Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bu arada ben yarın cinsiyet öğrenmeye gideceğim aşırı heyecanlıyım umarım gösterir ultrason öncesi bir şey yediniz mi ne önerirsiniz 😇
Ben çikolata konusunda emin değilim ya bacaklar kıpır kıpır olursa bacak arasını görebilir mi emin olamıyorum akışına bırakmbence olmazsa 10 günlük kontrol hakkında denersin çikolatayı :)

Cinsiyet öğrenmeye gidecek arkadaşlar buna bakmadan gitmeyin 🤣 doktor bu pozisyondan gösterirse direk anlıyorsunuz doktor gösterdiğinde benimki bacak arası bomboştu ondan önce ben dedim ay kız sanki diye doktor da öyle görünüyor dedi 🤣 yandan falan anlamıyorum da bu pozisyondan ben bile anladım görünce 🤣

Eklentiler

• IMG_8514.jpeg
    IMG_8514.jpeg
    89,3 KB · Görüntüleme: 70
Cinsiyet öğrenmeye gidecek arkadaşlar buna bakmadan gitmeyin 🤣 doktor bu pozisyondan gösterirse direk anlıyorsunuz doktor gösterdiğinde benimki bacak arası bomboştu ondan önce ben dedim ay kız sanki diye doktor da öyle görünüyor dedi 🤣 yandan falan anlamıyorum da bu pozisyondan ben bile anladım görünce 🤣
ya ben hiç bişey anlamıyorum ultrasondan :):)

Canım benim de 1 hafta önce kanamam olmuştu lekelenmelerim devam ediyor. Progestanı fitil kullanıyorum. Bugün kontrolüm vardı dr kanama alanı kapanmış dedi. Çok endişelendiğimi söyledim gün içerisinde kanamadan dolayı o da dedi ki kanama olunca bebek düşerse düşer zaten sonradan kanama sırasınea bir şey olmadıysa kalkıp 2 hafta sonra kanamadan dolayı bebeğe bir şey olmaz rahatla dedi beni biraz rahatlattı. Prof perinatolog bu arada söyleyen dr da.
Ben de 16+1 im ve kahverengi akimtim tekrar geldi, moralim o kadar bozuldu ki😢 ilk trimester hep yattim, her sey yasakti tam kendime gelmistim surada 3 haftadir rahattim, dun gece ve bu sabah silince peceteye gelen kahve akinti oldu. Neyse ki yarin randevum vardi, ultrason yapilmayacakti sadece kalp atisi dinlicektik ama baksinlar bi zahmet ya, evde gerginlikten zor duruyorum su an😭

Ben de 16+1 im ve kahverengi akimtim tekrar geldi, moralim o kadar bozuldu ki😢 ilk trimester hep yattim, her sey yasakti tam kendime gelmistim surada 3 haftadir rahattim, dun gece ve bu sabah silince peceteye gelen kahve akinti oldu. Neyse ki yarin randevum vardi, ultrason yapilmayacakti sadece kalp atisi dinlicektik ama baksinlar bi zahmet ya, evde gerginlikten zor duruyorum su an😭
Sakin ol kuzucum.bazen olabiliyor hamılelıkte,progestron fıtılın varsa bır tane at uzan bıraz.bebekle ılgılı olmayabılır,bazen enfeksıyon bazen eşin asagıda olması vs buna neden olabılıyor,bebegın sımsıkı tutuntu sana artık,oyle kolay kolay sıkıntı olmaz korkma hıc💙

Merhaba kızlar size birşey sormak istiyorum.
2 hafta kadar önce kanamam olmuştu 2 haftadır sadece yatıyorum. Kahverengi lekelenmem devam ediyor, progestan kullanıyorum. Bugün sağ kasığıma doğru (bebişin olduğu yer) sancı giriyor sürekli böyle bıçak saplanır gibi. Normal mi sizce doktora gitmeli miyim? 😔
Sancı normal zamanlarda da olabiliyor ama şu an gözlem altında olduğun için sen yine de ihmal etmeyebilirsin Protestan fitil kullanırken ipne de vermişlerdi sen iğne oluyor musun Doktor yazdı mı yani Bir sor istersen doktoruna onu da Gerekli mi hocam diye Doktoeun senin için en iyisini bilecektir tabi ki

Doktor kahverengiden hiç korkma demişti. Kahverengi çok alakasız bir zamanda da gelebilir eski kan olduğu için aktif kanama işareti değildir demişti içini ferah tut inşallah bir sorun yok bebişlerimiz iyi 🙏🏻

Üzülme canım 9 ay boyunca bunu yaşayanlar varmış, umarım bir an önce geçer biter daha rahat olursun 🙏🏻

X