Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar ya yarın tam 37 haftalık oluyoruz
Sizde de oluyor mu uzanırken karnımın şekli farklı bı hal alıyo yanlarim çukur gibi oluyor bebek öne doğru geliyor taş gibi oluyor karnım sıkıştırıyor beni nefesimi kesiyor

Sizde de oluyor mu uzanırken karnımın şekli farklı bı hal alıyo yanlarim çukur gibi oluyor bebek öne doğru geliyor taş gibi oluyor karnım sıkıştırıyor beni nefesimi kesiyor
Kasılmalar oluyo bazen bebek de toplanıyo normal yani :)

Canım bu ilk ameliyatı kolostomi ameliyatı
bağırsak karın boşluğuna getiriliyor.Makat kapalı olduğu için kakasını burdan yapabilmesi için.Asıl ameliyatı 2.ve 3.ameliyatlat olacak.2.ameliyatta makat açılacak ve 3.ameliyat ta da kolostomi si kapanacak inşallah.Tabi bunlar 9 ay sürecek.Bu ameliyatlar bittikten sonra sıra hipospadias ameliyatına gelecek pipi deliği olması gereken yerden daha aşağıda.Bu nedenle pipi eğri duruyor ve idrar deliği aşağıda.Onları düzeltmek için ameliyatlar olacak canım.Önğmğz uzun 2 yıl ameliyatlar ile geçecek inşallah sonra sağlığına kavuşacak.Sürekli düşünüyorum böyle 2 ağır vaka nasıl oldu.Eşim ve ben tarafında genetik bişey de yok araştıracam ama nedenlerini
Allah acil sifalar versin canım umarım hemen toparlanır minik oğlun sen anlattıkça bizim içimiz gidiyor Allah size güç kuvvet versin

Kızlar ben dikkat ettimde 3 gündür afedersiniz büyük tuvalete çıkıyorum ama ishal değil gazda cabası ve aşırı aşırı terliyorum iyice ağırlaştım sizce geliyor mu gelmekte olan

Bu haftaya kadar ödem nedir bilmezdim. Ama artık sanki her yerim şişiyor gibi geliyor. Aşırı ağırlastım bir anda. Havalar da inadına serinlemiyor :KK43:

Kızlar ben dikkat ettimde 3 gündür afedersiniz büyük tuvalete çıkıyorum ama ishal değil gazda cabası ve aşırı aşırı terliyorum iyice ağırlaştım sizce geliyor mu gelmekte olan
Ben son 1 haftadır günde bazen 3 4 kere tuvalete çıkıyorum meğer bebek kanala girmiş çok zamanın yok dedi doktor😅

Bence kimseye minnet etme bir tas çorba bir makarna hazır mantı hep dolabında olsun her gün bir çeşitte olsa yap kimseye muhtaç hissetme gün gelir devran döner boşver
Zaten minnet etsem simdiye kadar giderdim yukarı bir tas corbami yapip yiyorum bulasigimi topluyorum ama bir de bana sor karın ağrısı bitirdi beni resmen sezaryen olsam bu kadar ağrı cekmezdim diye düşünüyorum 3. Doğumum ama en zor doğumum da bu oldu doğum sonrası da resmen yatalak oldum

Yavrucum kayınvalidenin yaptığı terbiyesizlik zaten altli üstlü oturuyorsunuz anladığım kadarıyla gün içinde zaten seninle ilgilenip bir tabak çorba yapıp sonra evine gitmesi gerekir o konuda haklısın ama annenin evi ayrı onun da sorumluluğu var yakınındaki kimse ona düşer annen üst katında oturuyor olsaydı aynı şey ona düşerdi ve hiç de aç bırakma kndini hem ilaç içiyormussun bak hmde bebiş var dışarıdan soyle eşinde çok istiyorsa kndi yapsın yemeğini
Babam aşçı adam kendi kendine bakabilecek bi adam ama huysuz annem istese onun üstesinden gelir ama yapmamayı tercih ediyor . Ne olduysa bu aksam bir saat önce geldi annem babam yollamış git bi bak yarın gelirsin demiş hayrettttt. Annem kendi geldiği yetmiyor gibi bi de kv kişisini getirdi yukardan torununu görsün günah diye 🤦🤦

Ayy benim de yarın tam 37+0 🥳 dediklerin uzun zamandır oluyor bende. Benim bebiş karın duvarına çok yakın olduğundan dolayı her türlü göbek yamulmasını yaşadık ve yaşıyoruz 😂 şimdilerde de bırak sırt üstü yatmayı, yan yatsam bile nefesimi kesmeyi başarıyor sıpacık. Yalnız değilsin 🫂☺️

Ben son 1 haftadır günde bazen 3 4 kere tuvalete çıkıyorum meğer bebek kanala girmiş çok zamanın yok dedi doktor😅
Sık sık tuvalet yapıp gaz çıkarmak bebek geliyor işareti miymiş kız? Biz yürüyüşe çıkıyoruz ya şimdilerde, yürürken afedersin bağırsaklarım çılgınlar gibi gaz üretiyor 🫣 Kendimden bıktım resmen yol boyunca
+++ Sırf yürürken değil dinlenme halinde falan da arttı gaz özellikle

Sık sık tuvalet yapıp gaz çıkarmak bebek geliyor işareti miymiş kız? Biz yürüyüşe çıkıyoruz ya şimdilerde, yürürken afedersin bağırsaklarım çılgınlar gibi gaz üretiyor 🫣 Kendimden bıktım resmen yol boyunca
+++ Sırf yürürken değil dinlenme halinde falan da arttı gaz özellikle
Gazı bilmiyorum da sık tuvalete çıkmak öyleymiş ben de yeni öğrendim😄

Babam aşçı adam kendi kendine bakabilecek bi adam ama huysuz annem istese onun üstesinden gelir ama yapmamayı tercih ediyor . Ne olduysa bu aksam bir saat önce geldi annem babam yollamış git bi bak yarın gelirsin demiş hayrettttt. Annem kendi geldiği yetmiyor gibi bi de kv kişisini getirdi yukardan torununu görsün günah diye 🤦🤦
Annelerin bu huyuna bnde kızıyorum elin insanı bizi umursamıyor onlar dünürü üzerine çekiyor anlam veremiyorum gerçekten neyse annen gelmiş ya yine

Anaaa bak şaşırdım şimdiii 🫨
Senin ağrıların olmuş sanırım önceki mesajlara göz atarken dikkatimi çekti. Nasıl oldun şimdi?
Düzenli olmadı canım arada hafif regl ağrısı gibi oluyo acaba psikolojik mi bilmiyorum doktor zamanın yakın dedi diye aklımdan çıkaramıyorum🤦‍♀️

Annelerin bu huyuna bnde kızıyorum elin insanı bizi umursamıyor onlar dünürü üzerine çekiyor anlam veremiyorum gerçekten neyse annen gelmiş ya yine
Yani sanane bana cagiricam dedi sakin cagirma bak dedim ustelik tartistim getirme diye disari cikiyordu nereye dedim esim yan taraftaydi onu cagiricam yemege dedi bi baktim esimle kv ile geldi sinirlerim zipladi yine de bisey demedim

X