Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Baktılar ama doktor yoktu ebe vardı bebek iyi dedi şimdi kendi doktoruma gidicem
Çok geçmiş olsun birde böyle acil durumlarda bilginiz olsun diye yazıyorum acil servis için kadın doğum acili olan hastaneleri tercih ederseniz kadın doğum doktoru bulunuyor 🌸 tabi ki doktorunuzun olduğu hastaneyi tercih etmek istemeniz çok normal ama acil bir durum olursa kadın doğum doktoru olması önemli 🙏

Çok geçmiş olsun birde böyle acil durumlarda bilginiz olsun diye yazıyorum acil servis için kadın doğum acili olan hastaneleri tercih ederseniz kadın doğum doktoru bulunuyor 🌸 tabi ki doktorunuzun olduğu hastaneyi tercih etmek istemeniz çok normal ama acil bir durum olursa kadın doğum doktoru olması önemli 🙏
Çınarlı doğum hastanesine gittim orda bile doktor yoktu ama ebeler çok ilgilendi sağolsunlar kendi doktorum muayene etti çok şükür kalp atışını duyduk 🙏🏻 iğne ve fitil verdi

Geçmiş olsun dualarım seninle Sevda🙏🏻 bebekler düşündüğümüzden daha dirençli ❤️
Benim de 12+4 dün benim de kanamam oldu acile gittik çok korktum tabii çok üzüldüm ama şuan dua edip, dinlenmekten başka bişey yapamıyoruz. Rabbim bebeklerimizi korusun , sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin🤲
Canım ben de seninle aynıyım. Endişe etmemeye çalış, dinlen. Temel ihtiyaçların dışında ayağa kalkmadan uzan çoğu kişide oluyor merak etme. Doktora göründün mü?
çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için🙏🏻 şimdi doktordan geldim bebek çok şükür iyiymiş kalp atışlarını dinledik kan sulandırıcıyı kesip fitil ve kalçadan progestan iğne verdi doktor 10 gün de istirahat verdi inşallah bu günleri bir an önce atlatırım 🙏🏻🙏🏻🥹

Ben yok diye yazdım ama izmir de gittiğim şehir hastanesinde ve belediye hastanesinde artık devlette yapılmadığını söylediler belki şehirden şehire değişiyor olabilir 🤷‍♀️ iki doktor da aynı şeyi söyledi ama zaten detaylı ultrason için özele gitmeyi düşündüğüm için çok üstünde durmadım da
Muhtemelen sehirden sehire degisiyordur dediginiz gibi. Ankarada olup gitmek isteyenler etlik sehir hastanesine gidebilirler 😊

Bulantılar fena durumda, 2 tane ilaç verdi kesilmezse sabahları serum takılacak. Ben 10 kilo kaybettim bu süreçte maalesef. Dün ilaçları kullanmaya başladım ama sadece azalttı kesmedi kusmamı
:KK43: inşallah bitecek bu bulantılar…Ben de 5 kilo verdim. Onzyd var ilaç olarak ama aynen kesmiyor sadece yavaşlatıyor.

Kızlarrr bugun kontrolüm vardı 15+2 yim çok güzel geçti çok şükür bebeğim çok sağlıklı 💋💋 ancak plesenta rahim ağzına yakınmış. Kanaman olabilir korkma dedi. hiç olmadı şimdiye kadar. Olmazda inşallah. Zamanla rahim büyüdükçe yukarı çıkar dedi çıkar umarım. Çıkmazsa normal doğum yapamam maalesef. Ama %90 kadında çıkıyormuş. Ağır kaldırma çok ayakta durma dedi. Onun dışında bebişimi 3 boyutlu gösterdi çok hoşuma gitti kızlar 🥰🥰🥰🥰 yüzünü falanda gördüm 🥰🥰 elini hep kulağına koyuyor müezzin olacak çocuğum ya hahahah

Kızlar merhaba bende bugün 13. Haftaya girdim bulantılarım bitti denebilir fetal DNA sonucu geldi temiz şükür ve erkek bebeğimiz olacakmış 💙 Cizi22 Cizi22 tabloya ekler misin 🥰
Ya sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🙏🏻💙 benim fetal sonuç hala gelmedi de belirtilerin nelerdi 😍😍😍 ben de erkekten şüpheleniyorum kendimde senin belirtilerini merak ettim

:KK43: inşallah bitecek bu bulantılar…Ben de 5 kilo verdim. Onzyd var ilaç olarak ama aynen kesmiyor sadece yavaşlatıyor.
Cizi22 Cizi22 kızlar umarım şaka yapıyorsunuzdur , 5+2 yim ve ölüyorum bulantıdan kusamıyorum sadece bulanıyor bulanmasın diye yiyorum biraz tutuyor tekrar başlıyor. 15. Haftaya kadar sürmüyor değilmi 😢😭😭😭

Cizi22 Cizi22 kızlar umarım şaka yapıyorsunuzdur , 5+2 yim ve ölüyorum bulantıdan kusamıyorum sadece bulanıyor bulanmasın diye yiyorum biraz tutuyor tekrar başlıyor. 15. Haftaya kadar sürmüyor değilmi 😢😭😭😭
Herkesin farkli isliyor sureci. Benim sadece koku hassasiyetim vardi o yuzden bulantim oluyordu 9.haftalarda baslamisti birde sabah bulantilarim oluyordu. 15+3 um yaklasik bir haftadir cok sukur sabah bulantimda kalmadi 😍🙏 hic ilac kullanmadim bulantilarim oldugu zaman beyaz leblebi yiyordum

Canım sürekli et yemekleri çekti yüzümde sivilceler gitti ve duygusal biriyimdir hiç duygusal hissetmiyorum 😀
Ahahah etçil oldun yani ben hem tatlı hem tuzlu hem ekşi hepsini yiyorum haşlanmış yumurta ve haşlanmış tavuktan tiksindim ama kusma vs olmadı ve 13+2’deyim hiç bulantım kusmam olmadı hamile olduğumu unutuyorum bazen 😂😂😂 haftaya fetal sonucu gelir umarım meraktan ölcem çünkü 😬

X