Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Canım diyetisyen bana şey verdi çok fayda gördüm deneyebilirsin. 1 tatlı kaşığı zeytinyağ ısıtıyorsun içine zerdeçal karabiber koyuyorsun kaşığın ucuyla bunu içiyorsun sabahları dene istersen bir de raporunu sormuşsun ya doğumdan sonra gözüküyor sağlıklı doğum olmqyınca para alamıyorsun ya ondan
Tamam canım deneyeceğim teşekkür ederim 🙏🏻

Merhabalar güzel annelerim bugün kontrolum vardı idrarda protein çıktı haftaya carsamba sezeryana alalım dedi haftaya 37+0 olcak tam küveze girermi acaba küçük değilmi daha kilosu suan 2.900
Canım rutin testte mi farkedildi protein kacağı yoksa herhangi bi sorun mu yasadında bakıldı ?

İki gündür ne yesem ne içsem yediğim içtiğim anda mideme aşırı bir sancı giriyor benzer durum yaşayan var mı?

Kızlar hamilelikte yada emzirme döneminde bu uygulamaya ilaçları sorgulatabilirsiniz 💓

Eklentiler

• IMG_1929.png
    IMG_1929.png
    203,4 KB · Görüntüleme: 70
Kızlar bu epidural anesteziyi odada mi yapiyolar ameliyathanede mi ? Öncesinde anestezist gelip sorular mi soruyo ne yasiycam ben yarın sabah biri beni aydınlatsın ya
Odaya gelip bana anlattı her şeyi. Ameliyathanede yaptı. Asla korkulacak bir şey değil hiç hissedilmiyor bile. Ben çok korkan biriyim bir de 😁

Senin mesajını okuyamadan öğrendi muhtemeln nasıl bişey oldugunu😂
Ben malumunuz artık yokum😅 telefonu zor alıyorum elime. Tam bir düzen oturtana kadar böyle herhalde. Hala ağrılarım var yatmak kalkmak çok zor suan. Oğluşu emzirmek zaten bambaşka bir şey. Bir de sütüm cok az maalesef kilo kaybından dolayı emzirme sonrası bir ölçek mama veriyorum ilk kontrole kadar sarılık sınırında olduğu için 😕 her tuşa basıyorum sütüm olsun diye umarım artar 😞

Ben malumunuz artık yokum😅 telefonu zor alıyorum elime. Tam bir düzen oturtana kadar böyle herhalde. Hala ağrılarım var yatmak kalkmak çok zor suan. Oğluşu emzirmek zaten bambaşka bir şey. Bir de sütüm cok az maalesef kilo kaybından dolayı emzirme sonrası bir ölçek mama veriyorum ilk kontrole kadar sarılık sınırında olduğu için 😕 her tuşa basıyorum sütüm olsun diye umarım artar 😞
Bestlak damla falan kullanıyor musun canım? Allah kolaylık versin. Bol bol sütün olsun inşallah 🤗

Kızlar nstye girdim bir kere kasılmam oldu 120 ye kadar çıktı toco değeri ödüm koptu Doğurucam sandım 😂 ama hiç hissetmedim bile benek hareket edince vs 10 da olan değer birden 120ye çıktı yani 😂 tarif ediyorum kasılma sırasında karnım taş gibi oldu ve ve rahim toplanıp yükseldi ama hiç ağrım olmadı

X