Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kimse yaşattığını yaşamadan ölmesin derim hep elbet eline düşerler boşver canına yazık sakinleş evde de bi iş yapma bırak yat dinlen kocan da anlasın kıymetini aç kalınca

Sizin orası aşırı pahalıymış buralar iyi bile

Merhaba, bugün nst'ye bağladılar da bu sancılar çok mu yüksek karşılaştırabilecek olan var mı acaba?

Eki Görüntüle 3470178
Bu haftalara göre yüksek diye biliyorum 38de ben bile daha böyle göremedim hiç dikkat et kendine ağrın kasılman sıklaşrsa ihmal etme git muhakkak

Kimse yaşattığını yaşamadan ölmesin derim hep elbet eline düşerler boşver canına yazık sakinleş evde de bi iş yapma bırak yat dinlen kocan da anlasın kıymetini aç kalınca
Ben ve iki çocuğumda aç kalıyor yemek yapmayınca. Hadi çocuklar yukarda kv de yeseler ben hepten kalıyorum. 3 günlük lohusayken hastaneye gidecektik sabah pastanede poğaça yedik eşimle akşam saat 10 buçuğa kadar aç kaldım hiç bişey yemedim ilaçlarımı bile icemedim açlıktan. Kalp hastası nalet sürekli tansiyonu 23 lere vs vuruyor görücem bakalım kim ilgilenecek onunla hoşt diycem ona hoşşştttt kendi anneme de gıcık oldum o da ayrı hepsini yazıyorum hepppsini

Yavrucum kayınvalidenin yaptığı terbiyesizlik zaten altli üstlü oturuyorsunuz anladığım kadarıyla gün içinde zaten seninle ilgilenip bir tabak çorba yapıp sonra evine gitmesi gerekir o konuda haklısın ama annenin evi ayrı onun da sorumluluğu var yakınındaki kimse ona düşer annen üst katında oturuyor olsaydı aynı şey ona düşerdi ve hiç de aç bırakma kndini hem ilaç içiyormussun bak hmde bebiş var dışarıdan soyle eşinde çok istiyorsa kndi yapsın yemeğini

Bence kimseye minnet etme bir tas çorba bir makarna hazır mantı hep dolabında olsun her gün bir çeşitte olsa yap kimseye muhtaç hissetme gün gelir devran döner boşver

Kayitli93 bebeğin ameliyat olmuştu nasıl şimdi ameliyat başarılı oldu dimi
Canım bu ilk ameliyatı kolostomi ameliyatı
bağırsak karın boşluğuna getiriliyor.Makat kapalı olduğu için kakasını burdan yapabilmesi için.Asıl ameliyatı 2.ve 3.ameliyatlat olacak.2.ameliyatta makat açılacak ve 3.ameliyat ta da kolostomi si kapanacak inşallah.Tabi bunlar 9 ay sürecek.Bu ameliyatlar bittikten sonra sıra hipospadias ameliyatına gelecek pipi deliği olması gereken yerden daha aşağıda.Bu nedenle pipi eğri duruyor ve idrar deliği aşağıda.Onları düzeltmek için ameliyatlar olacak canım.Önğmğz uzun 2 yıl ameliyatlar ile geçecek inşallah sonra sağlığına kavuşacak.Sürekli düşünüyorum böyle 2 ağır vaka nasıl oldu.Eşim ve ben tarafında genetik bişey de yok araştıracam ama nedenlerini

Allah acil şifalar versin inşallah canım. Sabrınız artırsın. Kolay değil yaşadıklarınız ve yaşayacaklarınız.

Allah şifa versin canım süreç için de sabır versin inşallah benim kuzenim peygamber sünnetli doğmuştu aynı mı bilmiyorum ama hipospadias ile aynı duruyor pipi deliği olması gerekenden alttaydı o deliği kapatıp yeniden olması gereken yere delik açmışlardı bu operasyonda süreci zor geçmemişti ki senin ki bebek ve bezli olacağı için inşallah daha kolay geçer

ah kuzum ya inşallah kolaylıkla sorunsuz halledilir hepsi

Allah şifasını versin canım. Siz ikinzde bir sorun olmasa bile geçmiş aile öykünüzde bir hastalık olabilir gen 7 sülale eskiye çeker der büyüklerimiz araştır yine de bir

Benim ufaktan ağrılarım var gibi ama tam çözemedim henüz. İlerleyen saatlerde belli olur ak koyun kara koyun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…