2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Cidden korkmaya başlıyorum kaldıramam ikinci çocuğu şu an hiç hazır değilim. Sende ilk aydan mı hamile kaldın
40 çıktı ilk adedımı oldum daha olmadım ateş tarıhım geldıgınde hamıle oldugumu ogrenmıstım asırı yoruyor sabahtan berı beynim catlıypr resmen yorgunluk baş agrısı yaptı ıkı çocuk art arda gerçekten zor destekcın yok sa öğlen oğlanla uyudum kızda uyuyordu çocuklar üçte geldıler okuldan ben tekrar uyudum sekızde kalkmksım ve sankı hala uykum var hepsı uyuyo ken tekrar yatıp uyuycam sımdı

40 çıktı ilk adedımı oldum daha olmadım ateş tarıhım geldıgınde hamıle oldugumu ogrenmıstım asırı yoruyor sabahtan berı beynim catlıypr resmen yorgunluk baş agrısı yaptı ıkı çocuk art arda gerçekten zor destekcın yok sa öğlen oğlanla uyudum kızda uyuyordu çocuklar üçte geldıler okuldan ben tekrar uyudum sekızde kalkmksım ve sankı hala uykum var hepsı uyuyo ken tekrar yatıp uyuycam sımdı
Siz korunmadınız mı

Ayy sol mememe bir anda çok fena ağrı girdi elimi bi attım topak topak olmuş daha 2 saat olmadı en son emzireli böyle bir şey yoktu ya :KK43: sağmaya çalışııyorum

Kızlar benim boğazım kasiniyor grip olacağım kesin. Bebegime bulaşır diye cok korkuyorum süt korur dedikleri dogru mu sizce 24 saat dip dibeyiz yani bersber yatıyoruz cok endişeleniyorum
Ben çok ağır grip atlattım bebeğime sadece maskeli yaklaştım öpmedim koklamadım 10 gün kadar. Çok şükür ben bulaştırmadım 🧿🧿🧿 inşallah sen de bulaştırmazsın

Masaj yaptım sıcak uyguladım sağdım ama 20 ml bile çıkmadı aşırı ağrıyo topaklar da duruyo son çare oğlanın uyanmasını bekliyorum. Naneyi yedim galiba inşallah düzelir.

X