Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar dişim kırıldı agridan asla duramiyorum agri kesicide icemiyorum malum 8+1 deyim yapilmasi gerek ama cokta korkuyorum ya bir sknti olur die hic dis tedavisi yaptiran varmi aranizda

Canim benim de kanal tedavisi yaptirmam lazim, doktorum 13. Haftayi bekle dedi bana

Bugün gittim progestron verdi bu ilacı kullanan var mı birde doktor ikili tarama için 18 kasımı verdi sizler ikili tarama yaptıracak mısınız birde gen testi varmış gen testi ile ikili tarama arasında ki fark nedir bilginiz var mı ?
Bende Protestan kullanıyorum ertesi gün akıntım çok arttı.. ben fetal DNA yaptırıcam yaşım 35 çünkü.. aralarında ki farkı öyle aman aman bilmiyorum maalesef..

Kızlarr bende öğrendim bugün 😁 ikili taramaya girmiştim gösterdi hemen eşek sıpası erkekmiş😅 eşimde şehir dışında kayınvalidemle öğrenmiş oldum 16da falan belli olur eşim yanımda olur diyodum ama hayırlsı♥️ gerçekten Mayıs erkek ayı olacak sanırım sağlıkla gelsin inşallah bebişlerimiz🌸
Maşallah, güzel sağlıklı ömrünüz olsun hep birlikte. Gerçekten şu an hep erkek gidiyoruz 💖 hepsi saglikla gelsin

Test sonuçlarını öğrenen arkadaşları tebrik ederim darısı başımıza, sağlıkla kolaylıkla gelsinler.. ilk kız bebek bakalım kimden gelecek 🌸💕
Ay biz daha 8.haftadayiz zaman geçmiyor.. öğrendiğimden beri geçen 4 hafta bana 4 ay gibi geldi..

Maya takvimine göre kız, çine göre erkek 🙂 Allah hayırlısını nasip etsin sağlıkla ❤️ geçen hafta kontrolde arada kordon olduğundan göremedik biz bi dahakine görünür inşş :))

X