Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Benim 12 gün sonra 40 haftam doluyor bebek iri diyor doktor yani her türlü koca karı inançlarını bile açığım 😂 pazartesiden itibaren ip atlamaya başlasam mı 😂😂
Bütün tuşlara bas bence 😂 evde pilates topu dışarıda ip atla 😂 hurma ananas adaçayı ahududu çayı, fingirdeşmek, meme ucu uyarısı ne varsa yap 😂😂

Kızlar 3 gündür süren kaşıntılarım sebebiyle doktora gittim gebelik kolestazı çıktı akşam acil sezeryana alınıyorum dualarınıza talibiz🙏🏻 Kaşıntınız olursa sakın beklemeyin kesin gidin siz de boştan yere riske atmışım çocuğumu ama şükür şu an iyi gayet
Oy seninle günlerimiz aynı kuşum sağlıkla gelsin bebeğin 🥰

Benim göbişe ne diyorsunuz herkes baya inmiş diyor zaten baskılanmaya da başladım🥲💙

Eklentiler

• FullSizeRender.jpeg
    FullSizeRender.jpeg
    117,6 KB · Görüntüleme: 101
Kızlar 3 gündür süren kaşıntılarım sebebiyle doktora gittim gebelik kolestazı çıktı akşam acil sezeryana alınıyorum dualarınıza talibiz🙏🏻 Kaşıntınız olursa sakın beklemeyin kesin gidin siz de boştan yere riske atmışım çocuğumu ama şükür şu an iyi gayet 🥹
Oyy bi minik daha geliyooorr 🤗 Sağlıkla al kucağına inşallah kuşum 💕🙏

Kızlar 3 gündür süren kaşıntılarım sebebiyle doktora gittim gebelik kolestazı çıktı akşam acil sezeryana alınıyorum dualarınıza talibiz🙏🏻 Kaşıntınız olursa sakın beklemeyin kesin gidin siz de boştan yere riske atmışım çocuğumu ama şükür şu an iyi gayet 🥹
Bende var sinek diyr düşündüm ayaklarım dizlerim çok kaşınıyor

X