2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
Odanın nemi iyi, hapşırık öksürük bizde de oluyor alerjiden de olabilir, grip olunca illa bir ateş yükseliyor sanki ya
ya ben evdeki ateş ölçerden de emin olamadım. koltuk altından ölçen klasik alet var bizde. Ateş ölçer olarak ne kullanıyorsunuz tavsiye var mı? herkese soruyorum bunu alayım bari bugün

Sabah 6dan beri kucağımdan indirebilidiğin toplam 40 dkdır hep ağlıyor kucak harici uyumuyor hepimizinki öyle bebeğim. Desteksizsen daha da zorlaşıyor çocuk bakmak.
kucak harici uyumama olayı çok garip ya. her zaman değil ama özellikle gündüzleri yapıyor bunu bizimki. bugün kayınvalideö uğradı da allahtan saat 2de minik bi kahvaltı yapabildim ancak yoksa slingle kahvaltı yapacaktım

ya ben evdeki ateş ölçerden de emin olamadım. koltuk altından ölçen klasik alet var bizde. Ateş ölçer olarak ne kullanıyorsunuz tavsiye var mı? herkese soruyorum bunu alayım bari bugün
Ben de bi temassız var bir de braunun koltukaltı var. Ben temassızdan memnunum, ebebekten almıştım. Ama en iyisinin kulaktan ölçen modeller olduğunu söylüyorlar

Ben de bi temassız var bir de braunun koltukaltı var. Ben temassızdan memnunum, ebebekten almıştım. Ama en iyisinin kulaktan ölçen modeller olduğunu söylüyorlar
evet braunun kulak içi sanırım en iyisi. biraz pahalıymış ama düşününce bütün çocukluğu boyunca kullanıcaz gibi duruyor. yine de değer mi emin değilim. bakayım ben teşekkürlerr

Ben slingide kabul ettiremedim bu bebeye onuda istemiyor illa sarılayım poposuna vurayım gözgöze bakışalım konuşalım fazla romatiğiz biz ama dediğin gibi gece bu şekilde değil en azından uyutup yatağına koyunca duruyor

Bende 60 veriyordum doyuyordu sonrasında çok ağlıyordu sonra 90 yaptım 80 içti bi anda kendiliğinden uyudu demekki midesi büyümüş daha fazla istiyormuş artık o yüzden ağlıyormuş
Bende bazen deniyorum öyle içecek mi ondan mı acaba diye normalde 70 içiyor benimki hep iki gündür 80 denedim içmeye içiyor ama yarım saat sonra resmen 10 ml olduğu gibi kusuyor o yüzden 70 ml geri döndüm şuanda

Sling için erken değil mi ya bende düşündüm almayı rahat ederim diye ama çoğu kişi uygun değil dedi

Bence de konak değil bu. Siveno şampuan kuruttu diye mustela konak önleyici aldım iki kez kullandım bu hale geldi doktora götürcem
Kuzum sen onu doktora götür bir kimyasala vs alerjisi varsa başka şey kullanıp daha da ilerletme alerjisini. Umarım yoktur bu arada

Bende 60 veriyordum doyuyordu sonrasında çok ağlıyordu sonra 90 yaptım 80 içti bi anda kendiliğinden uyudu demekki midesi büyümüş daha fazla istiyormuş artık o yüzden ağlıyormuş
Kızlar bişey sorucam benim kızım 32 günlük ben 30 ml veriyorum mama günde 1 kere doymazsa diye onun dışında emziriyorum aylık muayenesinde doktor mamayı kes dedi artık hiç vermiyorum. Ama bem emzirince sanmıyorum 90 gelsin versem mi acaba mama.

Kuzum sen onu doktora götür bir kimyasala vs alerjisi varsa başka şey kullanıp daha da ilerletme alerjisini. Umarım yoktur bu arada
Siveno şampuan kullanıyodum cildini kuruttu kafasını kepek yaptı diye mustela konak şsmpuanı aldım bunların dışında nemlendirmek için hindistan cevizi yağı sürdüm bunlardan biri sebep oldu yarın sabaha randevu aldık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…