2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kuzum tıkanıklık olan yeri bulup ordan sağarsan yumuşar evet önce sıcak sonra masaj sonra sağım sonra buz eşim bana buzlu suya havlu sokup veriyordu onu koyuyordum sıcakta lahana koydum
Sıcak su torbası koyup sık sık emzirdim top top olan şeyler elime gelmiyo ama ağrı var hala geçer umarım iyice kötü olmadan:KK43: bi daha kuru dut yemicem

Sıcak suyun altında maximum açmak için zorla oraları canın çok yanicak ama inan çok rahatlicaksin. Ben duş jelini döküp kızarsana kadar yaptım kaç kes dene canım
Yaptım aşırı acıdı sürekli emzirdim ama şimdi diğer mememde de ağrı başladı hafiften. Ben dğn çok kuru dut yedim galiba o sütü arttırdığı için oldu ya

Sıcak su torbası koyup sık sık emzirdim top top olan şeyler elime gelmiyo ama ağrı var hala geçer umarım iyice kötü olmadan:KK43: bi daha kuru dut yemicem
Sende miii kız bende öyle olmadan önce kuru dut yemiştim baya fazla yemiştim ama o yaptı diye düşünmüştüm demekki doğru 😅😅 bende bi daha azıma sürmedim o günden beri hep sıkıntılı ama o yumruklar ara ara olmaya devam ediyor elle sağım yapıyorum, çok şükür acısı kalmadı ama çok fenaydı

Ay dut.kurusu ne alaka ya hay allah sütün çoğaldı memede kaldı demek ondan oldu. Aslinda çok olunca bebekten kalanı sağıp memeyi boşaltmak lazim

Ay dut.kurusu ne alaka ya hay allah sütün çoğaldı memede kaldı demek ondan oldu. Aslinda çok olunca bebekten kalanı sağıp memeyi boşaltmak lazim
Kuru dut süt yapıyomuş ya koca bir kase yedim dün ona bağladım ne bileyim. Sağmayı denedim dün akşam 20 ml süt çıktı elle zaten yapamıyorum o kadar sabrım yok yani

Sende miii kız bende öyle olmadan önce kuru dut yemiştim baya fazla yemiştim ama o yaptı diye düşünmüştüm demekki doğru 😅😅 bende bi daha azıma sürmedim o günden beri hep sıkıntılı ama o yumruklar ara ara olmaya devam ediyor elle sağım yapıyorum, çok şükür acısı kalmadı ama çok fenaydı
Galiba o sütü çoğalttı oğlan da boğulacak gibi emiyo zaten ama ne hikmetse sağınca süt çıkmıyo benim makinaya bi şey oldu galiba

Galiba o sütü çoğalttı oğlan da boğulacak gibi emiyo zaten ama ne hikmetse sağınca süt çıkmıyo benim makinaya bi şey oldu galiba
Makineler tam tıkalı olan yeri bulamıyor o yüzdende canım ben bulmuştum yerini aynı yerden sıktıkça geliyordu tıkalı olan bölümden

Ben artık her duşta masaj yapıyorum. Hatta tarak var duşta dipten uca tarıyorum ne kadar sabredersem. Sertlik olmasa bile yapıyorum

X