Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar benim özür dilerim ama biraz kokulu akıntım var.. dr a bende enfeksiyon olabilir mi yazdım tüm kan tahlillerin güzel çıktı dedi.. ne yapsam ki
Bol su tüket canım ve iç çamaşırlarını ütüleyebilirsin, hormonlardan dolayı vajinadaki bakteri popülasyonu değişiyor mantara yatkın hale geliyoruz, bende hafif olmuştu suyu artırdım ve sıkı kıyafetlerden kaçındım düzeldi

Kızlar ikili test sonucum çıktı. Düşük risk çok şükür bir tek yaşa bağlı risk grubunda artış var dedi doktorum orta riskte yer alıyormuş. Onu da bekliyordum açıkçası çok takılmadım. Şimdi fetal dna sonucunu daha stressiz bekleyeceğim. Hepimiz güzel sonuçları alalım. Fetal dna yaptıranlar bu hafta sonuçları alır sanırım cinsiyetler için heyecanlıyım.👩🏻🧒🏻

Kızlar ikili test sonucum çıktı. Düşük risk çok şükür bir tek yaşa bağlı risk grubunda artış var dedi doktorum orta riskte yer alıyormuş. Onu da bekliyordum açıkçası çok takılmadım. Şimdi fetal dna sonucunu daha stressiz bekleyeceğim. Hepimiz güzel sonuçları alalım. Fetal dna yaptıranlar bu hafta sonuçları alır sanırım cinsiyetler için heyecanlıyım.👩🏻🧒🏻
Hangi haftada yapıldı ikili test? Düşük risk çok şükür o zaman..

X