Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Merhabalar, güzel anneler sizlere bir sorum var. Park yatak anne yanı konusunda ne düşünüyorsunuz? Önerebileceğiniz bir marka var mı.
Ayrıca ben şeker yüklemesi doktorum isterse yaptıracağım. Avrupada yaşayan bir çok arkadaşım var bizlerden daha az doktor randevuları olmasına ve ultrasona baya az girmelerine rağmen bu testi standart olarak yapıyorlar demek ki dünya sağlık standartlarında geçerli olan bir uygulama.
Elele den 2 adet sipariş gectim haftasonu kullanıcı yorumlarından etkilenerek gelince ilk izlenimimi yazarım ben oda da yaptıgım için Max 9 ay kullanacak zaten kafasındaydım ama bazı markaların yorumlarını okuyunca korktum bunda karar verdim gelince iade mi oldu yoksa kullanacağım mı bakacagız 😂

Kızlar akıntılarınız nasıl? Rengi kıvamı yoğunluğu ? Akıntı var mı onu da sorayım ? Neden böyle sordum: çünkü uzun zaman mantar şikayetim oldu iki ay sürdü sanırım şimdi farklı bir ilaç kullandım ilaç bitti birkaç gün önce. Kaşıntım yok ama akıntı var anlamıyorum normal mi değil mi paranoyak oldum. Beyaz sıvı gibi sabahları kalkınca akıyor gün içinde dört beş kez ıslanıyor normal mi yolsa artacak mı anlamadım. Hamilelikte artıyor ama ben kendimi bilemiyorum artık 😩
Benim yazdigin gibi beyaz ve baya oluyor ama ben kendimi bildim bileli böyle günde 2 degistirirdim iç çamaşırını şimdi 3 4 kez

Battaniye 5-6 tane 2'si pazen, iki pazen uyku tulumu (1,5 Tog), 5-6 tane müslin örtü, 2 müslin uykun tulumu yaz için. Ben böyle aldım. Annem de örme battaniye falan gönderdi. İdare eder sanıyorum. Zaten battaniyeyi gözümün önünde değilken örtmem. Uyku tulumu aldım gece yatırmak için. Yorgan, battaniye riskli.
Uyku tulumunu nereden aldınız

Çok sevindim ileri gitmesine .inşALLAH siz de sureci saglıkla atlatır bebegınızı saglıkla kucagınıza alırsınız. okudugum yorumlarda proteın agırlıklı beslenme ve az yorulma var . sola dogru yatın dıyorlar. inşALLAH hersey yolunda gider.Benim raporumda tek arter dısında olumsuz bişey yazmadı. ama ilerde olabilir dedi bakalım Allah esirgesin inşALLAH.
Diğer detaylar güzel.olsugundan içimizi ferah tutalım.insallah böyle devam eder ☺️ başka doktora daha gideceğim demişsiniz banada yazarsanız sevinirim benimde gitmem lazım ama daha gidemedim.malesef

Kızlar size bir sorum olacak müslin örtü battaniye vb ne kadar almak gerek ilk bebeğim olduğu için hiçbir fikrim yok tek kat çift kat 4 kat pike pazen derken işin içinden çıkamadım 😂 sizce hangisinden ne kadar alınmalı
Canım ben kızıma hala Müslüm kullanıyorum kızım tam 2.5 yaşında. Bence boy boy kat kat her çeşidini al. Müslin ağız bezi ve normal ağız bezi de ben çok kullandım. Bi de arkası muşamba mama önlükleri salya önlükleri vs bu tarz şeyleri bol almak iyi oluyor.

Merhaba, ben de aranıza yeni katıldım şuan 24+3’teyim. Maalesef geçen gün adı geçen hastaneler arasında benim hastanem de vardı ve kapatıldı . Şuan doktorum ve hastanem yok arayışa girdim. İstanbul Avrupa yakası hastane/ doktor önerisi olan var mı? Ayrıca şeker yüklemesi zamanım geliyor ve doktorumla bu konuyu konuşacaktık ama artık doktorum yok, ne yapacağımı bilemedim yardımcı olur musunuz ? Devlet hastanesinde yapılıyor mu ben hiç devlete gitmedim daha
Allah kurtarmış sizi kardeşim. İstanbul’da olan arkadaşlar öneride bulunur 🙏

Elektrikli Salanan ana kucağı , kücük hamak beşik almak için erken mı yoksa doğduktan sonra mı almak mantıklı
Ben elektrikli sallanan ana kucağını kızım 6 aylık olana kadar kullandım baya işimi gördü ama 2. El almıştım. Bazı bebekler sevmiyor bizim kız sevmişti

Park yatak konuşulmuş yetişemiyorum buraya😂😂 ben elele madre aldım kurdum baya da güzel geldi gözüme kullanışlı görünüyor. Sallanma aparatı, alt değişme yatağı ve tepesinde oyuncaklı müzikle dönence vs var. Tavsiye ederim anne yanı olarak.

Merhaba güzel anneler,
Geçen hafta ayrıntılı ulstrasona girdim. Bebeğim de tek arter oldugu söylendi. Doktor muayeneye başladığında gördüğünü o yüzden riskli olabilecek herseyi detaylı incelediğini söyledi. Bu durumun sebep olabileceği bir anomali yok suan dedi. Ancak ileri safhada gelişim geriliği görülürse bebeği erken alabileceklerini söylediler. Aranızda boyle bır durumu yaşayan, belki daha önce bebeğinde yaşayan varsa önerileri duymak isterim. Ankara da Ali İpek hocaya gittim . Çok ilgilendi . Ankara'da arayan olursa bir bakabilir. Yarın da Gatada bir hocaya gideceğim . Bakalım ondan da rapor alıp Gazi de kendi hocama götüreceğim. Herkese dua eder sizlerden de dua beklerim. Allah hepimizin bebeğini saglıkla huzurla kucagımıza almayı nasip etsin.
Tanıdığım birbirinizde böyle bir durumu vardı,sürekli protein,süt süt ürünleri ağırlıklı besleniyordu.birde sürekli pancar ve pancar suyu içiyordu,kan akımını hızlandırıyor falan diyordu sanırım tamda hatırlamıyorum ama pancarın çok faydasını gördüm diyordu araştırın isterseniz

Park yatak konuşulmuş yetişemiyorum buraya😂😂 ben elele madre aldım kurdum baya da güzel geldi gözüme kullanışlı görünüyor. Sallanma aparatı, alt değişme yatağı ve tepesinde oyuncaklı müzikle dönence vs var. Tavsiye ederim anne yanı olarak.
Bu park yatağı hangi mağazada görebiliriz? Ben googleadım ama hiç bir yerde bulamadım

Kızlar instagramda gezerken acıbademin ücretsiz zoom üzerinden hamile yogası reklamını gördüm girip kaydoldum. Her çarşamba günü saatleri falan yazıyor. Uygun olanlar girip kaydolabilirler.

Canım ben kızıma hala Müslüm kullanıyorum kızım tam 2.5 yaşında. Bence boy boy kat kat her çeşidini al. Müslin ağız bezi ve normal ağız bezi de ben çok kullandım. Bi de arkası muşamba mama önlükleri salya önlükleri vs bu tarz şeyleri bol almak iyi oluyor
Anladım canım teşekkürler 🪷

X