Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba arkadaşlar fetal DNA test sonucum gene olmamış benim bu ikinci alışlarıydı sonuca gene ulaşamamışlar para iadesi yapacaklar. Başına böyle durum gelen var mı ?
15 haftamdayım ultrasonda cinsiyetine kadar söylendi bütün kontroller temiz gözüküyor ama sonuç çıkmıyor.
Acaba bebekde sorun mu var ?
Benim fetal dna raporumda kanımda bebegin dnasının kanıma karıstıgı oran yuzdesi yazıyordu. Kan sulandırıcı bu oranı azaltıp sizin kanınızda bebegin dnasını bulmayı zorlastırdıgı icin test sonucunuz cıkmamıs bence. Bebekte sorun oldugundan degil ultrasonda zaten ense ve burun olculuyor mesela onlar temiz ckmıs zaten

Daha iletisim kurmayi bile beceremeyen birine denk geldiginiz icin üzgünüm. Bazıları karsısındaki ona muhtac kendini de dünyada tek sanıyor. Benim yüzüm kendimi bildim bileli sivilceli hickimse de bu yorumu yapmadı ki zaten öyle bir durumum da yoktu bu sacmalıgı oradan bile yakalayabiliriz. Vakit kaybetmeyip isini bilen birine hemen gittiginiz icin tebrik ederim. İnşallah bebeginiz sag salim doğar 🙏🏻
Teşekkür ederim, amin inşallah. Hep birlikte sağlıkla alalım bebeklerimizi kucağımıza🙏🌸

Gerçekten iyi doktora gelmek de şansmış böylelikle öğrenmiş oldum. Kaldı ki daha önce 4 doktora gittim hiç böyle bir şey söyleyen olmadı bana. Allah böylesi doktorlardan uzak etsin hepimizi 🙏

Benim fetal dna raporumda kanımda bebegin dnasının kanıma karıstıgı oran yuzdesi yazıyordu. Kan sulandırıcı bu oranı azaltıp sizin kanınızda bebegin dnasını bulmayı zorlastırdıgı icin test sonucunuz cıkmamıs bence. Bebekte sorun oldugundan degil ultrasonda zaten ense ve burun olculuyor mesela onlar temiz ckmıs zaten
Teşekkür ederim yorumunuz için biraz içim rahatladı umarım benim de sebep budur sorunsuz devam eder. Bugün randevu aldım kontrole gideceğim

Kızlar bebeğin hareketini hissettiğinizi düşünüyor musunuz? Ben 13. Haftaya girdim ama arada bebeğimin olduğu tarafta garip batma ya da gıdıklanma arası bişe hissediyorum doktorum da çok erken hissetmen için diyor ☺️

Kızlar bebeğin hareketini hissettiğinizi düşünüyor musunuz? Ben 13. Haftaya girdim ama arada bebeğimin olduğu tarafta garip batma ya da gıdıklanma arası bişe hissediyorum doktorum da çok erken hissetmen için diyor ☺️
Ben bugün 16 oldum arada bişey hissettim gibi ama emin değilim ne hissetmem gerektiğini bilmediğim için 😂

X