Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Ya benimki de bu hafta bi hareketlendi ayaktayken bile rahat vermiyor güm güm güm 🙃
Benim bebiş de dün ve bugün maşallah nasıl hareketli. Kasları yeni mi bu kadar gelişti de yeni kullanmayı öğreniyor anlamadım😂 Dün ilk defa eşim de hissetti elini koyunca🥹 Ben hissediyordum ama onun da hissetmesini çok istiyordum🥹

yaaa evet çok tatlış görünüyor da benim ağırlık merkezi değişti penguen gibi oldum şimdiden ona daha vardı 😅😅
Al benden de o kadar oturup kalkarken çok zorluyor işte 😂

Eklentiler

• IMG_2430.jpeg
    IMG_2430.jpeg
    94,6 KB · Görüntüleme: 36
Bende fazla olmasından korktum canım sadece kalsiyum iki günde bir bir de devit haftada bir geri kalanlar gergin alıyorum acaba fazla mi acaba dedim bir de benim de d3k2 damlam vardı gebelikte bunu kullanma dedi iki kadın doğumcu da o yüzden jel formunu verdi
Allah Allah pıhtılaşma ile ilgili sıkıntı yok dimi?

Şeker tarama testi yaptırmıcam diyen var mı kızlar merak ediyorum ben çok aradayım. Yapmak istemiyorum ama körü körüne de hareket etmek istemem. Bu gidişimde sorayım doktora ama genelde istiyorlar emin olmak için😬

Açıkcası ben hiç istemiyorum çünkü bana güvenilir gelmiyor. Detaylı ultrason doktoruma söyledim kan değerlerine bakalım iyiyse yaptırma ama pcos hastası olduğum içinde yaptırmamı söyledi. Kendi dpktprumşa görüşmedim hiç ama yaptırma taraftarı değilim varmış gibi sağlıklı beslenmeyi düşünüyorum. Tetanoz aşısını da aynı şekilde kararsızım şet mı artık aşılara da güvenilmez oldu

X