Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar ben hasta oldum:KK43: once oğlum oldu sonra annem şimdi de ben oldum.ikişer gün bogaz ağrısı burun akıntısı halsizlik yaşadılar yatağa düşürdü o derece yoğun geçti. şimdi sıra bende. Kolay kolay hasta olmam ama hiç halim yok. Dikkat edin aman siz de
Çok geçmiş olsun gecen haftayı da ben cok hasta gecırdım .evdekı herkesı dolastı ve ılac da kullanamyınca süründürdü. inşALLAH bir an önce toparlarsınız.

Merhaba güzel anneler,
Geçen hafta ayrıntılı ulstrasona girdim. Bebeğim de tek arter oldugu söylendi. Doktor muayeneye başladığında gördüğünü o yüzden riskli olabilecek herseyi detaylı incelediğini söyledi. Bu durumun sebep olabileceği bir anomali yok suan dedi. Ancak ileri safhada gelişim geriliği görülürse bebeği erken alabileceklerini söylediler. Aranızda boyle bır durumu yaşayan, belki daha önce bebeğinde yaşayan varsa önerileri duymak isterim. Ankara da Ali İpek hocaya gittim . Çok ilgilendi . Ankara'da arayan olursa bir bakabilir. Yarın da Gatada bir hocaya gideceğim . Bakalım ondan da rapor alıp Gazi de kendi hocama götüreceğim. Herkese dua eder sizlerden de dua beklerim. Allah hepimizin bebeğini saglıkla huzurla kucagımıza almayı nasip etsin.

Kızlar ben hasta oldum:KK43: once oğlum oldu sonra annem şimdi de ben oldum.ikişer gün bogaz ağrısı burun akıntısı halsizlik yaşadılar yatağa düşürdü o derece yoğun geçti. şimdi sıra bende. Kolay kolay hasta olmam ama hiç halim yok. Dikkat edin aman siz de
Çok çok geçmiş olsun, bol c vitaminli meyvelerle hemencecik atlatırsınız umarım. Hava çok dengesiz çok normal.

Merhaba güzel anneler,
Geçen hafta ayrıntılı ulstrasona girdim. Bebeğim de tek arter oldugu söylendi. Doktor muayeneye başladığında gördüğünü o yüzden riskli olabilecek herseyi detaylı incelediğini söyledi. Bu durumun sebep olabileceği bir anomali yok suan dedi. Ancak ileri safhada gelişim geriliği görülürse bebeği erken alabileceklerini söylediler. Aranızda boyle bır durumu yaşayan, belki daha önce bebeğinde yaşayan varsa önerileri duymak isterim. Ankara da Ali İpek hocaya gittim . Çok ilgilendi . Ankara'da arayan olursa bir bakabilir. Yarın da Gatada bir hocaya gideceğim . Bakalım ondan da rapor alıp Gazi de kendi hocama götüreceğim. Herkese dua eder sizlerden de dua beklerim. Allah hepimizin bebeğini saglıkla huzurla kucagımıza almayı nasip etsin.
Merhaba bende Ocak gurubundayim arada buralara bakıyorum.benim gittiğim perinataloga aynı şeyi söyledi bana protein ye bol bol dedi bende biraz tedirgin oldum açıkçası ama şuan 1 hafta önde gidiyor bebişim çok şükür .gelişim geriliği olabilir demişti banada raporada hep riskli şeyler yazmış kadın dogumcu baktığında birdaha gitmemi tavsiye etti kontrol için ama daha gitmedim

Teşekkür ederim güzel anneler 🥰 hastalık gelir geçer (hepsi geçsin herkesin 🙏)
Allah iştahımıza zeval vermesin 😊 pırasalı omlet yaptım, nohut unlu minik ekmekler biraz da pancar vardı🌺
IMG_2985.jpeg

Merhaba güzel anneler,
Çok geçmiş olsun umarım ciddi hiçbir sorun olmaz. Sağlıkla doğur sağlıkla kucağına al ve sağlıkla büyüsün bebiş tüm sevenleriyle 🙏

Aaaa yemin ediyorum 1 haftadır o kemiklerim çok ağırıyor ama kimseye bişey diyemiyorum gülmesinler diye 😅 çok sevindim seninde ağırmasına 🙈 yalniz değilmişim.
Benimde bir haftadır acıyor ama normaldir diye düşünüyorum ya bu saatten sonra her yerimiz ağrıyacak 😊

Bu gün kızımla randevumuz var 🥰🥰 İnşallah bu seferki doktorumuz iyidir ya ilk kez gidicez buna gidenler çok memnun ama ben bir türlü içime sinen bir doktor bulamadım 🤦🏼‍♀️

İdrar aliyor mu sağlık ocaklari? Bilmiyordum. Ben de vereyim gitmişken 😅
Alıyorlar. Geçtiğimiz hafta verdim ancak steril mendil vs vermeden aldıkları için mutlaka lökosit çıkıyor. Doktoruma sonucu gösterdiğimde kültür yapalım dedi kültür verdim temiz çıktı. Boşuna antibiyotik de verebilirdi sonuç için aile hekimiyle yetinsem.
Alıyorlar ama diğer hastanelerdeki doktorlar pek güvenilir bulmuyor sağlık ocağında yapılan idrar tahlillerini. Orada yapılmıyor ya analiz, beklediği için sonucu etkileyebiliyormuş. Sağlık ocağında yapılanların çoğunda enfeksiyon çıkıyor demişti doktorum. Hiçbir şikayetim yoktu benim(Ağrı, kaşıntı, akıntı) enfeksiyon çıkmıştı yine de, doktorum büyük ihtimalle yanlış ama tekrarlamaya gerek yok diyip bir doz şase vermişti
Aynen öyle doktorum sonuçlarına hiç güvenmedi ve kültür istedi kendisi ve temiz de çıktı. Aile hekimi tetkikiyle kalmamak lazım.

merhaba kızlar tetanoz aşısı oldunuz mu ? Tek doz mu iki mi ? Doktorum ol dedi ama kararsızım, hiç bişeye güvenim kalmadı artık.

X