Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Son kontrollerde bayağı üzülmüştüm kilo konusuna. Sanırım bebeğin ufak doğma ihtimaline o dönem kendimi hazırlamışım, artık o kadar üzülmüyorum ama tabi bi tarafım cız ediyor 🥹 prematüre kıyafetlere bezlere falan ihtiyaç olur mu ki ya yoksa elimdeki yenidoğan kıyafetleri falan yeter mi ki?
Canım 2800 prematüre değil ki o kadar doğarsa çok küçük bir bebek değil hiç stress olma ve son ölçümler hiç belli olmaz bakarsın 3 doğar, anne olarak takılıyoruz biliyorum ama i küçük bebekler o kadar hızlı büyüyor ve diğerlerine yetişiyor ki hatta sonradan anne sütüyle tostili olanlar da var😁

Normalde benimkide aşırı soğukkanlı kendini kes desen keser hiç canına acımaz mesela ama bana fazla yapıyor inşallah bebekte haliyle hastaliklar yasicaz illa bide onun bu gerilmesiyle uğraşmam 😂😂
😂 haklısın beni de geriyor ya çocuk bu bide o kadar çok düşüyor kalkıyor hastalanıyor ki

Canım 2800 prematüre değil ki o kadar doğarsa çok küçük bir bebek değil hiç stress olma ve son ölçümler hiç belli olmaz bakarsın 3 doğar, anne olarak takılıyoruz biliyorum ama i küçük bebekler o kadar hızlı büyüyor ve diğerlerine yetişiyor ki hatta sonradan anne sütüyle tostili olanlar da var😁
Ne bileyim, sata göre 36+3 ama karın çevresi 33+5 kalınca bir de kilosu az olunca insanın içi gidiyor ister istemez 🫤 Sağlığı açısından benim endişem yoksa tombikmiş değilmiş çok da önemli değil benim için. Tesellim de bu açıkçası 🥹
Sanırım bunu biraz sindirmem lazım 🥹

Kız senşn hamilelşk tahminine bak %88 oranında 2 haftaya dogurucan dio😂
Ay şimdi baktım. Tövbelerim olsun geliyor gelmekte olan dhdjdhdh o değil de sağ Salim vakitlice gelsin yorulduk arkadaşım ya şaka maka. Asla şikayetlenmiyorum ama popom belimden ayrılacak artık djdjdjdjd 😂
Sağlıklı olsun hepsi ya inşallah canım ya amin 🙏🏼🙏🏼 İnsanın gerçekten yüreğinden parça kopuyor kötü bişey olacak diye Allah korusun 🥲
Olmayacak iyi olacak yavrularımız sen merak etme süreci başından beri birlikte götürüyoruz hamilelik haberlerimizi dair aynı grupta verdik, şimdi yavrularımızın da güzel haberlerini vereceğiz merak etme 🥹💖

Ay şimdi baktım. Tövbelerim olsun geliyor gelmekte olan dhdjdhdh o değil de sağ Salim vakitlice gelsin yorulduk arkadaşım ya şaka maka. Asla şikayetlenmiyorum ama popom belimden ayrılacak artık djdjdjdjd 😂

Olmayacak iyi olacak yavrularımız sen merak etme süreci başından beri birlikte götürüyoruz hamilelik haberlerimizi dair aynı grupta verdik, şimdi yavrularımızın da güzel haberlerini vereceğiz merak etme 🥹💖
Ayy inşallah bitanem inşallah 🫂🩵 hepimiz için bu duayı ediyorum 🥹🙏🏼🙏🏼

Ayy sen en önemlisi bişey oldu olacak korkusu bitsin istiyorum❤️❤️

Kızlar bu yazılar beni aşırı heyecanlandırıyor 😂 bide doktorumun 5 gün daha şehir dışında olması cabası neyse 😂

Eklentiler

• Screenshot_20240820_173143.jpg
    Screenshot_20240820_173143.jpg
    63,3 KB · Görüntüleme: 52
Kızlar bugün muayeneme gittim bebeğim hareketli hiç sancı çıkmadı çatı muayenesinde canım yandı ama abartılacak kadar değil doktor doğuma dair bir ibare yok dedi çatım ne darmış nede çok uygunmuş bir tık modum düştü. Birde bebeğimin karın çevresi haftama göre ileride karbonhidrat ve tatlı yememem gerekiyormuş. Bu tür doğan bebekler de solunum sıkıntısı yada uzun sarılık olabiliyormuş buda canımı sıktı 😔 birde üzerine doktorum haftaya tatile gidiyor haftaya doğurma dedi. karın çevresi büyük olan bebekler var mı? 😔
Bizimde aynı canım benim şekerim yüksek bebeğimin karın çevresi 2 hafta önde ama doktor öyle bişey demedi bana sarılık falan

Bizimde aynı canım benim şekerim yüksek bebeğimin karın çevresi 2 hafta önde ama doktor öyle bişey demedi bana sarılık falan
Ay bana dedi tabi deli gibide araştırdım bu arada benimde 2 hafta ileri tatlı ve karbonhidrat tüketme dedi senin doktorun normal mi diyor

Benimki kız erken olur diyorlar ama biz ana kız pek rahatız 😂 sen bizden önce doğurursun kuşum 🥰
Doğumdan sonra yüz felci için ya ozon alıcam ya damardan kortizon alıcam süt sağma makinesi almamıştım ama lazım olcak gibi kana karışacak çünkü verilecek ilaç emzirirken sorun olur zaten doğurduktan 1 hafta sonra falan giderim tedaviye normal doğurursam tabi şuanlık normal ilerliyoruz kısmet☺️

Ay bana dedi tabi deli gibide araştırdım bu arada benimde 2 hafta ileri tatlı ve karbonhidrat tüketme dedi senin doktorun normal mi diyor
Benimki de diyet önerdi şeker diyeti yap dedi her gün açlık ve tokluk şekeri ölçümü yapıyorum ama sarılık ve solunum yetersizliğinden bahsetmedi hiç belki de korkutmamak için demedi benim suyum fazla bi de

34+4 olduk bugün ben de korktum şimdi erken doğum ihtimali olabilir dedi bana 37 de almayı düşünüyor risk olmaması için önceki haftalarda suyum gelmişti azar azar o da şekere bağlı olarak suyun fazlası sızıntı yapmıştı

X