Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Kızlar sabh da yazdım ama kimse cevap vermedi bel ağrım var belden karına doğru yayılan bir sancı var ama düzensiz gitmeli miyim hastaneye

Kızlar sabh da yazdım ama kimse cevap vermedi bel ağrım var belden karına doğru yayılan bir sancı var ama düzensiz gitmeli miyim hastaneye
Canım hastaneye git bence. Benim ağrılarım da düzensizdi ya da düzenliydi ama ben düzenli olduğunu anlayamadım artık bilemiyorum. Ama ben de düzenli ağrım var diyerek gitmedim yani

Herkeste aynı mı oluyo bilmiyorum da ben hastanede dakika tutmaya çalışmıştım hiçbiri tutmadı düzensizdi baya ama doğurdum yani😄 başka belirtin var mı su gelmesi nişan sümüksü akıntı

Dün gece inanılmaz zor bir geceydi hiç uyumadı oğlum çok gazı var her şeyi deniyoruz gazını çıkarıyor ama hiç rahatlamıyor bağırıyor uyumuyor huysuz olduğu için emmede de zorluk yaşıyoruz. Kafamı toparlayamiyorum çok yorgunum ama onu öyle kıvranırken görünce dayanamıyorum çok üzülüyorum 🙁
Mide gazı mı bağırsak mı acaba benim bebenin de başladı galiba yavaş yavaş karnı ağrıyo gibi ıkınıyo ağlıyo karın masajı yapıyorum sürekli
2.-3.haftalarda bağırsak geliştiği için gaz sancıları başlıyormuş 😓 O ağlarken bişey yapamamak beni de çok çaresiz hissettiriyor ya. İnşallah hemen geçer 😣

2.-3.haftalarda bağırsak geliştiği için gaz sancıları başlıyormuş 😓 O ağlarken bişey yapamamak beni de çok çaresiz hissettiriyor ya. İnşallah hemen geçer 😣
Ikınmaya çalıştığını gördüğüm an karın masajına başlıyorum genelde işe yarıyo ama daha kötüleşir mi bilmiyorum :KK43:

Aynı damlayı bizde kullanıyoruz günde üç defa 10 ar damla dedi doktorumuz ve evet içtiği zaman uyuyor sanırım gaz ağrıları kesiliyor o yüzden uyuyor ve dediğin gibi damladan dolayı sürekli acıkır olduk sürekli yalanıyor huysuzlanıyor az bişey gaz çıkartsın hep aç yani anlamadım bende bir haftadır burnumdan geldi diyebilirim
Gerçekten öyle bizimde zor geçiyor bu günler Nurse harveys damlaya geçtim şimdi bi de onu denemek istedim bakalım nasıl olacak

Kızlar selammm, inşallah bebişleriniz de sizler de iyisinizdir 🥰 ben mart grubundanım fakat ara ara girip okuyorum çoğu grubu 🤭 nasipse kızımız olacak, eşim tutturdu farklı gruplara da sor isim hakkındaki düşüncelerini yoksa ben hesap açar sorarım dedi 😂kızımız için Derin Mavi ismini düşünüyoruz, kulağa hoş geliyor mu sizce nasıl bi isim? ☺️
Biz de Derinsu koyacağız inşallah🧿💗

X