Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Ay bilmiyorum benimki oğlan ama gelesi yok rahatı yerinde gibi ne sancı var ne kasılma var bi rahatsızlık yok bellide olmaz diyo etraf ama bakıcaz artık🤷🏻‍♀️😂
Bana da birden gelir anlamazsın diyorlar bakalım diyorum hergünüm aynı gibi 😂 biraz belirti verse güzel olur aslında 😍

Doğumdan sonra yüz felci için ya ozon alıcam ya damardan kortizon alıcam süt sağma makinesi almamıştım ama lazım olcak gibi kana karışacak çünkü verilecek ilaç emzirirken sorun olur zaten doğurduktan 1 hafta sonra falan giderim tedaviye normal doğurursam tabi şuanlık normal ilerliyoruz kısmet☺️
Nasip kuşum inşallah en yakın zamanda hayırlısıyla doğurursun ve biran önce iyileşirsin 🥰

Benimki de diyet önerdi şeker diyeti yap dedi her gün açlık ve tokluk şekeri ölçümü yapıyorum ama sarılık ve solunum yetersizliğinden bahsetmedi hiç belki de korkutmamak için demedi benim suyum fazla bi de
Ya benimkide çok üzerinde durmadı ama ben bunu o kadar büyüttüm ki içimde. Olabilir senin doktorun daha hassas davranıştır belkide. Yada çok riskli bişey değildir bir ihtimaldir yaşayıp görücez

Ya benimkide çok üzerinde durmadı ama ben bunu o kadar büyüttüm ki içimde. Olabilir senin doktorun daha hassas davranıştır belkide. Yada çok riskli bişey değildir bir ihtimaldir yaşayıp görücez
Bak şimdi ben de tedirgin oldum yarın kontrolüm var bi de benim doktora sorayım bakalım ne diyecek canım ama bazı doktorlar en kötü ihtimali söylüyor biz negatif düşünmeyelim

34+4 olduk bugün ben de korktum şimdi erken doğum ihtimali olabilir dedi bana 37 de almayı düşünüyor risk olmaması için önceki haftalarda suyum gelmişti azar azar o da şekere bağlı olarak suyun fazlası sızıntı yapmıştı
37 çok iyi bir hafta canım bir dahaki muayenende daha kesin konuşursunuz korkma sağlıklı olsunda önemli olan o

Bak şimdi ben de tedirgin oldum yarın kontrolüm var bi de benim doktora sorayım bakalım ne diyecek canım ama bazı doktorlar en kötü ihtimali söylüyor biz negatif düşünmeyelim
Büyük ihtimalle bebeğim bide bana iri bebek dediği içinde korkutmaya çalışmış olabilir sürekli bebeğe kilo aldırıcak şeyleri çok tüketme diyor

Olabilir canım kaçıncı hafta kaç kg bebişin
37. Hafta 3690 dedi doktor ama ölçüm saptı herhalde ben 5 kilo aldım. 1 hafta öncede 3100 gr demişti doktor. 40 haftaya kalmak istemiyorum o yüzden. Şekerden mi kilolu acaba ölçüyorum ama en fazla sınırda çıkıyor

37. Hafta 3690 dedi doktor ama ölçüm saptı herhalde ben 5 kilo aldım. 1 hafta öncede 3100 gr demişti doktor. 40 haftaya kalmak istemiyorum o yüzden. Şekerden mi kilolu acaba ölçüyorum ama en fazla sınırda çıkıyor
Anladım canım normal bence 3100 bazen yanlış da ölçebiliyorlar bizim de boyu 1 hafta önce 39 du sonraki hafta 45 dedi mümkün değil yani 1 haftada 6 cm uzaması

Sen 5 kilo aldıysan çok iyi maşallah ben 56 kg ile hamile kaldım şu an 76 yım 🥲 20 kg aldım tam olarak bebişim 34. haftada en son kontrolde 2480 di

Anladım canım normal bence 3100 bazen yanlış da ölçebiliyorlar bizim de boyu 1 hafta önce 39 du sonraki hafta 45 dedi mümkün değil yani 1 haftada 6 cm uzaması
Dimi boşuna korkuyoruz büyük ihtimalle eğer tekrar olumsuz bişey söylerse doktorum zaten başka doktorada gidicem mutlaka. 29 unda randevum var 39 haftalık oluyoruz zaten son günler içim rahat olsun

Kızlar 😱 yemek yiyecektik, yemekten önce tuvalete girdim çıktım yemeğe oturdum bi kaç dk sonra çamaşırımda ıslaklık hissettim, peçeteyle sildim yine biraz geldi. Bekledim bi 10 dk, lavaboya gittim baktım yine taze ıslaklık var. Şu anda da regl ağrısı gibi ağrım var belimde özellikle. Su gelirken illa foşur diye mi gelmesi lazım? Sızıntı şeklinde geliyorsa napıcam ne kadar süre sonra gideceğim hastaneye?

Kızlar 😱 yemek yiyecektik, yemekten önce tuvalete girdim çıktım yemeğe oturdum bi kaç dk sonra çamaşırımda ıslaklık hissettim, peçeteyle sildim yine biraz geldi. Bekledim bi 10 dk, lavaboya gittim baktım yine taze ıslaklık var. Şu anda da regl ağrısı gibi ağrım var belimde özellikle. Su gelirken illa foşur diye mi gelmesi lazım? Sızıntı şeklinde geliyorsa napıcam ne kadar süre sonra gideceğim hastaneye?
Sancına bak kuzum sancın 10 dakika araylaysa hemen gitmen lazım. Sancın yoksa bir saat falan vaktin var. Enfeksiyon olmaması açısından duşa girilmesini önermiyorlar. Sağlıkla kavuş inşallah 💓💓💓

X