Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaşlar 4 aylık neredeyse benim bebeğim şu ana kadar yorgunluk uyku dışında hiçbir şekilde belirti görmedim ama şu an her yerim ağrıyor yani ayak parmaklarım kariç her yer baştan sona nöbetleşe ağrıyor hiç böyle bir şey yaşamadım nolur bir deyin nedir bu sırtım belim boynum kalçalarım karnım omzum üst bacaklarım hepsi ağrıyor fena haldeyim şu an sizce normal midir bu nedir

izindeydim gecen hafta, bir de yorgun hissediyorum cok ama okuyorum buralari :)

bu ara favori aktivitem aksamlari uzanip bebisin hareketlerini hissetmeye calismak, bi kac gundur sola yerlesti az az hissediyorum tatli falan yiyince daha cook, 4 kasimi sessizce bekliyorum detayli ultrason icin. Gunler gecmiyor :anneadayı:
Ay ben de heyecanla 4 kasımı bekliyorum hem cinsiyeti büyük ihtimalle öğreneceğim gün hem de doğum gunummmm🤩

Merhaba kizlar umarim herkesin hamileligi cok guzel geciyordur 😍🙏 15+1 deyim bu aralar ayakta biraz durdugumda ilk oturdugum zaman kuyruk sokumumda batma oluyor basina gelen var mi
Benim de aynı durum var, önce leğen kemiğim agriyo adım attıkça. Sonra oturduğumda da kuyruk sokumuna bi agriyo evet

Yaa devlette yok muymuş artık. Benim konuştuğum bir kadın devlete gitmiş ben ona odaklanmışım başka bir şey düşünmeden. Teşekkür ederim diğer özelleri araştıracağım 🫶🏻🥹❤️
Ben ankarada etlik sehir hastanesine gidiyorum. Doktorum bana randevu aldırdı ayrintili ultrason icin. 22.haftaya
Ayrintili ultrason onemli bi tarama devlet hastanelerinde hala var.

X