Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

canım seker cihazi alıp bir haftalık açlık tokluk şekerini yaz yaparsan ben sana tarif ederim nelere dikkat edeceğini
Ya evde her türlü alet var bir tek o yok. Benım ciddi fobim var o iğneye. Aşırı acıtıyor yaa😩 bu ara gidip ara ara kan vercm birkaç kez zaten sağlık ocağından aradı doktor dedi gel bütün tahlilleri isteyelim. pzt gidip aç kan vercm bakayım bi. Sonra bi ara tok ölçerim zaten diyet yapıyorum. Bi de doktoruma sorarım bakayım o ne diyor. O da öyle kasan bi adam değil. Orta yolu buluruz :) bak probiyotiği aldım ama o iğne batırmalı cihazı almam soylym sana :))

Ya evde her türlü alet var bir tek o yok. Benım ciddi fobim var o iğneye. Aşırı acıtıyor yaa😩 bu ara gidip ara ara kan vercm birkaç kez zaten sağlık ocağından aradı doktor dedi gel bütün tahlilleri isteyelim. pzt gidip aç kan vercm bakayım bi. Sonra bi ara tok ölçerim zaten diyet yapıyorum. Bi de doktoruma sorarım bakayım o ne diyor. O da öyle kasan bi adam değil. Orta yolu buluruz :) bak probiyotiği aldım ama o iğne batırmalı cihazı almam soylym sana :))
ahh benim güzelim. İnsan katlanıyor ama ben sende seker olduğunu dusunmuyorum. an itibariyle parmaklarim

Eklentiler

• 1000016508.jpg
    1000016508.jpg
    55,7 KB · Görüntüleme: 34
Benim ztn riskim var. İnsülin direncim vardı yıllardır. Ailede de şeker var. 24. Haftada yaptırıcam ben. Bence ufak bir şüphe bile varsa yada risk varsa yapılmalı. Ama hiç sorun yoksa da doktor gerek duymaz sanırım.
Ay evet ya senin öyle bir durum var😬haklısın. Umarım sonucun güzel çıkar 🙏

hiç sorma dünden beri kafayı yedim yazmak istemedim hastanelere bile cesaret edip bakamadım bugün bakabildim o minicik kalplerin ışığını nasıl sondurmusler
Sana bi şey diyim mi kesin başka şehirlerde de var bu durumlar tek İstanbul’da olduğunu sanmıyorum. 😢

Sen böyle deyince bizim evdeki ecza dolabına bi baktım gülme aldı beni 3 poşet ilaç, satürasyon cihazı, tansiyon cihazı, portatif nebül cihazı, kazan tipi hava nemlendirici, idrar tahlil stickleri(pH,lökosat, nitrit, protein,glükoz hepsini idrarda ölçüyorum her hafta) hamilelik öncesinden kalma gebelik testleri, ovülasyon cihazı(baya cihaz almıştım 20 tane tek kullanımlık çubuklarıyla clearblue, serum fizyolojikler şırıngalar medikal bandajlar ayakkabılar, anam anam neler neler. Küçük bir eczane açabilirim 😂

Sen böyle deyince bizim evdeki ecza dolabına bi baktım gülme aldı beni 3 poşet ilaç, satürasyon cihazı, tansiyon cihazı, portatif nebül cihazı, kazan tipi hava nemlendirici, idrar tahlil stickleri(pH,lökosat, nitrit, protein,glükoz hepsini idrarda ölçüyorum her hafta) hamilelik öncesinden kalma gebelik testleri, ovülasyon cihazı(baya cihaz almıştım 20 tane tek kullanımlık çubuklarıyla clearblue, serum fizyolojikler şırıngalar medikal bandajlar ayakkabılar, anam anam neler neler. Küçük bir eczane açabilirim 😂
Oooo neler neler var:) sma dur neyse Seninle bir ilaç eczane işine girmemiz lazım :)))

28 lerden sora iyice o beklediğimiz göbekten olacak benimki erkenden portledi daha bir sanki
Ben şu an tam 24+0 😂 ama bu bebe fazla hareketli 😂😂
Gelsin o zaman benden de 21+5
Sende ben gibisin 😂😆
böyle daha bebis 😇😇🥰🥰🥰
Aynen 😅🥰
Oooo neler neler var:) sma dur neyse Seninle bir ilaç eczane işine girmemiz lazım :)))
Kız vergi derdi olmasa valla girelim ya 🫢🤣

İnanın hiç bilmiyorum,bu modeli araştırdım,çünkü sadece telefon değil ayrıca monitör olması önemli diye duydum. Daha önceden bu ürünü tecrübe edenleri biliyorum ama çift kameralı konusunda bilgim yok. Bu arada bende İzmirdeyim. Doğum yapacağınız yer belli mi
Doğumun bursa'da olacak yaşadığım evim burada calıstıgımız yerde burası ama İzmir'deki evimi ben evlenınce kapatmadım oraya gidince orada kalıyorum annem kardeşlerim tüm çevremde izmir'de yasıyot ben evlenince bursaya geldim ama Max 2 haftada bir izmir'deyiz kopamıyorum 😅 bursa'da medicana da yapacagım özel ebe de buldum çok şükür

X