Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Kızlar benim durumum da çok daha garip🫠 Silikon uçla emziriyorum ucum çıkmmadı bebek de almadı ondan mıdır nedir bebişim asla bırakmak istemiyor memeyi. Bir emme seansı 1-1.5 saat sürüyor arada uyuyor uyanıyor ama çoğunlukla memede. Emsin kuzum tek o aoeun değil de 0 uykuyla duruyorum artık sinirlerim bozulmaya başladı 🥲 Aranızda benim gibi olan var mı?
Canım bizim de bi alıyor bi almıyor filan derken emmesine şükredip beklediğim için benim de aynen uzun sürüyor. Şuan o döngünün içindeyiz sanırım hepimiz ama düzene oturacak diyorlar, bakalım sabır 🥹

Sezeryan olan annısler korseyı kaç gün sonra taktınız acaba 🥰🥰

Kızlar benim durumum da çok daha garip🫠 Silikon uçla emziriyorum ucum çıkmmadı bebek de almadı ondan mıdır nedir bebişim asla bırakmak istemiyor memeyi. Bir emme seansı 1-1.5 saat sürüyor arada uyuyor uyanıyor ama çoğunlukla memede. Emsin kuzum tek o aoeun değil de 0 uykuyla duruyorum artık sinirlerim bozulmaya başladı 🥲 Aranızda benim gibi olan var mı?
Ben hastaneye emzirmeye gidiyorum benim bebe de 1-1 buçuk saat bırakmıyo memeyi bi de ağlıyo ağzından çekince. Karnı da doyuyo takviye bile vermedikleri oluyomuş galiba emzik yapıyo memeyi 😄

Ben hastaneye emzirmeye gidiyorum benim bebe de 1-1 buçuk saat bırakmıyo memeyi bi de ağlıyo ağzından çekince. Karnı da doyuyo takviye bile vermedikleri oluyomuş galiba emzik yapıyo memeyi 😄
Kuvezde miydi senin bebiş canım emme refleksi gelişinde cikariyolar diye biliyorum ben kaç kg şuan

Kuvezde miydi senin bebiş canım emme refleksi gelişinde cikariyolar diye biliyorum ben kaç kg şuan
doğduğundan beri güzel emiyo canım zamanında doğdu ama idrar yolu enfeksiyonu yüzünden fazla kilo kaybı olmuş 3300 doğdu 3100dü en son kilosu yarın çıkacak inşallah🧿

Kendi doktorum şehir hastahanesinde doçent bir doktor. Kapısında sürüyle kuyruk olduğu için adamın muayene süresi maksimum 2 dk. Adama soru soramıyorsun yetişmeye çalışıyor. Bizde ek olarak Detaylı ultrasona gittik 2 kez farklı doktorlara. Sıkıntımızı anlattık Sanki milattan öncede yaşıyormuşuz gibi. Sat belirlemek çok zor diyorlar ben delireceğim vallahı. Bebekte sıkıntı yok. Sadece vücuduyla kafası arasında 2-25 hafta fark var dediler. Bana mı kötü doktorlar denk geldi diyeceğim hepsi aynı şeyi söylüyor. Ama kafamfaki en büyük soru işareti nst ye neden bağlanmadım. Ne yapıcam allaha emanet yaşıyorum gibi hissediyorum

Doktordan doktora uygulamalar farklılık gösterebiliyor. Bazı doktorlar 32. haftadan itibaren nst istiyor, benim doktorum 36+0 iken başladı. Bir sonraki muayenenizde fırsatını bulup sorun bence doktorunuza. Bir de burada okuduğum kadarı ile sancım var diyerek acile giden arkadaşları bu haftalarda hep nst'ye bağladılar. Aklınızda kalacağına o şekilde giderek bağlatabilirsiniz kendinizi nst'ye :)

Ama bunun bir problem olduğunu da düşünmüyorum. Zaten oldukça stresli bir gebelik geçirmişsiniz, son zamanlarınızda kendinize ekstra yüklenmeyin lütfen. Her şey yolundadır Allah'ın izniyle. Sağlıkla, sıhhatle kavuşacağız hepimiz.

🌸

X