Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar bu bacak bacak üstüne atma deneyini yaptınız mı ne olmustu. Ben bugun yatakta otururken deneyeyim dedim yapamadım da😂
Ben ayın 20 sinde bi yaptım sağ bacağımı atabildim solu ise bi kaç denemede atabildim. Sonra dün denedim, dün iki bacağımı da hiç bir şekilde atamadım 😂

Ben ayın 20 sinde bi yaptım sağ bacağımı atabildim solu ise bi kaç denemede atabildim. Sonra dün denedim, dün iki bacağımı da hiç bir şekilde atamadım 😂
Kız biraz önce çömüp yerleri sildim şimdi oturup denedim yaptım deli etceğniz beni benden önce hepiniz doğurcağnız ya

Bebeğin benim olduğuna tam olarak alışamadım galiba başkasının çocuğuymuş da evine gidecekmiş gibi niye öyle oldu ya adapte olamadım

Konuyla alakasız ama evinde kedisi olan var mı? Eğer varsa bebekle alışma sürecinde nelere dikkat etmek gerekiyor
Benimde var canım scotish long hair hemde. Baya tüylü yani. O yüzden bebekten bir süre uzak tutmayı dusunuyorum. Tüyünden cekiniyorum biraz açıkcası. Cunku kıyafetlerimizede bulasıyor ister istemez. Belli bir süre kediyle bende teması keserim. Asıları vs tam ama yinede dikkat edeceğim

Bebeğin benim olduğuna tam olarak alışamadım galiba başkasının çocuğuymuş da evine gidecekmiş gibi niye öyle oldu ya adapte olamadım
Çok normal çoğu anne yaşıyor bir tık yabancı yeni biri sonuçta 🥰 annem ben 3 günden sonra kalmam tanışıp kaynaşmanız anca bir hafta diyor yavaş yavaş alışıcaz birbirimize 😂

Kıyamaamm 🥹🥹 Sert zeminde bi dene bence ☺️ ayağa kalkmak için de bir ayağını sanki tek dizinin üzerine çöker gibi yerleştir öylelikle kalkabilirsin 🤗
Benim 12 gün sonra 40 haftam doluyor bebek iri diyor doktor yani her türlü koca karı inançlarını bile açığım 😂 pazartesiden itibaren ip atlamaya başlasam mı 😂😂

Kızlar 3 gündür süren kaşıntılarım sebebiyle doktora gittim gebelik kolestazı çıktı akşam acil sezeryana alınıyorum dualarınıza talibiz🙏🏻 Kaşıntınız olursa sakın beklemeyin kesin gidin siz de boştan yere riske atmışım çocuğumu ama şükür şu an iyi gayet 🥹
Kaşıntı nasıl ve hangi bölgelerde olan bir kaşıntı canım? Bu arada gözün aydın sağlıkla gelsin bebişin inşallah 🥰🥰

Kızlar 3 gündür süren kaşıntılarım sebebiyle doktora gittim gebelik kolestazı çıktı akşam acil sezeryana alınıyorum dualarınıza talibiz🙏🏻 Kaşıntınız olursa sakın beklemeyin kesin gidin siz de boştan yere riske atmışım çocuğumu ama şükür şu an iyi gayet 🥹
Allah yardımcın olsun canım. Sağlıcakla dogsun insallah bebişin. Hadi bakalım dualarımız seninle ☺️💕🧿🙏🏻

X