Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Kızlar sabh da yazdım ama kimse cevap vermedi bel ağrım var belden karına doğru yayılan bir sancı var ama düzensiz gitmeli miyim hastaneye

Kızlar sabh da yazdım ama kimse cevap vermedi bel ağrım var belden karına doğru yayılan bir sancı var ama düzensiz gitmeli miyim hastaneye
Canım hastaneye git bence. Benim ağrılarım da düzensizdi ya da düzenliydi ama ben düzenli olduğunu anlayamadım artık bilemiyorum. Ama ben de düzenli ağrım var diyerek gitmedim yani

Herkeste aynı mı oluyo bilmiyorum da ben hastanede dakika tutmaya çalışmıştım hiçbiri tutmadı düzensizdi baya ama doğurdum yani başka belirtin var mı su gelmesi nişan sümüksü akıntı

Mide gazı mı bağırsak mı acaba benim bebenin de başladı galiba yavaş yavaş karnı ağrıyo gibi ıkınıyo ağlıyo karın masajı yapıyorum sürekli
2.-3.haftalarda bağırsak geliştiği için gaz sancıları başlıyormuş O ağlarken bişey yapamamak beni de çok çaresiz hissettiriyor ya. İnşallah hemen geçer

2.-3.haftalarda bağırsak geliştiği için gaz sancıları başlıyormuş O ağlarken bişey yapamamak beni de çok çaresiz hissettiriyor ya. İnşallah hemen geçer
Ikınmaya çalıştığını gördüğüm an karın masajına başlıyorum genelde işe yarıyo ama daha kötüleşir mi bilmiyorum

Gerçekten öyle bizimde zor geçiyor bu günler Nurse harveys damlaya geçtim şimdi bi de onu denemek istedim bakalım nasıl olacak

Biz de Derinsu koyacağız inşallah

Herkeste aynı mı oluyo bilmiyorum da ben hastanede dakika tutmaya çalışmıştım hiçbiri tutmadı düzensizdi baya ama doğurdum yani başka belirtin var mı su gelmesi nişan sümüksü akıntı
Pzt günü acile gitmiştim zaten nişanım gelmişti beyaz akıntım var su gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…