Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Ya benim bebisin karnı kanadı ya. Göbek deliği. Nokta nokta kıyafetine bulaşmış. Galiba gazını almaya çalışırken zedeledim. Geçende de yüzünü cizmesib diye kıyafetini dişimle çekeyim dedim parmağını ısırmışım. :/ dün gece de mamasını 30 ml yerine 70 ml su ile yapmışım farkedince değiştirdim. Ya bu aptallık normal mi? Zarar vermekten korkuyorum artik
. Burada birisi sarı kusuyorsa enfeksiyon demiş. Sütüm sarı ama? Enfeksiyon olabilir mi yani? Ayrica 2 dir emerken uyuyup memedn çekince sağa sola bakıyor djdj. Normal miyiz biz?

Normal normal yüz kremiyle dişimi fırçalıcaktım az daha. Türk kahvesi yapcam diye kahve yerine çay koydum cezveye uykusuzluktan oluyo galiba

kendine de dikkat et, zihnin çok dağınık olmasın önce sen iyi ol ki bebişin de iyi olsun. daha taze anneyiz hep birlikte öğrenicez anneliği bebeklerimizle

Yaa çok teşekkür ederim bende molfix alacaktım. Kilosu iyi mi diyorsun minik geliyor bana haftasından geri düştüğü için erken alacaklar.
yok yok molfixler hep elimizde kaldı. prima aldım ben, boykot ediyorum normalde ama mecbur kaldım birden lazım olunca başka da bulamadım. prima iyi oluyor beden olarak 2 kilodan beri kullanıyorum. şu an 2600üz yakında olmayacak gibi bunlar da herhalde 1 noya geçeriz bebişin elbette normal bir bebeğe göre küçük olabilir ama prematüre için çok küçük değil canım endişelenme. hele 2400 olursa, 2400 benim bebişin 35 günlük küvöz macerasından sonra eve geldiği kilo djdjddj çok minik, çok tatlı oluyor. sağlığı yerinde olsun sen büyütürsün sütünle hemen annesi

Ay inşallah sağlıklı olalım elbette büyür küvozde bebeğe bizim aldığımız mamayı verirler mi acaba ? Ben kaşık biberon ve mama aldım bebeğime benim eşyalarımla verilsin istiyorum. Söylemeye çekiniyorum son ayda zorunlu özele geçtim. Devlet hastanesindeki doktorum yoğun bakımı iyi olan bir hastane bul burası uygun değil dedi. O şekilde geçiş yaptım

Normal normal yüz kremiyle dişimi fırçalıcaktım az daha. Türk kahvesi yapcam diye kahve yerine çay koydum cezveye uykusuzluktan oluyo galiba
Evet ya daha önce uykusuzluk çekmemişim ben hiç. Terliklerimi ters giydim gece ve neredeyse düşüyordum. Aynaya bir baktım çok ama çok kızgın bakan bir surat . Ama çocuğuma zarar vermesem daha iyi hissedeceğim

kendine de dikkat et, zihnin çok dağınık olmasın önce sen iyi ol ki bebişin de iyi olsun. daha taze anneyiz hep birlikte öğrenicez anneliği bebeklerimizle
Ay sevindim böyle tepki vermenize. Normalim demek ki. Sadece miniğime zarar vermek istemiyorum. Buradan çok şey öğreniyorum ya iyi ki varsınız

Kızlar günaydın bi sorum olucak bende 3 gün önce doğum yaptım çok şükür hersey yolunda . Sadece göğüslerim yara oldu. Onerilerinize açığım sizler daha tecrubelisiniz
Ben lansinohun kremini sürüp gümüş kapak taktım, sonra iyileşince şuanda sadece gümüş kapak kullanıyorum. Ama kızım kremin tadını aldığı için kremi yıkamam gerekiyordu o yüzden yara olmamasına dikkat et canım. Memenin sadece ucunu alırsa yara oluyor

Kızlar günaydın bi sorum olucak bende 3 gün önce doğum yaptım çok şükür hersey yolunda . Sadece göğüslerim yara oldu. Onerilerinize açığım sizler daha tecrubelisiniz
Benim ki de emzirmeyi ilk günler yapamadığım için yara olmuştu. Lanshinol in kremini sürdüm ve bal mumu kapak aldım onunla kapattım. 7 günde geçti. Bal mumu kapak gümüşten daha uygun fiyatlı diye aldım ama yıkarken dikkat etmek lazım çünkü biz kaynar suya koyarken fazla bekletince eridi biberonlara bulaştı zar zor temizledik djdj. Ayrı yıkamak lazım.

Slm hanım lar nasılsınız bakalım bebişler ne durumda

Ne diyeceğimi bilemiyorum, gerçekten çok zor bir durum. Allah en güzel zamanda nasip edecek inşallah size de kavuşmayı. Biz bilemesek de vardır bir sebebi, her şerde bir hayır derler ya.. Burda arkadaşlarımız da vardı bunu önce yaşayan, o an geçmez gibi geliyordur ama zaman herşeyin ilacı, Allah sağlıkla, en doğru zamanda su gibi bir hamilelik ve doğumla kucağınıza almayı nasip etsin

Kızlar benim bebe bugün 3.gün oldu kakasını yapmıyor tabi haliyle hep bi huzursuz. Alttan üstten çok güzel gaz çıkarıyor ama yapamadı kakasını önerisi olan var mı?
Canım benim doktor 4 gün yapmasa normal demisti . Eger çişli bez sayısı iyiyse bebegin genel hali iyiyse ağlayıp durmuyosa sıkıntı yok yarin falan yapar

Canım benim doktor 4 gün yapmasa normal demisti . Eger çişli bez sayısı iyiyse bebegin genel hali iyiyse ağlayıp durmuyosa sıkıntı yok yarin falan yapar
Çişli bez sayısı iyi ama huzursuz hep canım. Kucağımdan asla indiremiyorum uyumuyor. Mamasına bir iki damla zeytinyağı damlattım hemen içer içmez yaptı şükür

Bi gün iyi bi gün kötü düzensizliğin düzeninde gidiyoruz valla çok şükür iyi bebiş ama bazen huzursuz oluyor ne yapacağımızı şaşırıyoruz. Senin nasıl gidiyor tecrübeli anne
Bızım ıyı hıc yormuyor çok şükür emıp uyuyor 20 sını felan çıkardık bugün 22 günlük olduk en geçen hafta 4 kıloyu gecmiştik ıkı aylık olunca kalça konturolune gıdıcez sorunumuz sadece pişik oldu bepantol sürüyorum devamlı ama yok bır turlu duzelmedı yarın saglık ocagına goturucem süt parası ıcın başvuru felan yapıcam ödeme ıcın bakalım işim çok yarın

Ben baya uğraştım pişik ile en son hamazing ve travazol karıştıtrıp sürdüm 1 gece de işe yaradı

Ben baya uğraştım pişik ile en son hamazing ve travazol karıştıtrıp sürdüm 1 gece de işe yaradı
Derısı kıp kırmızı oldu resmen böyle nasıl dıyım derin yanar da putur putur olur aynı öyle şuan silerken korkuyorum derısını alıcam dıe senın kı nasıldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…