğunlaşçak. bilemiyorum canım ben de bi çözüm bulamıyorum memeden kes diyolar ama nasıl kesceğimi kimse söylemiyor. öyle kolay olsa keşke
Bir şekilde geçiyor bugunler ama gidende anneden gidiyor bebisler doğduğunda o düzene de alisacagiz ama uyuyan çocuk cidden nimet ya

Kızlar nasılsınız ?umarım herkes iyidir her şey yolundadır 🙂 Ben bayadır bakamıyorum buraya soranlar da olmuş dönemedim kusura bakmayın 😏 işe başladım 2 haftadır geliyorum kasılmalarım devam ediyor hala ama rahim ağzı uzunluğum aynı 30 mm hala çok şükür 🙏 magnezyuma devam ediyorum kasılmalar için 🥹 bide doktorum hastaneden gitti o kadar moralim bozuk ki başından beri o doktora gidiyordum memnundum şimdi başka doktor araştırıyorum 10 gün sonra detaylı ultrason yapılcak zaten ondan dolayı beklicem orda da uzunluk ölçüleyormuş zaten o günü bekliyorum🥹
Bende durumlar böyle mesajların hepsine bakamıyorum çok geride kalmışım 😔

Canım merhaba bende de hafif kısalma olmuş sen ne durumdasın ilaç falan kullanıyor musun? İstirahat verdi mi doktorun
Ultrasonda mı gözüktü kasılman canım.
Benim gittiğim perinatolog kasılmaların başlamış ama bazen böyle erken haftalarda başlayabilir rahim kendini hazırlıyor dedi . Günde 5 kere falan özellikle sırt üstü yatarken hissediyorum ben kasılmayı

Ultrasonda mı gözüktü kasılman canım.
Benim gittiğim perinatolog kasılmaların başlamış ama bazen böyle erken haftalarda başlayabilir rahim kendini hazırlıyor dedi . Günde 5 kere falan özellikle sırt üstü yatarken hissediyorum ben kasılmayı
Canım benim kasılmam hiç yok. Doktor rahim ağzında kısalma olduğunu söylemişti sonra başka bi doktor gayet iyi 35 mm dedi senin de öyle olmuş sanırım sonra tekrar yapılan ölçümlerde bu değişti mi

Kızlar nasılsınız ?umarım herkes iyidir her şey yolundadır 🙂 Ben bayadır bakamıyorum buraya soranlar da olmuş dönemedim kusura bakmayın 😏 işe başladım 2 haftadır geliyorum kasılmalarım devam ediyor hala ama rahim ağzı uzunluğum aynı 30 mm hala çok şükür 🙏 magnezyuma devam ediyorum kasılmalar için 🥹 bide doktorum hastaneden gitti o kadar moralim bozuk ki başından beri o doktora gidiyordum memnundum şimdi başka doktor araştırıyorum 10 gün sonra detaylı ultrason yapılcak zaten ondan dolayı beklicem orda da uzunluk ölçüleyormuş zaten o günü bekliyorum🥹
Bende durumlar böyle mesajların hepsine bakamıyorum çok geride kalmışım 😔
Bu mesajında aldım cevabımı kuzucum. Kaç haftadır aynı seviyede uzunluk hemen değişen bi şey mi acaba bir de kısalma başlayınca istirahat vermiyorlar mı

Benim de aynı fiyat 4000 peşin 4500 kart yoksa aynı yer mi 😁 Zeki Şahin e gideceğim ben siz nereye gideceksiniz

Ben ilk gebeliğimde olmuştum bir kaç yıl arayla 5 doz olunca ömür boyu koruyuculuğu oluyor demişti hemşire o şekilde yaptırmıştım sağlık ocağını bir arayıp sor canım 🌸
Sagol canim senin idrar yolu enf vardi degil mi senin ? Gecti mi acaba benim sık sık oluyor ya kurtulamadim

Hanimlar sirt ustu uzaniyormusunuz? 20. haftadan itibaren sakincali seklinde aciklamalar yapiyor doktorlar fakat geceleri farkinda olmadan hep sirt ustu donuyorum ve vicdan azabiyla uyaniyorum :olamaz:

Hanimlar sirt ustu uzaniyormusunuz? 20. haftadan itibaren sakincali seklinde aciklamalar yapiyor doktorlar fakat geceleri farkinda olmadan hep sirt ustu donuyorum ve vicdan azabiyla uyaniyorum :olamaz:
Ben 18. haftadayım uzanıyorum arada ama uzun süre zaten yatılmıyor boğulacak gibi oluyorum . Dönerken benim sağ tarafım kasılıyor acıyor çok ya sizde de oluyor mu

çok doğru söylüyorsun canım. benim iki kızım da aşırı rahatsız oldu şampuandan. cildinde kızarık lekeler oluştu. doktor dedi
ki köpüksüz bir banyo gerekli, şampuanlar cildi kurutuyormuş. baçka bi şampuan yazdı bize köpüksüz soya bazlıydı hala var evde. bu sefer direk onu kullanıcam
evet evet kesinlikle her yıkama da şampuan lazım değilll
ben uyurken zaten asla sırt üstü uyuyamam. ama tv izlerken sırt üstü izlerim rahatsız olunca hemen dönerim

Ben 18. haftadayım uzanıyorum arada ama uzun süre zaten yatılmıyor boğulacak gibi oluyorum . Dönerken benim sağ tarafım kasılıyor acıyor çok ya sizde de oluyor mu
Bazen ani hareket yapiyorum, hizli oturup kalkiyorum ve bir sanci/aci giriyor karnima kasiklarima dogru, onun haricinde yatarken hic rahatsizlik duymuyorum

evet evet kesinlikle her yıkama da şampuan lazım değilll

ben uyurken zaten asla sırt üstü uyuyamam. ama tv izlerken sırt üstü izlerim rahatsız olunca hemen dönerim
Sagdan solda soldan saga donmekten bunaliyorum bende, sanki etim curumus gibi aciyor bide yan yatarken :KK64:

Sagdan solda soldan saga donmekten bunaliyorum bende, sanki etim curumus gibi aciyor bide yan yatarken :KK64:
hadi ya ben hamile yastığı kullanmaya başladım belki o yüzden rahatımdır bilemedim. Tabii tek bi yere sabit yatınca tutuluyor acıyor. Ama dün gece full sola yatmışım hiç ağrı yoktu 🤷‍♀️

hadi ya ben hamile yastığı kullanmaya başladım belki o yüzden rahatımdır bilemedim. Tabii tek bi yere sabit yatınca tutuluyor acıyor. Ama dün gece full sola yatmışım hiç ağrı yoktu 🤷‍♀️
Ben de bacaklarimin arasina yastik koyuyorum ama belki de dedigin gibi hamile yastigi almanin vakti geldi :olamaz:

Kızlar dünden beri belim tutulmuş gibi agriyor. Sizce ne yapabilirim yani sicak havlu falan koymaya korkuyorum. Kas gevsetici krem var surmeye korkuyorum. Napsam bilemedim😐

X