2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    221
Onun daha fenası meme de de aglamak. Sanki memeden bi anda acı bi tat gelmiş gibi bi bagırmaya baslıyo. Asslaa susmuyo. Bide burun temizligi yaptogımda resmen küsüp trip atıyor saatlerce aglıyo
Memede de ağlıyo emiyo emiyo haykırıyo emmeye devam ediyo ne yaşıyosa artık

ben de 5 kullanıcam ya günde 2 kez 8 damlayı neye göre verdi anlamadım. ilacın üstünde bile 5 damla diyor
Onu gaz damlası için vermiş olabilir mi. Kızların sanki biogai verdiğim günler daha huzursuzluk sıkıntılı oluyor. Siz böyle bir şey farkettiniz mi? İnternete baktım şikayet sitelerinde birçok kişi benim dediğim gibi şikayetler yazmış

Onun daha fenası meme de de aglamak. Sanki memeden bi anda acı bi tat gelmiş gibi bi bagırmaya baslıyo. Asslaa susmuyo. Bide burun temizligi yaptogımda resmen küsüp trip atıyor saatlerce aglıyo

Memede de ağlıyo emiyo emiyo haykırıyo emmeye devam ediyo ne yaşıyosa artık
Kızlar bu memede çığlıklar ve süt dolmama işi benim de canımı çok sıkıyordu. Sebat edip akşamları memelerim sünse de dilediği kadar emziriyordum ama sütüm yetmiyor sanıyordum değilmiş bu aylarda ben büyüyorum daha fazla süte ihtiyacım olacak diye sürekli memeyi uyarıyor ve tüm gün hayata dair öğrendiği şeyler onda akşam sinirine yol açıyor ve bu yüzden de memeye yapışık geziyor. Ancak çok uykusu olduğu veya gazı olduğu için memeden süt gelmesine tahammül edemiyormuş. Kısa bir not olarak emzik de işe yaramıyor çünkü yine meme değil Bu emme ağlama krizleri arasında sık sık gazını çıkarmaya, aransa dahi biraz oyalamaya çalışarak ve nihai olarak uykusuzluk siniri gözlemliyorsam o sırada uykuyu yalancı açlığının önüne koyup bildiğiniz zorla uyutmaya çalışarak atlatmaya çalışıyorum. En azından max 45 dk dahi olsa uyuyup o müthiş sinirini atıyor. Ve şunu asla unutmayın memelerde asla süt bitmez, yağlanır, homojen üretilir ama sütten kesilmediğiniz müddetçe bitmez. Hele akşam o memeler yağlı sütten ve sık emmeden süner ben sütüm bittiiiiiğğğğ diye ağlayıp araştırdığımda öğrendim kendimize güveneceğiz başka yolu yok bir de sabah tazyikli sütlerimiz akşam yavaşlayınca da sinirleniyor diye düşünüyoruz ancak bir iki aya memeler terbiye olup yumuşayacak alışsın minnoşlar iyidir iyi

Ohh çok şükür artık rahatlayabilirsin güzel anne Sağdığın sütü de sonrasında kabul ederse biberonla verirsin hem. Göreceksin kısa zamanda toparlayacak
Teşekkür ederim ya kaç zamandır kendi kendimi yiyordum doktor da çok rahatlattı gerçekten yaklaşımı çok önemliymiş bana kendimi yetersiz hissettirmedi tam tersi sen annesin içgüdülerine de güven her şeyi zamanla öğreneceksin gibi konuştu Ben zaten birkaç gündür aldığım yeni makineyle sağıp biberonla veriyordum (daha doğru ben uyurken annem eşim filan veriyordu ben dinleneyim diye) şimdi o sütleri buzluğa atıcaz doktor ver diyince vericez bakalım

bigaianın bi d vitaminli probiyotik olanı var bir de 5 ml sadece probiyotik damla var. bize ikincisini verdi kabızlık var diye ve günde 2 kez 8 damla dedi. ama sitesinde günde 5 damla en fazla diyor. bugün ilk kez kullandım, çok fazla uyku yaptı gibi hissediyorum ben. tuvaletini de yapamadı

Duygularima tercüman olmuşsun birebir aynısını yaşıyoruz uyuyana kadar canım çıkıyor çığlık meme de sürekli hem gaz hem uykusuzluk huzursuzluğu bitmiyor malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…