Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Cnm arkadasın eşinin açılması geç olduğu ıcın sancı cekmıtır herkez bır degılkı belkı ıkı saate veya bır saate dogurucaksın normalde bellı olmuyor
Sanci önemli değil çekerim korkum yok beni beklemek geriyor 😂 eşim tamam diyordu sezeryana normalde şimdi oda konuyu ciddi söyleyince kabul etmiyor ben senin mecbur kalmadkca kesilmeni istemiyorum diyor Allah'ım 😂😂

Sanci önemli değil çekerim korkum yok beni beklemek geriyor 😂 eşim tamam diyordu sezeryana normalde şimdi oda konuyu ciddi söyleyince kabul etmiyor ben senin mecbur kalmadkca kesilmeni istemiyorum diyor Allah'ım 😂😂
Aynen öyle bır sorun olmadıgı sürece sezeryana yönelme derım bende ilk doğumlar her zaman bıraz daha zorlar

36+3 deyim sabah suyum geldi dua edin suni sancı veriyorlar çok korkuyorum bebeğimi küveze alacaklar diye
Stres yapma sakın ol canım bebeginle kavuşuyorsunuz 🙏 Bu haftalarda pek girmiyolar kuveze girse bile belki bı kaç gün sadece oda onun iyiliği için sadece yeri farklı olucak korkma. 🙏

36+3 deyim sabah suyum geldi dua edin suni sancı veriyorlar çok korkuyorum bebeğimi küveze alacaklar diye
Gecmıs olsun canım dayan kuzuna kavusacaksın sunı sancı zor evet ama mutlu sonu düşün kuveze gelınce kuvezlık haftayı çoktan gecmıs canım

Aynen öyle bır sorun olmadıgı sürece sezeryana yönelme derım bende ilk doğumlar her zaman bıraz daha zorlar
Hiç egzersiz yapamadım , ilişki zaten yapmiyoeuz , yürüyüş yapamadım yapsam bacağıma siyatik ağrısı giriyor dün gece maf etti beni. O yüzden normalde de çocuğu cikarabilicegimi dusunmuyorm artk 😂 perşembe çatı da gorucez artık

Ya tam tersi ben eşim gelmeden çok stres yapıyodum. Elim geldi kendimi saldım sanırım cumadan beri belim çok ağrıyor oturup kalkarken gece sağa sola dönerken falan ağlayasım geliyor.
Aman canım şimdi iyiysen düşünme benim o nabız artışı 31. Haftada olmuştu şimdi 35 iz hamdolsun bi sıkıntı yok

Arkadaşlar merhaba bende uzun zamandır takip ediyorum ama çok yazamıyorum tüm hasta olanlara şifalar diliyorum benimde bebişim 11 haftalıkken doktor kız demişti bugün 15. Haftada erkek olduğunu öğrendik farklı bi doktorda rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah Linakiz Linakiz listeye ekleyebilirsin🥰
Selam canım nasılsın nasıl gidiyor hamilelik 🤗🥰 Bebişin ismine ne karar verdiniz 🙏

Hiç egzersiz yapamadım , ilişki zaten yapmiyoeuz , yürüyüş yapamadım yapsam bacağıma siyatik ağrısı giriyor dün gece maf etti beni. O yüzden normalde de çocuğu cikarabilicegimi dusunmuyorm artk 😂 perşembe çatı da gorucez artık
Dün bendede kasılma coktu bugün de sabah kırap gırdı yerımden kalkamadım bugün rahatım çok şükür zaman yaklasıyor artık hepımızın allahım bır agızda dogurmayı nasıp etsın bıze tek sorun sular kesık lan burda anı bırsey olsa boku yedım resmen 🤣

Kız allahtan kork 37 haftalık bebe nie kuveze girsin. küveze girerse 40 ta da girebilir. 34 te bırakıyoruz bu evhamlarııı problem yokkk bebiş haftası güzelll. Keyfini cıkar mis kokusunu cekiceksin inşallahhhh

Bu erkekler vajinal doğumda hiç kesi dikiş falan olmadığını zannediyor😀 benimki de öyle diyodu öğrenince şaşırdı 😆😆

Kızlar ekim annelerinden geliyorum 🤗 şu an 32+5'im. Bebişin küvöze girme konusu çok değişken tabii biliyorum ama, genelde girmemesi için 35+0. Haftayı mı doldurmak lazım acaba? Ciğer geliştirici vs yapılmadığı bir durumu soruyorum.

Uzun zamandır kasılma-toplanmalarım var, birsürü de kronik rahatsızlığım var, üstüne gebelik şekeri vs. Kafam hiç rahat değil 😟
Deneyimlerinizi keyifle okuyorum, bu hafta hepimize şans, güzellik getirsin 🧿🙏

Kızlar ekim annelerinden geliyorum 🤗 şu an 32+5'im. Bebişin küvöze girme konusu çok değişken tabii biliyorum ama, genelde girmemesi için 35+0. Haftayı mı doldurmak lazım acaba? Ciğer geliştirici vs yapılmadığı bir durumu soruyorum.

Uzun zamandır kasılma-toplanmalarım var, birsürü de kronik rahatsızlığım var, üstüne gebelik şekeri vs. Kafam hiç rahat değil 😟
Deneyimlerinizi keyifle okuyorum, bu hafta hepimize şans, güzellik getirsin 🧿🙏
Benim doktorum ciger geliştiriciyi 36 da falan olursa da yapıyoruz yarım doz dedi. Her doktor baska bi yol izliyor. Ama 36 dan sonra genel olarak 36-40 küveze girme olasılıgı aynı. 34-35 te de küveze girmeyen oluyor.

Bu erkekler vajinal doğumda hiç kesi dikiş falan olmadığını zannediyor😀 benimki de öyle diyodu öğrenince şaşırdı 😆😆
Hahah gulucegım yoktu ilk doğumda iç dıs toplam 16 dıkıs yedım ıkıncıde iç dıs toplam 14 dıkıs yedım üçüncüde dıkıs yemedım çok şükür

Kızlar birşey soracağım ya geçen kontrolde doktorumdan çalışamaz raporu aldım otomatik olarak sisteme işlendi kndimde kontrol ettim şimdi bu doğum parası için ekstra bir başvuruda bulunmamız gerekiyor mu yoksa hesaba aktarılıyor mu rapordan sonra

X