Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

İnşallah benimledir nolur dua edin ismim Sevda 🙏🏻🙏🏻😔😔
Gelen kanın rengi koyulaşmaya başladıysa aktif kanama değil demektir. Açık pembe kanama hala kanamanızın devam ettiğini gösteriyor sizin umarım koyulaşmıştır. Bende çok yoğun kanamayla gidip yattım hatta doktor o zaman direkt yatış verdi. Sürekli ayaklarını kaldırarak yat bol su iç umarım her şey yoluna giricek 🙏🏻 benim hep en stresli ve üzüldüğüm anlarda olmuştu güzel düşünmeye çalış olur mu biliyorum çok zor ve çok korkuyorsun😔

Kızlar nisan annelerinden geliyorum tecrübelerinize ihtiyacım var. Dün gece kanama başladı aniden ve regl gibi çok yoğundu acile gittim iğne vurdular ama hala hafiflese de devam ediyor. İlk gebelik ve tüp bebek. 13+0 olduk bu gün bu haftalar da yaşayan var mı böyle durumlar? Doktora gideceğim 11 de ama sabahı ettim ağlamakla😞
Merhaba canım benim 15. Haftaya kadar devam etmişti umarım senin devam etmez. Ama hep yatarak geçirdim kanamalı zamanları sen de kendini yorma doktorun dediklerine uymaya çalış 🍀

Kızlar hep sol tarafıma yatmaya çalışınca sol bacağım tutuluyor resmen bu sefer biraz sağ tarafıma yatayım diyorum ama o zaman da karnım rahatsız oluyor sanki ve sırtım ağrıyor yan yatmaktan. Sırt üstü istesem de yatamıyorum bir şey beni rahatsız ediyor sanki. Sizde durumlar nedir?

Kızlar nisan annelerinden geliyorum tecrübelerinize ihtiyacım var. Dün gece kanama başladı aniden ve regl gibi çok yoğundu acile gittim iğne vurdular ama hala hafiflese de devam ediyor. İlk gebelik ve tüp bebek. 13+0 olduk bu gün bu haftalar da yaşayan var mı böyle durumlar? Doktora gideceğim 11 de ama sabahı ettim ağlamakla😞
Merhaba canım öncelikle çok geçmiş olsun. Bende 10. Haftada yaşadım tam olarak bunu. Kanamam 2 hafta kadar sürdü ama git gide azaldı. Kahverengi lekelenme olarak devam etti. Çok şükür bebeğime bir şey olmadı ama ben 3 hafta full yattım. Tuvalet ve yemek yemek dışında yerimden kalkmadım. Bu şekilde kurtuldum. Kanama alanı oluşmuş. Şimdi de dikkat ederek devam ediyorum hep tedirginim. İçini ferah tut Allah’ın izniyle birşey olmaz. Ama ani hareket etmemeye falan dikkat et lütfen🙏🏻 doktordan sonra bize de bilgi ver olur mu güzel haberlerini bekliyoruz

Kızlar hep sol tarafıma yatmaya çalışınca sol bacağım tutuluyor resmen bu sefer biraz sağ tarafıma yatayım diyorum ama o zaman da karnım rahatsız oluyor sanki ve sırtım ağrıyor yan yatmaktan. Sırt üstü istesem de yatamıyorum bir şey beni rahatsız ediyor sanki. Sizde durumlar nedir?
ben solla başlıyorum bi sağ bi sol takılıyorum dfsf sol da rahatsız olunca sağa dönüyorum sabah kalktığımda sırtımda belimde az bişey ağrı hissediyorum sonra geçiyor

Duygularima tercüman olarak seçtim seni😀😀

Ben sol kolumdan tetanoz olduğum için birkaç gündür full sağ tarafıma yatabiliyorum ama beni rahatsız etmiyor, sadece pozisyon değiştiremediğim için rahatsız oluyorum 😅 onun dışında sırt üstü de yatabiliyorum ben, henüz bir ağrım olmadı çok şükür 🙏🏻

Ben yaşadım bende tüp bebeğim 6 haftada başladı 17 ye kadar devam etti hala devam edermi bilmiyorum kontrolleri sık yapiyoruz canım sende korkma kanama alanı yada rahim ağzında polip vs yada idrar yolu enfeksiyonu olabilir altanda baksınlar mutlaka ve fitil artı progestan iğne vermeli doktorun güzel haberler ile gelmeni diliyorum 🙏

X