Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Maşallah gözün aydın canım güzel günlerde büyüt

Maşallah çok iyi. Darısı başımıza hadi bakalım benimde 38+0 da kontrolüm var. Bakalım catı muaynesi yapacak mı

Gözün aydın Allah analı babalı büyütsün canım

Ya bugün perine masajı yapmaya çalıştım giriş kısmı yanıyor acıyo. Çatı muayenem umarım böyle olmaz Doktor bebişin kanala girdiğini ultrasondan mı anladı, çatı muayenesinde mi canım

Maşallah bak güzel kilo almış bu hafta

Ya bugün perine masajı yapmaya çalıştım giriş kısmı yanıyor acıyo. Çatı muayenem umarım böyle olmaz Doktor bebişin kanala girdiğini ultrasondan mı anladı, çatı muayenesinde mi canım
Yaaa evet benim de öyle oldu ve ufak korkular sardı beni. Size de orası çok kapalı gibi gelmiyo mu? Ben mi yapamıyorum diye düşünüp duruyorum Ben de çok merak ediyorum kanala girdiğini nerden gördüğünü Cucuthecatt

Kanala girmesi için herhangi bişey yaptın mı kuzu ?

Hortkuluk daha ayılamadı galiba anca daha ameliyat etkisi
Kizlar ben dogurdum. Bebegim 2300 çikti hersey yolunda benim agrim acım cok maalesef bakamadım. Bebege.1 saat oksijen verdiler sadece. Yankmda uyuyor emziriyorum ama sut yetiyo mu işe yariyo mu bilmeden bakalim kan aliyolar bebekten oradan anlarlar

Kızlar hayırlı uğurlu olsun çok sevindim hepiniz için bebişkolarınız sağlıkla büyüsün inşallah

Ultrasonda kaç görüyordu kilosunu doktor

Agrı kesici iste kuzu ya hiç dayanayım deme. Ama gecicek merak etme. Bebişin de yanında.

Çatı muayenesi yaptı canım hafif sağa sola gerdirince yanma hissi oldu işte ama aşırı değil korkacak bir şey yok :)

Geçmiş olsun canım sağlıkla büyüsün❤

Kızlar ya bişey sorucam deneyimli olanlar cardı ben hiç gitmedim de. Agdaya gitmek istiyorum. Kaç gün önce jiletlemeyi bırakmak lazım. Bide dogumdan kaç gğn önce agda yapılır

Birisi görüp imdat cagrımı cevaplayana kadar ara ara yazıcam .

bişey sorucam deneyimli olanlar vardı ben hiç gitmedim de. Agdaya gitmek istiyorum. Kaç gün önce jiletlemeyi bırakmak lazım. Bide dogumdan kaç gün önce agda yapılır

Canım ben 20 gün önce gittim uygulamaya göre 23 günüm kaldı doğuma
Ama bende ne zaman gidiyim bilmiyorum

Kaçıncı haftadasın canım. Ben iki hafta jilet vurmadım. 37. Haftada gittim ağdaya. Şimdi 38+4 ün karnım hariç her yerimi ağdayla aldırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…