Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de o mantardan çok çekenlerim başındayım benim de akıntım hala devam ediyor, arada yeşil sarı akıntı da geliyor. Doktorun dediklerini yaptım ama tam anlamıyla geçmedi siz nasıl ilerlediniz?
Biz seninle özelden konuşalım uzun mevzu çünkü 😀

Dr bana 24. Haftada açlık tokluk şekerine bakalim sonuçlara göre konuşuruz dedi. Daha 3 hafta var. Ben de yarın aşı için sağlık ocağına gittiğimde açlık kanı vericem ertesi günde güzel bir kahvaltı sonrası gidip kan vericem. Bakalim değerlerim ne çıkacak. Temiz çıkarsa 3 hafta sonra bide dr yanında veririm. Sıkıntı çıkarsa ben de şeker ölçme aletinden alıp ölçüceğim.
E süper ne güzel denim doktorun. Ben de yarın sağlık ocağına gidicem kan idrar vercm. Aç karna vercm ki göreyim şekeri. Sonucunu bana da haber ver 🥰ben de yazarım yarın

Bende ufak bi leke yapacak kadar beyazımsı bir akıntı oluyor sabah akşam çamaşır değişiyorum ztn mesela siyah giyersem orda fark ediyorum 10 kuruş büyüklüğünde bi beyazlık oluyor. Normal olduğunu düşünüyorum.
Kızlar akıntılarınız nasıl? Rengi kıvamı yoğunluğu ? Akıntı var mı onu da sorayım ? Neden böyle sordum: çünkü uzun zaman mantar şikayetim oldu iki ay sürdü sanırım şimdi farklı bir ilaç kullandım ilaç bitti birkaç gün önce. Kaşıntım yok ama akıntı var anlamıyorum normal mi değil mi paranoyak oldum. Beyaz sıvı gibi sabahları kalkınca akıyor gün içinde dört beş kez ıslanıyor normal mi yolsa artacak mı anlamadım. Hamilelikte artıyor ama ben kendimi bilemiyorum artık 😩

Bende ufak bi leke yapacak kadar beyazımsı bir akıntı oluyor sabah akşam çamaşır değişiyorum ztn mesela siyah giyersem orda fark ediyorum 10 kuruş büyüklüğünde bi beyazlık oluyor. Normal olduğunu düşünüyorum.
Umarım öyle olsun canım ya valla ne zor kadın olmak anne olmak cidden her türlü dert cefa bizde :KK43: ben ayırt edemiyorum artık kendimi çok sorun yaşadım havadan nem kapıyor. Hamilikte fazla olması normal ama. Ben kıvamı ve rengi konusunda biraz tereddüt ettim

kızlar demirim 9 çıktı :KK43: hematolojiye gidip damardan almam lazım bi türlü randevu vs ayarlayamadım araya haftasonu girdi. damla kullananlar yan etki yaşadı mı çok? midem hassas ilaç yan etkileri çok rahatsız ediyo beni damardan tercih ederim ancak izin ve randevu ayarlamak zor olacak gibi doktorumdan damla isteyeceğim. gece mi kullanmak gerekir yan etkileri hafifletmek için
Ben damardan aldım çok faydası oldu 2 ay olacak gidip tekrar baktırmam Lazım bende işten fırsat bulamadım

İdrar aliyor mu sağlık ocaklari? Bilmiyordum. Ben de vereyim gitmişken 😅
Alıyorlar ama diğer hastanelerdeki doktorlar pek güvenilir bulmuyor sağlık ocağında yapılan idrar tahlillerini. Orada yapılmıyor ya analiz, beklediği için sonucu etkileyebiliyormuş. Sağlık ocağında yapılanların çoğunda enfeksiyon çıkıyor demişti doktorum. Hiçbir şikayetim yoktu benim(Ağrı, kaşıntı, akıntı) enfeksiyon çıkmıştı yine de, doktorum büyük ihtimalle yanlış ama tekrarlamaya gerek yok diyip bir doz şase vermişti

X