2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    217
Kızlar bebek sürekli ağlıyor iki gecedir ne gündüz var ne gece çok yoruldum artık ya dayanamıyorum gazdan dolayı bazen ağlıyor bazen de sırf keyfi ağlıyor gibi geliyor uyku uyumuyor iki gündür iki saat belli uyudum bayılacağım artık altı gün sonra iki aylık olacak bu çocuk ne zaman düzelecek ya

canım çok zorlanıyorsun şu an eminim ama muhtemelen geçecektir. bebeklerin bi günü diğerini tutmuyor. masaj rahatlatmıyor mu

canım çok zorlanıyorsun şu an eminim ama muhtemelen geçecektir. bebeklerin bi günü diğerini tutmuyor. masaj rahatlatmıyor mu
Hayır hiçbir şekilde rahatlamıyor şurubu da içiremiyorum artık sütü de kusuyor şurubu ilacı verince ne yapacağımı şaşırdım artık takatim kalmadı resmen ya

Kuzum bizde öyleyiz kameradan baktım 2 saat uyumuşuz oda yanımda göğsümde yani ama dün çok güzel uyumuştuk. atak haftası olabilir gazı olabilir uykusu bile olmaya bilir. Bebekler çok garip bütün gece meme istedi ve kustu mesela

Hayır hiçbir şekilde rahatlamıyor şurubu da içiremiyorum artık sütü de kusuyor şurubu ilacı verince ne yapacağımı şaşırdım artık takatim kalmadı resmen ya
Allah Allah ya inşallah geçer. sıcak uygulama, masaj bunlar geliyor aklıma. geçer inşallah en kısa sürede

kızlar bir haftadır griptim. sürekli maske taktım, emzirme ve gaz harici bebeğe yanaşmadım ama yeterli olmadı sanırım bugün bebeğimin burnu hırıl hırıl tıkalı. uyuyamıyor bile nefes alamadığı için. her emzirme öncesi serum fizyolojikle yıkıyorum burnunu. ateşi var mı diye takip ediyorum ama bu aşamada doktora götürmem gerekir mi? özellikle tecrübeli annelere soruyorum, bebeğiniz grip olduğunda nasıl atlattınız o süreci?

Gazı var ama bu derece ağlatmaz bence gaz ya kiraz çekirdeği yastığı kullanıyoruz masaj yapıyoruz en azından bu kadar yapmaması lazım nasıl büyüyecek hiç bilmiyorum biraz dinlenebilsem gene önemli değil ama bir saat bile dinlendirmiyor

Canım kiraz çekirdekli patikler var e bebek te dün biz baya gazliydik gün içinde zorladı akşam üzeri bi kaç defa yaptım baya rahatlsttintavsiye ederim dene . Ayakları sıcak kalsın

Aynı durumdayız bayılacak gibiyim uykudan tam uyudu ben de biraz dinleneyim diyorum ama sağ olsun bağıra çağıra uyuduğu için bebem ona da izin vermiyor

Nefes alışverişinde farklılık hissedersen ve ateşi çıkarsa direk doktora götür bence, şimdi yapabileceğin tek şey serum fizyolojikle burnunu sürekli açmak ve günde 2 kere falan burnunu çekmek , bir de olabildiğince odayı nemli tutman lazım, bu hava nemlendiricilerinden yoksa kettle bebeğin odasına aç sürekli kaynar halde ağzı açık dursun o da rahatlatır. Ciğerden bir hırıltı nefes alışverişinde çok zorlanma gibi hissedersen direk doktora götür bence. Bu aylarda hastalık çok zor Allah şifa versin inşallah

Kızlar doktoru aradım konuştum şimdi de relactaz damla önerdi bide onu deneyelim dedi şu gazdan dolayı ev ecza deposuna döndü hepsi de pahalı ilaçların ya sab simplex fayda etmedi duruyor nurse harveys kusuyor içmiyor o da kaldı şimdi üçüncü ilaç bu hadi hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…