Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Bu erkekler vajinal doğumda hiç kesi dikiş falan olmadığını zannediyor😀 benimki de öyle diyodu öğrenince şaşırdı 😆😆
Benimki biliyor ama büyük bir kesik ve görünür olacağı için biraz fazla stresli sezeryan konusunda yani ben o ameliyat odasına girersem dışarda ne yapicak çok çok merak ediyorum 😂😂 adı ameliyat olunca daha farklı oluyormuş diyor 😂

Canım benimde öyle oldu 35+2 de bende endişelendim hatta boynuna kordon dolanmış benimkinin biraz korktum sadece hıçkırıgını hissediyordum ve hareketleri cok güçsüzdü bir iki gün öyle devam etti şimdi düzeldi galiba haftasıyla alakalı olabilir içini ferah tut bişey olmaz inşallah yine takip et uzarsa git acile
Geldim hastaneye, kalp atışları hep aynı düzeyde doktor begenmedı. Tekrar uzun nstye baglayacak. Olmadı doğurtalım dedi çok korkuyorum nolur dua edın

Benimki biliyor ama büyük bir kesik ve görünür olacağı için biraz fazla stresli sezeryan konusunda yani ben o ameliyat odasına girersem dışarda ne yapicak çok çok merak ediyorum 😂😂 adı ameliyat olunca daha farklı oluyormuş diyor 😂
Ben iki türlüden de korkmuyorum ya hayatımda bademcik dışında da ameliyat olmadım cahil cesareti galiba😀

Kızlar birşey soracağım ya geçen kontrolde doktorumdan çalışamaz raporu aldım otomatik olarak sisteme işlendi kndimde kontrol ettim şimdi bu doğum parası için ekstra bir başvuruda bulunmamız gerekiyor mu yoksa hesaba aktarılıyor mu rapordan sonra
merhaba, raporu çalıştığın yerde muhasebeye veriyorsun o sisteme işledikten sonra, sanırım 1 hafta 10 gün sonunda yatırıyorlar parayı. yarısını doğumdan önce yarısını doğumdan sonra diye biliyorum

Kızlar alerjik astım bronşitim var kronik ailemden gelen çok şükür şuan iyiyim üniversiteye kadar tedavi gördüm şuan ilaçsız bir şekilde yaşıyorum 9-10 yıldır sadece astım spreyimi var o yanımda olması bana iyi geliyor. Ama yorulduğumda veya astımımı tetikleyen şeylere maruz kaldığımda nefes alamadığımı hissediyorum doktor anksiyetik olduğunu söylüyor. Şuan normal doğum şeklinde ilerliyoruz ama doktorum bu hafta tatilde tekrar coştu anksiyetelerim hiç iyi değilim sanki çocuğumu yarı yolda bırakırım, ben doğuramam, tıkanırım, çocuğuma bişey olur gibi kuruyorum kafamda normal doğumda eşim yanımda olacak astım spreyimi cebinde taşıyacak ama yinede ben kaynaklı bebeğime bişey olur korkum var aşamıyorum bunu. Doğunca da ben kaynaklı astımı olmasından çok korkuyorum. Sizde böyle şeyler yaşıyor musunuz 😔

Kuzum vajinal doğumda ister istemez genişleme oluyo ya hani dikişlerden sonra eski haline dönüyor mu
Eskı halıne gelmesı zaman alıyor ama eskısı gibi olmuyor yanı hamıle kalmadan oncekı darlıgı arama genıslık azda olsa kalıyor malesef

Kızlar alerjik astım bronşitim var kronik ailemden gelen çok şükür şuan iyiyim üniversiteye kadar tedavi gördüm şuan ilaçsız bir şekilde yaşıyorum 9-10 yıldır sadece astım spreyimi var o yanımda olması bana iyi geliyor. Ama yorulduğumda veya astımımı tetikleyen şeylere maruz kaldığımda nefes alamadığımı hissediyorum doktor anksiyetik olduğunu söylüyor. Şuan normal doğum şeklinde ilerliyoruz ama doktorum bu hafta tatilde tekrar coştu anksiyetelerim hiç iyi değilim sanki çocuğumu yarı yolda bırakırım, ben doğuramam, tıkanırım, çocuğuma bişey olur gibi kuruyorum kafamda normal doğumda eşim yanımda olacak astım spreyimi cebinde taşıyacak ama yinede ben kaynaklı bebeğime bişey olur korkum var aşamıyorum bunu. Doğunca da ben kaynaklı astımı olmasından çok korkuyorum. Sizde böyle şeyler yaşıyor musunuz 😔
Doğum sırasında sakinleştirici ilaç vursalar, anksiyetini bastıracak olmaz mı ki öyle

Bebik eve gelince yaz bize 🥹🥹 geliyor mu fotoğraf fetişi kaynanan
Yazarım canım valla kaynanaya bende şaşırdım işleri varmış perşembe gelicez dediler bakalım bekliyorum o zamana kadar da kendi annem gelicek kalıcak yanımda aslında bi yönden iyi oldu kalabalık yokken benim annem babam da rahat sever bebeği onlar gelince ev kalabalık olur ailem rahat edemez zaten

Bizim ev sahibi de hiç acımadan zam yaptı bizim de 12.5 oldu zor valla bilmiyorum nasıl yapıcaz.
Canım zaten alıyor 35 lira maaş 12.5 kira faturalar market alışverişi pazar derken bi bakıyoruz para bitmiş valla bu zamanda geçinmek çok zor bakalım bide bebiş de var artık biraz sıkıcaz dişimizi

X